Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Сентября 2019, 08:01:47
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Вопрос-ответ! (Модератор: Aktimel)
| | |-+  чим пишатись українській нації????
Страниц: 1 2 3 4 [Все] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: чим пишатись українській нації????  (Прочитано 18122 раз)
Парильщик
Гость
« : 11 Февраля 2011, 22:49:53 »

Ось  сьогодні  з  товаришем за  цигаркою  торкнулись  цікавої  теми :  чим  пишатись  українській  нації??
Йа  кажу:
- є,є  в  нас  доля,  є, є  в  нас  воля,  є,є  земля  в  нас  і  небеса  є.є в  нас  мова,  своя  ,  чудова  ,  є,є  в  нас  гордість  і  є  краса ...........
Відповідає:
-а  в  кого  цього  немає???
Кажу:
-літакобудування  -  всього  7  країн  на  земній  кулі  вміють  будувати  літаки  і  Україна  туди  входить ,  а    космічна   галузь.....
Відповідає:
-похерили  все.  Немає  ні  літакобудування  ,  ні  космічної  галузі. І  дісталось  ще  з  Союзу  ,  а  похерили  при  ненькі  нгезалежній.....

Йа  наводив  ще  багато  аргументів,  на  які  отримував  ще  вагоміші  контраргументи. 
В  кінці  запитав-  Ну  а  чим  пишатись  американській  нації,  чи  австралійській?Непонимающий
На що  товарищ  відповів:"ти  чудово  розумієш,  що  такої  нації,  як  американська  немає.  Туди  з"їжджався  весь  зброд  ,  злочинці  та  повії,  а  австралія  взагалі  була  каторгою,  і  там  ізолювали  суспільно-  небезпечні  елементи. І  якщо  ці народи  зуміли  добитись  таких  успіхів,  то  чого  ми  варті  такі  хароші  українці  ,  гречкосії  з  гречкою  по  20  гр  за  кг"
А  потім  ще  сахзаводи  зачіпив  ,  які  порізані  на  брухт  , і цукор,  що  везуть  з  за  кордону  ,  і  промисловість,  яка  знищена,  або  продана  іноземним "інвесторам".........
Каротче  -  форумчани-  хелп,  допоможіть  - підкажіть  -  чим  мені  -  пересічному  українцю  можна  пишатись Ну-  будьласочка-  дітей  маю  виховати  правильно.  А  на  яких  прикладах?Непонимающий  Ну  дуже  потрібно  для  підняття  самооцінки  мене  -  як  українця
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1 : 11 Февраля 2011, 22:53:06 »

Пишайся тим шо ти не москаль Подмигивающий

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Парильщик
Гость
« Ответ #2 : 11 Февраля 2011, 23:02:17 »

Якщо  шютка  -  не  смішно, якщо  по  серйозу.......
Не  варто  пишатись  тим  ,  що  ти  не  є  кимось,  а  варто  пишатись  своїми  здобутками та величчю.
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #3 : 11 Февраля 2011, 23:05:08 »

Парильщик, жодна у світі національність не перетерпіла таких гонінь, спроб знищення і катувань, як українська! І ми встояли!
 Зараз ми живемо в країні, де радіаційний фонд ВИЩЕ норми приблизно на 4-5 одиниць (гейгерів чи як вони там) і  ЖИВЕМО!
Століттями москалі намагаються зламати нашу волю, гідність і незалежність, але ми, як не крути, й досі не залежні (газ - то фігня! Років через 10-20 він кінчить і тоді...), хоча нам намагаються нав'язати протилежне!

Одна розумна людина сказала таке: "Велику цивілізацію не завоюють ззовні до тих пір, поки вона не знищить себе з середини!", чим і займаються зараз наші "владарі", але до поки живе хоча б одна людина, яка має в серці любов до України, любить і шанує її мову і культуру, користується мовою - до тих пір є шанс на те, що ми все таки станемо найрозвиненішою нацією світу!

Українцями був придуманий перший комп'ютер, перша ракета... в Україні створюється найбільше нових винаходів! Українська мова - найспівучіша в світі!

У нас безліч талановитих, розумних людей!

У НАС НАЙКРАСИВІШІ та НАЙКРАЩІ ДІВЧАТА В СВІТІ!))))))

Невже немає чим пишатися???

« Последнее редактирование: 11 Февраля 2011, 23:08:28 от Felorgas » Записан

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #4 : 11 Февраля 2011, 23:08:48 »

Я серьёзно.

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #5 : 11 Февраля 2011, 23:29:51 »

на  рахунок-
"жодна у світі національність не перетерпіла таких гонінь, спроб знищення і катувань, як українська І ми встояли!"
-не  перебільшуйте.  Хоча  частково  ви  праві,  але  що  далі???
На  рахунок  атомної  енергетики-  є  віршик
..............................
Ходять  лисі  українці   
Ні  в  кармані,  ні  в  ширінці
Ходять,  бродять  ,  криють  матом
на.уя  той  мирний  атом
Це  я  до  того,  чому  у  нас  такі  високі  ціни  на  енергоресурси  при  наявності  такого  потужного  енергетичного  комплексу?НепонимающийНепонимающий?
На  рахунок  "москалів  і  незалежності-  тут  можна  говорити  багато,  але  це  не  той  приклад  ,  по  якому  я  б  хотів  навчати  дітей  пишатись  ,  що  вони  українці.  хоча  -  б  тому,  що  у  мене  є  ДРУГ-  Андрушка,  і  він  москаль(до  того-ж  бувший  військовий),  а  незалежність  ми  -  Україна  взагалі  отримали  по  пакту  в  бєловежській  пущі,  який  підписав  кравчук-  комуніст  перевертиш,  політолог,  і  тд  в  наслідок  гарвардського  проекту,  чи  якоїсь  там  іншої  хрені, 
та  і  яка  це  незалежність,  якщо  промисловість  ,  наука  переходить  у  власність  іноземного  капіталу  за  допомогою  всяких  -  там  траншів  ,  або  іншої  хрені,  а  культура  нівелюється. 

каротче -  жоден  з  ваших  прикладів  не  вартий  того,  щоби  я  на  них  начав  дітей  пишатися  батьківщиною......
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #6 : 11 Февраля 2011, 23:30:26 »

У нас безліч талановитих, розумних людей!

Сьогодні ті, які розумніші, працюють за межами неньки.

У НАС НАЙКРАСИВІШІ та НАЙКРАЩІ ДІВЧАТА В СВІТІ!))))))

Ними переповнені всі будинки терпимості Європи і не тільки.

Українська мова - найспівучіша в світі!

Це правда. Але обличчя нації - Президент і Прем’єр-міністр - доводять світові протилежне.

Чим ще пишатися? Тим, що ми все це терпимо, а душу відводимо на форумах і на кухні за пивом?

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Парильщик
Гость
« Ответ #7 : 11 Февраля 2011, 23:32:10 »

Я серьёзно.
Я  би  таким  чином  не  хотів  -  би  формувати  самооцінку  національної  свідомості  моїх  дітей.
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #8 : 11 Февраля 2011, 23:33:33 »

Ну так можна до будь чого причепитися!))
А чим пишаєтеся саме ви? Чого ви досягли в цьому житті? Що доброго зробили людям???

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #9 : 11 Февраля 2011, 23:39:07 »

Ви гадаєте, я зараз тут викладу повний звіт своїх добрих справ? Смеющийся
Не ображайтесь, я не чіпляюсь до Ваших слів, просто констатую факти.
Це чудово, що Ви ще вірите у такі речі.
Я, на жаль, за останні роки дуже розчарувалася у своїй нації. Та й у собі, я ж частинка нації. В замешательстве

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #10 : 11 Февраля 2011, 23:41:28 »

Скарлет, усі ми частково розчаровані, але в 99,9% випадках тут винуваті не ми, а люди, які рулять державою, чинуші... все від них залежить!(((
Нам залишається зберігати оптимізм, патріотизм та бажання жити... немає чогось одного і життя втратить будь який сенс..

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #11 : 11 Февраля 2011, 23:43:34 »

А хто ж обирає людей, які рулять державою? І хто несе хабарі чинушам?

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #12 : 11 Февраля 2011, 23:47:17 »

Останні вибори показали, що обирали президента тупі вівці і барани)))
Мера міста обрало лише 6% виборців, так що він не обраний..
Гроші несуть ті, хто має...) Менталітет у владарів такий... хоча я на 90% впевнений, що все те відбувається через москалів, тому що колись українці були дуже гостинною і доброю нацією, а зараз таких людей часом зустрінеш, що аж кулак чешеться...

Парильщик
Гость
« Ответ #13 : 11 Февраля 2011, 23:48:39 »

Ну так можна до будь чого причепитися!))
А чим пишаєтеся саме ви? Чого ви досягли в цьому житті? Що доброго зробили людям???
-----------------------------------------
А  ви  прочитайте  початок  теми.  Я  прошу  допомоги,  поради.
Я  -  націоналіст,  Я  поважаю  ,  та  люблю  свій  рід  з  діда-  прадіда,  але  перед  аргументами  товарища  я  виявився  в  повній  безсиллі.  
Тобто-  є  шкала  цінностей,  що  мені  пропонують,  але  ці  цінності  гнилі  ,  та  хибні!!!!!!А  де  нові?Непонимающий  На  яких  моральних  засадах  мені  виховувати  дітей?Непонимающий
Я  точно  знаю,  що  мої  батьки  були  добрі  люди,  і  їх  батьки,  і  прадіди,  і  пращури,  мої,  і  інші,  що  жили  поряд  на  цій  землі.....  Та  думаю  кожен  може  сказати  те-  ж  саме.  Але  чому  коли  про  нас  всіх  говорять  разом-  мало  чого  доброго  можна  сказати?Непонимающий
Ех-  виходить,  що  моїм  дітям  тра  пишатись  тільки  дідами  прадідами,  а  не  всією  нацією.  А  мож  ми  -  як  нація  колись  були  чогось  варті???
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #14 : 11 Февраля 2011, 23:52:36 »

Я серьёзно.
Я  би  таким  чином  не  хотів  -  би  формувати  самооцінку  національної  свідомості  моїх  дітей.

А как объяснить сам термин национальность?

Без противоставления не будет ориентира.

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #15 : 11 Февраля 2011, 23:53:21 »

Останні вибори показали, що обирали президента тупі вівці і барани)))
...
Я  був  за  бугром  ,  і  кажу-  в  нас  хреновий  уряд.  А  мені  сміються  в  лице-  адже-  уряд  -  це  відображення  нації.  Не  пиняй  на  зеркало-  коль  рожа  крива.
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #16 : 12 Февраля 2011, 00:03:19 »

Парильщик, тому що на президента податись - 2 мільйони грн + виборча кампанія.
Партія - така ж штука...
Плюс постійно треба світитися по ящику, а там усе вже куплено...
Так що країну запороли ще тоді, як в 1945 році не відвоювали Україну в радянського союзу!))))

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #17 : 12 Февраля 2011, 00:03:53 »

Я лично этой книгой:

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #18 : 12 Февраля 2011, 00:05:57 »

А как объяснить сам термин национальность?

Без противоставления не будет ориентира.
[/quote]в  любому  випадку  не  протиставленням.  
Мій  дід,  що  на  війні  загинув  був  росіянин   ,  то  що  мені  з  родичами  протиставлятись??  
Щось  ви  не  те  кажете!!!  Не  можу, і не  хочу ,  виховувати  дітей  в  такому  дусі.  Тому, що  все  може  мінятись-політика  партії,  орієнтири  та  вектори  розвитку  держави,  але  діди,  та  прадіди  мої  були  добрими  людьми,  і  я  хочу  вчити  с воїх  дітей  їх  поважати.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #19 : 12 Февраля 2011, 00:08:32 »

Тогда надо тему назвать :"чем гордится хорошим (добрым) людям" ИМХО

Какая великая нация!
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #20 : 12 Февраля 2011, 00:09:25 »

Я  точно  знаю,  що  мої  батьки  були  добрі  люди,  і  їх  батьки,  і  прадіди,  і  пращури,  мої,  і  інші,  що  жили  поряд  на  цій  землі.....  Та  думаю  кожен  може  сказати  те-  ж  саме.  Але  чому  коли  про  нас  всіх  говорять  разом-  мало  чого  доброго  можна  сказати?Непонимающий
Ех-  виходить,  що  моїм  дітям  тра  пишатись  тільки  дідами  прадідами,  а  не  всією  нацією.  А  мож  ми  -  як  нація  колись  були  чогось  варті???

Я колись прочитала гарну фразу (не пам’ятаю де і хто автор), якою для себе пояснюю усе, що тепер з нами відбувається: усіх героїв давно перебили у борні, а ми - нащадки боягузів, які вижили, ховаючись.

Чим пишаюся особисто я? Тим, що українці добрі, гостинні. І дуже терплячі, через що досі ще живі.

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #21 : 12 Февраля 2011, 00:10:05 »

А ще у фільмі "Перевізник 3" теж є слова про те, що українці і москалі - абсолютно різні речі!))
І дівчину гарну взяли на головну роль - руденьку, з веснушками))))  iloveyou

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #22 : 12 Февраля 2011, 00:13:47 »

усіх героїв давно перебили у борні, а ми - нащадки боягузів, які вижили, ховаючись.

Так то воно якраз є... хоча не всіх героїв війна забрала! Дехто й досі живий (виживає), а дехто встиг залишити нащадків))

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #23 : 12 Февраля 2011, 01:57:08 »

Я, на жаль, за останні роки дуже розчарувалася у своїй нації. Та й у собі, я ж частинка нації. В замешательстве
Я за останні роки розчарувався в тому бидлі, що сунеться  в керівництво нашою нацією.
Українці - занадто добрі і терплячі. І працьовиті. І побуїсти. Аби було що їсти.

Але все ж таки - хороші люди, у своїй більшості. Просто занадто хороші для цього часу і цьої країни.
Все так не буде.  "Ненька Украї"

.
Парильщик
Гость
« Ответ #24 : 13 Февраля 2011, 18:33:38 »

Каламбурчик  виходить-  майже  всі  респонденти  вважають,  що  варто  пишатись  своїми  дідами-  прадідами.  А  от  нацією-  НепонимающийНепонимающийНепонимающий
В  чому  прикол?Непонимающий
Може  хтось  пояснить?
А  мож  йа  не  правий? 
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #25 : 14 Февраля 2011, 10:58:19 »

Основная проблема того, что "маємо те що маємо" кроется в пассивности общества. Мы сидим и ждем, когда придёт добрый дядя и сделает нам жизнь малиной. А дяди попадаются не честные! Придут, налгут, поворуют и сбегут. Наивысшее проявление "воли народа" это бунт, а высшее проявление демократии это обс...ть на форумах президента за которого месяц назад голосовало 60% населения . Когда дяди вообще передавят горло народу он тогда организованной толпой выходит помычать на майдан.

Люди! пора просыпаться!Спасение утопающих дело рук самих утопающих! Необходимо создавать "Громадські РАДИ" из порядочных и достойных граждан нашего города брать инициативу в свои руки. Самим пытатся участвовать в управлении нашем городом, микрорайоном, домом. И тогда, жизнь нашего города, села, страны, не будет зависить от политичесского "цвета" власти и воли политичесских вождей!
Живя по принципу "моя хата скраю" - мы никогда не будем иметь ни "чим  пишатись" ни "ким пишатись"

Кстати, кто-нибудь, на форуме слышал об этом:  - http://kam-pod.gov.ua/?cat=654
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #26 : 14 Февраля 2011, 11:19:31 »

Хочете в цю організацію делегатом від форуму, чи так, самостійно? Улыбка
« Последнее редактирование: 14 Февраля 2011, 11:21:14 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #27 : 14 Февраля 2011, 11:29:24 »

Если форумчане окажут доверие - будем его оправдывать! Подмигивающий  bud

На мой взгляд, это реальная возможность людям начать самим что-то делать для своего города.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #28 : 14 Февраля 2011, 11:48:15 »

Я вже туда попала Показывает язык 16 іду в розвідку bud
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #29 : 14 Февраля 2011, 11:56:07 »

Пишатись чи не пишатись - це питання виключно самооцінки. І мені здається, це суто совєцький підхід: наша Родіна должна бить "сільнєє, више, бистрєє".

Ясно, що є інші країни, інші народи, які мають свою культуру, свої звичаї і свої досягнення. І ми зовсім не зобов"язані будь що їх "пабедіть", щоб пишатися своєю країною. Свою Батьківщину, мабуть, як і своїх батьків, любиш просто тому, що любиш, з усіма недоліками. А бачити достоїнства - це теж талант, не кожному дано.

Я не хочу ототожнювати Україну з тією чи іншою владою - вона поза владою. Були і значно гірші часи, про які нам краще й не знати. Але ж от є у нас тут маленька громада, і ми вже можемо щось маленьке зробити для міста, чим будемо пишатися .
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #30 : 15 Февраля 2011, 21:39:37 »

Нині в новинах по 5 каналу показували, як польські посли, наче в зоопарку, усміхаючись, фотографували голосування у Верховній Раді, коли панове депутати пробігали по рядах, натискаючи кнопочки "за себя и того парня". аццтойНе можу зрозуміти, чому на це всі дивляться крізь пальці? Непонимающий

Парильщик
Гость
« Ответ #31 : 16 Февраля 2011, 22:56:39 »

Пишатись чи не пишатись - це питання виключно самооцінки. І мені здається, це суто совєцький підхід: наша Родіна должна бить "сільнєє, више, бистрєє".

Ясно, що є інші країни, інші народи, які мають свою культуру, свої звичаї і свої досягнення. І ми зовсім не зобов"язані будь що їх "пабедіть", щоб пишатися своєю країною. Свою Батьківщину, мабуть, як і своїх батьків, любиш просто тому, що любиш, з усіма недоліками. А бачити достоїнства - це теж талант, не кожному дано.

Я не хочу ототожнювати Україну з тією чи іншою владою - вона поза владою. Були і значно гірші часи, про які нам краще й не знати. Але ж от є у нас тут маленька громада, і ми вже можемо щось маленьке зробити для міста, чим будемо пишатися .
Питання  принципове.  Я  пишаюсь  своїми  дідами  -  прадідами,  пишаюсь  своєю культурою,  але не  нацією.  Я  для  себе  ці речі  чітко  розмежовую.  Чого  ми  як  нація  змогли  досягти?  По  яких  законах  ми  живем?  Як  ми  будуємо  наше  суспільство?  Яку  спадщину  ми  залишим  нашим  дітям?  Що  асоціюється  зі  словом  нація?
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #32 : 16 Февраля 2011, 23:02:00 »

А ми наразі не живемо, а існуємо під владою певних мафіозних структур... жити нам не давали, не дають і не дадуть...
Ще з часів козаків всі намагалися нас знищити і до цих пір, слава Богу, їм це не вдалося!
А створення ілюзії "недо-нації" - це для того, щоб ми самі зневірилися, як нація і тоді з нас можна буде робити рабів..((

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #33 : 16 Февраля 2011, 23:57:48 »

Як там розвідка, що показала?

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #34 : 17 Февраля 2011, 13:44:25 »

Питання  принципове.  Я  пишаюсь  своїми  дідами  -  прадідами,  пишаюсь  своєю культурою,  але не  нацією.  Я  для  себе  ці речі  чітко  розмежовую.  Чого  ми  як  нація  змогли  досягти?  По  яких  законах  ми  живем?  Як  ми  будуємо  наше  суспільство?  Яку  спадщину  ми  залишим  нашим  дітям?  Що  асоціюється  зі  словом  нація?

Мерило народа не то, каков он есть, а то, что он считает прекрасным и истинным. ФМД(с)

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #35 : 17 Февраля 2011, 14:03:50 »

Як там розвідка, що показала?

Це були установчі збори: зібралися всі одне на одного подивитися, проголосували за кожну особу, що не проти її членства в раді, обрали робочу групу, яка на наступне засідання підготує пропозиції щодо голови та складу комісій. Наразі нічого цікавого, суто процедурні справи. Склад ради можна глянути тут: http://kam-pod.gov.ua/?p=8779. Молодих людей - може чверть від сили. Молодіжних організацій - пальців однієї руки забагато.

Орган сумнівної корисності, але час покаже. Ядро - Підскоцька, Сосновська, Буданцева, Стельмах. Побачимо, хто 1 березня стане головою і які плани накидають В замешательстве
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #36 : 17 Февраля 2011, 15:12:45 »

Як це чим пишатись?

Рома - Шахтер 2:3
Жадсон, 29, Коста, 35, Луис Адриано, 41
Є чим пишатись українській нації!!  "Ненька Украї"

Всі, як один, українці.
« Последнее редактирование: 17 Февраля 2011, 15:14:20 от Xen » Записан

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #37 : 17 Февраля 2011, 15:15:21 »

Смеющийся

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #38 : 17 Февраля 2011, 19:43:42 »

Xen, пускай забили не украинцы, но это всё оформил украинец (собрал команду) и команда выступает за Украину.  "Ненька Украї" За эту победу Украина получила очки в рейтинге. И Карпуха правильно говорит - забивали голы за украинскую команду, и какая разница кто забивал?? Или Вы больше радовались за Шеву, Реброва, Тимощука и других когда они выросли в украинских клубах и поехали выступать за иностранные клубы??

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #39 : 17 Февраля 2011, 19:54:57 »

... И Карпуха правильно говорит - забивали голы за украинскую команду, и какая разница кто забивал??

Где говорит??? Шокирован

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #40 : 17 Февраля 2011, 20:07:02 »

stop
Вопросы к админам/модерам, пол страницы снесли.

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #41 : 17 Февраля 2011, 23:21:29 »

На́ція (лат. natio — плем'я, народ) — полісемантичне поняття, що застосовується для характеристики великих соціокультурних спільнот індустріальної епохи. Існує два основних значення терміну[1]:

* Політична спільнота громадян певної держави — політична нація. Часто вживається як синонім терміну держава, коли мається на увазі її населення, наприклад для посилання на «національні» університети, банки та інші установи.
    * Етнічна спільнота (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). У цьому значенні фактично є синонімом терміну народ[1].

Здобутки української нації - це досягнення окремих осіб та груп людей, які ідентифікують себе як українці. І досягнення ці насамперед мають бути важливими для українців. Навіть якщо, наприклад, французи оцінять творчість Л. Українки, не треба
 чекати, що вони зрозуміють її значимість, як ми.
Часто буває, що людей та їхні вчинки вшановують уже посмертно. А за життя - їх підтримують не так багато людей, а тим паче, не влада. Отож і гордимося Симоненками, Поповичами і т.п. А чому ні? Пишаймося своїм минулим, сучасним (спорт, література, наука).
Я думаю, наш народ все-таки не дасть себе затоптати сьогоднішній владі, і наші онуки будуть цим пишатися теж.
Звучить трохи пафосно, але ж і пишаємося то тими, хто так мислив і діяв.
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #42 : 17 Февраля 2011, 23:35:43 »

А ще, думаю я, доки ми не навчимося пишатися тим хорошим, що у нас було і є, доки не створимо нічого путнього, щоб могли і наші діти пишатися. Окрім того, щоб бачити і лаяти недоліки, добре було б змалювати "правильну модель" та починати щось робити для її втілення
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #43 : 17 Февраля 2011, 23:39:31 »

Немного пафосно, мне показалось Подмигивающий

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #44 : 17 Февраля 2011, 23:45:24 »

Чому тут всі боються пафосу?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #45 : 17 Февраля 2011, 23:46:34 »

Просто є теми, ІМХО, патетичні самі по собі - типу кохання або любові до Батьківщини...
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #46 : 17 Февраля 2011, 23:47:54 »

Не боятся, но форум не митинг имхо проще надо... В замешательстве
« Последнее редактирование: 17 Февраля 2011, 23:48:38 от Graf » Записан

Какая великая нация!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #47 : 17 Февраля 2011, 23:53:00 »

Я думаю, наш народ все-таки не дасть себе затоптати сьогоднішній владі, і наші онуки будуть цим пишатися теж.

Може, й будуть...а поки що:
"А цей народ їде, як у товарняку, нужденний, задурений, принижений і забитий, щось жує, визирає з вікон, ремствує, а й не подумає зірвати стоп-кран, або хоч пробратися по вагонах, подивитися - що там за машиніст? Може, він дурний, може п'яний, може, навмисно веде не туди, може, він взагалі не вміє водити поїзд, може, в нього до потилиці приставлений пістолет?"
                                                                            Ліна Костенко

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #48 : 17 Февраля 2011, 23:55:20 »

Ага, якнайпростіше, "президентською лексикою"  Грустный(ну не можу я стриматися від цитування Записок, хоч стріляйте!)
« Последнее редактирование: 17 Февраля 2011, 23:56:03 от Luiram » Записан

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #49 : 17 Февраля 2011, 23:56:50 »

Прощє - про вотку і ковбасу? Взагалі не пафосно.

Просто, Графе, "пишатися", як і любити,  - це все-таки зі сфери почуттів, здоровим глуздом не обгрунтовується. А те, що відноситься до тонкої сфери почуттів, по-любому буде дещо пафосним. Навіть заявляти, що все лайно, і влада бандитська, і народ - бидло - теж буде пафосно, тільки зі знаком "мінус".
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #50 : 17 Февраля 2011, 23:58:00 »

Ая, когда говорю, что с Украины, меня просят спеть думки. Есть, чем гордиться!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #51 : 18 Февраля 2011, 00:02:53 »

Ага, якнайпростіше, "президентською лексикою"  Грустный(ну не можу я стриматися від цитування Записок, хоч стріляйте!)

stop не надо утрировать Смеющийся

Прощє - про вотку і ковбасу? Взагалі не пафосно.

Можно и про водку с калбасой пафосно:
 Показывает язык
Як романтично пахне ковбаса
І помідори в банцi зашарiлись.
А в пляшечцi, так тихо як роса,
Горiлочка домашня причаїлась.
I сало нiжно зваблює тiльцем,
I хлiб наставив загорiлу спину…
Якщо ж ти млiєш, слухаючи це,
Чому ж ти, ....., не любиш Украiну?!

Какая великая нация!
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #52 : 18 Февраля 2011, 00:24:34 »

Грраф............... Ну зачем вообще о колбасе? "Пришел порудчик и все опошлил))))
tiger
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #53 : 19 Февраля 2011, 03:35:39 »

Гм... Прочитавши думки людей різного віку , прийшла до висновку,що живемо ми минулим,тому й гордимося дідами і прадідами... сумно...якщо жити і думати тільки про минуле, то майбутнього нам не бачити...
А говорити за Україну в одній національності важко, бо усе перемішано. Як можна розділити любов між дідами, кого будемо любити більше, того що родився українцем, чи того, що родився росіянином? Адже і той і другий любили нас однаково... так ,що як не крути ,це не вирішує проблеми для багатьох нас.
А гордитися нам зараз поки що нема чим. Україна вільна і незалежна,але це все пусті слова. Так, мені прикро це писати,але це правда Грустный
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #54 : 19 Февраля 2011, 08:14:51 »

tiger, ось Ви вже майже 20 років у Канаді, а треба було лишатися і будувати Батьківщину, щоб потім нею гордитися.  А так, зі всіляких канад і америк - патріоти або навпаки - це все просто смішно. Пишайтеся Канадою і не нада ля-ля, вибачте за нетолерантність.

.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #55 : 19 Февраля 2011, 10:40:11 »

Просто є теми, ІМХО, патетичні самі по собі - типу кохання або любові до Батьківщини...
а мене це не дивує, шановна Бульбашка.
деяким тут просто не подобаються такі теми. вони і в патетиці, і в бла-бла-бла звинувачують, вочевидь, це люди, яким комфортно в цьому житті, вони "пристроєні", скажімо так, на цей момент, і їх просто дратує усе, що виражають люди зокрема в цій темі.
але подивишся на їх улюблені теми і їх пости - це, вибачте п..здьож в чистому вигляді  опа засада ІМХО.
от вам і вся патетика.
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #56 : 19 Февраля 2011, 10:59:09 »

Улыбает, когда "патриот", заявляющий "да, я вот сбежал в Беларусь и горжусь этим" учит как Родину любить и рассказывает про пристроенность. жжошь, сцуко, я в истерике Таким можно только повторить слова Карпухи:
tiger, ось Ви вже майже 20 років у Канаді, а треба було лишатися і будувати Батьківщину, щоб потім нею гордитися.  А так, зі всіляких канад і америк - патріоти або навпаки - це все просто смішно. Пишайтеся Канадою і не нада ля-ля, вибачте за нетолерантність.
Ну, а улюбленні теми і пости про бухалово - це дійсно не п...здьож, а інтелектуальні бесіди
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #57 : 19 Февраля 2011, 11:33:47 »

ну, мерять мой патриотизм не Вам, texc.
лучше по теме что-нибудь напишите.
что Вы против патетики, все уже в курсе, а что-то еще из мыслей есть?
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #58 : 19 Февраля 2011, 11:38:18 »

Карпуха,  sorry
Ну, наверное, и не Вам развешивать ярлыки по поводу "пристроенности".
Или Вы только понимаете, когда плачутся как всё в жизни плохо?
А такое внимание к моей скромной персоне мне очень льстит. Мерси
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #59 : 19 Февраля 2011, 11:50:09 »

просмотрел еще раз все посты.
никто тут особо не плачется. люди нормально выражают свои мысли.
не все же интересы в "ищу мужчину" упираются.
я, вот, тоже не написал, чем гордится украинской нации", не написал именно потому, что сам свалил из Украины, тупо устариваю свою комфортную жизнь, и может и права не имею.
удивляет меня другое - почему людей раздражают такие темы?  
« Последнее редактирование: 19 Февраля 2011, 11:50:44 от nik?-nik! » Записан
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #60 : 19 Февраля 2011, 11:52:26 »

Так если не написал, чем гордится украинской нации, так что Вы делаете в этой теме?Непонимающий??!!!! Это ли не пустозвонство?? Это то, о чём я пытаюсь Вам сказать!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #61 : 19 Февраля 2011, 11:55:35 »

Ну, а улюбленні теми і пости про бухалово - це дійсно не п...здьож, а інтелектуальні бесіди

Шановна  texc! Я вже в котрий раз пишу....приведіть приклад,шоб хтось писав пости про бухалово!!!!Для чого Ви,та інші шановні форумчани постійно про це наголошуєте?Приведіть приклад,щоб там було написано про горівку,про п'янку,і т.д.  
п...здьож тіко...таких постів не існує!..смайли,оффтопи можливі...а постів нема!!!!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #62 : 19 Февраля 2011, 11:57:40 »

ну, вот и Вы наконец-то пришли на подмогу Нику, а то я уже начала переживать clap-1
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #63 : 19 Февраля 2011, 11:59:34 »

пийте краплі! Не хвилюйтесь!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #64 : 19 Февраля 2011, 12:01:05 »

texc, Вы, вроде не девочка, неужели Вы не понимаете, что весь форум это по большому счету "бла-бла-бла", ну, кроме темы "куплю/продам".
и "бла-бла-бла" это выражение мыслей людей - порой очень толковых, порой не очень.
в этой теме я с самого начала, читаю все посты, выражать свои мысли не стал, но тема мне близка, хочу, чтоб украинцы жили в достатке и счастливо.
а вот Ваше внимание к моей персоне просто удивляет.
Вы на форуме для того, чтоб шпажкой помахать??
это нездоровый интерес. ИМХО.
живите и радуйтесь жизни! и попробуйте сказать, что это плохой совет! Смеющийся
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #65 : 19 Февраля 2011, 12:01:42 »

Громозека, с Вашим приходом успокоилась Подмигивающий
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #66 : 19 Февраля 2011, 12:03:30 »

Так і повино бути!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #67 : 19 Февраля 2011, 12:04:21 »

да простят меня админы, Вас, texc, что с утра не удовлетворили?
заведите себе стоящего мужчину, не будет охоты здесь шпажкой махать Смеющийся
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #68 : 19 Февраля 2011, 12:05:34 »

Знаєте, досить часто в житті дійсно треба "попроще", ну, щоб люди тягнулися і т.п...  Деколи, взагалі,  краще жувати  Улыбка.
Але на форумі люди висловлюють свої думки. Звичайно, лише говорити - мало. Та вчинки наші залежать саме від того, як ми думаємо, як говоримо.  
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #69 : 19 Февраля 2011, 12:20:55 »

Самый веский аргумент прозвучал. Смотрю это у Вас больная тема, даже на аве красуется. Обратитесь к врачу.
Ник-ник, Вы название темы случаём не забыли?
« Последнее редактирование: 19 Февраля 2011, 12:45:19 от texc » Записан
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #70 : 19 Февраля 2011, 12:21:40 »

Щодо того, що ми пишаємося минулим:  що би такого прекрасного чи значимого не сталося в нашій країні, чим варто пишатися, через годину, ба, навіть хвилину - це вже минуле Подмигивающий. Так що, чи пишаємося, чи ганьбимо, а завжди минуле.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #71 : 19 Февраля 2011, 12:29:15 »

Самый веский аргумент прозвучал. Ник-ник, Вы название темы случаём не забыли?
да смотря на Ваши потуги в моем "разоблачении" только такие мысли и приходят, уж пардоньте.
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #72 : 19 Февраля 2011, 12:31:41 »

пийте краплі! Не хвилюйтесь!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #73 : 19 Февраля 2011, 12:33:01 »

а тепер по темі - я от пишаюсь тим хлопцем, що не повівся на замальовку бридкого депутата Царьова і не пропустив його в "Криївку" без пароля.
і взагалі, передбачаючи весь звіздьож про те, що Львів не ураїнське місто, я пишаюсь кожного разу коли потрапляю туди.  
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #74 : 19 Февраля 2011, 12:37:44 »

я пишаюсь штріхом шо спалив БЕХу начальника ВБОЗа,побільшиб таких...Можнаб було розрухати націю!Та присадити на сраку чиновників!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #75 : 19 Февраля 2011, 12:57:27 »

організаторами протестів підпрємців можна пишатися. люди не побоялися гонінь (тим паче, що ніхто не сумнівався, що вдада їм не пробачить).
тими хто стояв на Майдані можна пишатись, бо що б не говорили про те, що все похєряно (я й сам говорив), але не було б Майдану, нас би ще в 2005 так нагнули...що годі і уявити, щоб було зараз.
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #76 : 19 Февраля 2011, 14:31:59 »

nik?-nik!, це удар нище  пояса, за таке і в поєдинку між двома чоловіками дають  червону картку. А Ви сперечаєтеся з дівчиною і не знаходите кращих аргументів? Злой

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #77 : 19 Февраля 2011, 14:51:01 »

я розумію і погоджуюсь.
але що робити, якщо "таварищ нє панімаєт"??.
Ваша думка, skarlet,  для мене авторитетна, обіцяю такими прийомами не користуватись.
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #78 : 19 Февраля 2011, 17:58:15 »

Тими, хто стояв на майдані, дійсно варто пишатися. А от спалити "беху" - то не метод. Думаєте, після цього чиновник стане білим і пухнастим? Ні. Він стане злим і потребуватиме ще більше грошей на нову "беху".  Подмигивающий
Тай палять, здається мені, не борці за наше гарне майбутнє, а засдрісники, типу: у мене немає, нехай і в нього не буде!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #79 : 19 Февраля 2011, 18:33:37 »

Можливо, то був і не заздрісник, а той, кому чиновник насолив добряче, але навряд чи борець за свободу і націю. І вже напевне це не той, ким треба пишатися нашій нації.
Шкода тему гарну, скотилася в Курилку Грустный
« Последнее редактирование: 19 Февраля 2011, 18:34:46 от Luiram » Записан

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #80 : 19 Февраля 2011, 21:18:26 »

то була людина яка зробила хоч шось!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #81 : 19 Февраля 2011, 21:35:19 »

згоден.
влада ж дозволяє собі застосовувати бандитські методи відносно простих громадян.
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #82 : 19 Февраля 2011, 21:43:15 »

Авжеж з чогось треба починати!  Крутой

* Povstanets.gif (6.08 Кб, 36x42 - просмотрено 226 раз.)

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #83 : 19 Февраля 2011, 21:44:39 »

то була людина яка зробила хоч шось!
Я уже где-то предлагал: нагадить под двери белого дома! Ото був би вчинок!  Не знаю, як нація, а я б пишався! А шо, і нація б пишалася!
Парильщик
Гость
« Ответ #84 : 19 Февраля 2011, 22:39:30 »

Добре. 
Ми  вже  порішали  що  таке  нація,  а  що  таке  рід. 
Зрозуміли  "атрибути"  нації. 
Ну  а  тепер  скажіть  -  на  яких  прикладах  дітей  своїх  виховуватимемо?Непонимающий 
Коли  розповідаєш  дітям  дітям  про  те  ,  чи  інше  -  закладуєш  програму  моральних  цінностей  згідно  яких  людина формує  стереотип  поведінки,  будує  своє  майбуття. 
За  останнє  покоління  переоцінка  цінностей  відбувалась  не  раз. 
Які  цінності  вірні,  а  які  хибні???

Клинить  мене, коли  цінності  подвійні ,  коли  найвідвертіша  брехня  вважається  найчистішою  правдою  і  винесена  в  ранг  національної  гордості. 
Як  кажуть  -  ти  йому  в  очі  плюй  а  він  каже  що  дощ.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #85 : 19 Февраля 2011, 22:43:45 »

Кожен виховує своїх діей згідно своїх же переконань та системи цінностей, а цю систему також кожен вибирає і складає собі сам

опа засада Інгвард в анархісти подався...

Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

« Ответ #86 : 19 Февраля 2011, 23:03:25 »

опа засада Інгвард в анархісти подався...

Улыбка ні не подався, але подобаються погляди Українських націонал-анархістів  учись сынок

Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #87 : 19 Февраля 2011, 23:06:22 »

анархисты в истории хоть где то когда то к чему то хорошему (стабильному) привели?

Се аз воздам!
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #88 : 19 Февраля 2011, 23:38:56 »

Оте "хоч щось" могло б бути і чимось іншим.
А то запитає син у тата: "Що таке добре, а що - погано?", а батько відповість:"...... палити всіх треба!"
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #89 : 20 Февраля 2011, 01:12:23 »

анархисты в истории хоть где то когда то к чему то хорошему (стабильному) привели?
Serega36 а тебе не анархісти до чогось хорошого,стабільного привели?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #90 : 20 Февраля 2011, 01:22:16 »

Кожна людина бореться за своє життя по свому!!!!Хтось на форумах постить, а хтось партизанить....
І не тим, не тим визнання іншої сторони не потрібно!Якщо я жорстоко розправлюся з кривдником,
мені не потрібно буде Ваше одобрення,чи співчуття....Людина якщо зважилась на якийсь вчинок,чи
вбивати ворогів,чи розклеювати листівки,чи палити машини...вже гідна поваги!Бо вона робить хоть щось!
Якщо житель України(маю наувазі російськомовний) буде пробувати розмовляти на Українській мові,нехай
не зовсім вдало,але пробує то він гідний поваги!А якщо ні...то цій людині  нєфіг навіть вирішувати чим пишатись
Українській нації!!!!!!
« Последнее редактирование: 20 Февраля 2011, 01:37:57 от GROMOZEKA » Записан

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #91 : 20 Февраля 2011, 01:28:01 »

Ще непогано б було, щоб наші "патріоти" хоч би навчились без помилок писати...  В замешательстве
А то стидоба бере за цих "українців". убей сибя ап стену

.
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #92 : 20 Февраля 2011, 01:36:37 »

Гордість за щось або пробирає, або  - ні. Як можна "вирішувати", чим пишатися?
От мовою нашою пишаюся, а як нею розмовляють українці - ні.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #93 : 20 Февраля 2011, 01:41:44 »

А я сиджу, дивлюся виступ Ліни Костенко в Харкові (спасибі Графу Целующий) і знаю, чим пишатися. Одне лише шкода - живемо в маленькому місті, куди навряд приїде поговорити Костенко так, як в Харкові...А вона правду каже:нема чого переживати через відсутність опозиції, ми всі - справжня сильна опозиція, нас об'єднує щось, і якщо будемо на своєму стояти - ми непереможні "Ненька Украї"
(патетика -  одна на двох з Ліною Костенко) Подмигивающий

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #94 : 20 Февраля 2011, 01:46:47 »

Скажемо "аліллуйя", що ми не живемо у Львові. Там місцеві "патріоти" намагались продати квитки на зустріч з ЛК. По 40 гривень. Вона коли дізналась, вирішила до Лембергу взагалі не їхати... Ось вам і европейці. убей сибя ап стену

.
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #95 : 20 Февраля 2011, 02:22:30 »

А ще така точка зору: Я - українець(-ка); якщо я пишаюся собою, то й пишаюся своєю нацєю. Зустріли ви, наприклад, німця. Адже оцінювати націю він буде, дивлячись на вас.  А, якщо вам за себе соромно, то - вибачайте...
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #96 : 20 Февраля 2011, 09:28:34 »

Людина якщо зважилась на якийсь вчинок,...вже гідна поваги!Бо вона робить хоть щось!
Якщо житель України(маю наувазі російськомовний) буде пробувати розмовляти на Українській мові,нехай
не зовсім вдало,але пробує то він гідний поваги!А якщо ні...то цій людині  нєфіг навіть вирішувати чим пишатись
Українській нації!!!!!!

100%
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #97 : 20 Февраля 2011, 10:44:29 »

Кожна людина бореться за своє життя по свому!!!!Хтось на форумах постить, а хтось партизанить....
І не тим, не тим визнання іншої сторони не потрібно!Якщо я жорстоко розправлюся з кривдником,
мені не потрібно буде Ваше одобрення,чи співчуття....Людина якщо зважилась на якийсь вчинок,чи
вбивати ворогів,чи розклеювати листівки,чи палити машини...вже гідна поваги!Бо вона робить хоть щось!
Українській нації!!!!!!
теж підпишусь під цим постом.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #98 : 20 Февраля 2011, 10:49:13 »

бо ото, якраз наше, національне: "ото палити машину...то, конєчно, негарно...сволоч, конєчно той убепівець і хабарник, але палити...негарно, треба якось цивілізованіше..."
а як?
і тут сакраментальне... "а х.. його зна..."
« Последнее редактирование: 20 Февраля 2011, 10:50:59 от nik?-nik! » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #99 : 20 Февраля 2011, 16:23:56 »

Ще непогано б було, щоб наші "патріоти" хоч би навчились без помилок писати...  В замешательстве
А то стидоба бере за цих "українців". убей сибя ап стену
Дякую, я все зрозумів!Можливо колись, коли я добре вивчу Українську мову, правописання, Вам не прийдеться за мене червоніти, тим більш не візьме стидоба!(я сів за комп 1 рік назад,по життю розмовляю на суржику,хочу гарно розмовляти Українською....
а Ви, стидоба....Я роблю хоть щось!!!!)

UA
Старожил

репутация +27/-3

Задоволений життям. З останніх сил.

« Ответ #100 : 20 Февраля 2011, 17:14:28 »

Скажемо "аліллуйя", що ми не живемо у Львові. Там місцеві "патріоти" намагались продати квитки на зустріч з ЛК. По 40 гривень. Вона коли дізналась, вирішила до Лембергу взагалі не їхати... Ось вам і европейці. убей сибя ап стену

Ви впевнені що то місцеві патріоти? Хто займався розповсюдженням квитків?
 В Києві, наприклад, квитки до каси так і не дійшли, їх розібрали собі ті, хто займався їх розповсюдженням. І також були випадки продажу запрошень. Далі, наприклад у Рівному:
— Ми вирішили віддати квитки всім учителям-філологам, їх близько 200. Так само кожен депутат Рівнеради отримає один квиток, якщо виявить таке бажання. Решту квитків розподілять між студентами-філологами, оскільки такою була вимога самої Ліни Костенко. Також будуть поширені контрамарки без місць. Але треба розуміти, що всі 2,5 тисячі не помістяться, — зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Виходить, мери та чиновники керують процесом, а винні патріоти. Чудова логіка.

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
tiger
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #101 : 20 Февраля 2011, 18:42:20 »

вибачте.якщо когось образила тим,що горда минулим України.
Якщо бути точнішим, то треба було сказати, що горджуся тим,що родилася і виросла на  Україні. Я мала найкращих вчителів,які навчили мене людяності і доброти. Так-так ,особливо доброти зараз так не хватає... А те що люди покидають Батьківщину,  то кожен це робить з різних причин...і ми не повині судити людей за це, як кажуть не суди когось і тебе не будуть судити...
Можливо ,я взагалі не мала право бути в цій темі але вже так вийшло- нікого не хотіла цим образити..
Парильщик
Гость
« Ответ #102 : 20 Февраля 2011, 22:16:15 »

Так  вже  людина  влаштована,  що  їй  потрібно  чимось  пишатись -  для  підвищення  самооцінки,  для  формування  прикладів  стереотипу  поведінки  ,  що  передасться  майбутнім  поколінням. 
Ще  раз  кажу  -  я  пишаюсь  своїм  родом,  дідами,  прадідами,  мовою  ,  культурою. 
Але  нацією  -  ні. 
На  що  ми  спромоглись  як  нація?НепонимающийНепонимающий Ну  хоча  -  би  за  роки  незалежності?Непонимающий
Суспільство  у  нас  гниле  та  ледве  дихає.  Система  влади  збудована  на  пордвійних  стандартах .   Брехня  введена  в  ранг  державних  приорітетів. 
Я  це  розумію  .  Багато  хто  також  розуміє.  а  що  далі???
Яку  державу  ми  залишим  нашим  дітям?Непонимающий
Виходить  якась  несуразиця.  Дурничка.
Я  ,  ми , ВСІ ,  є  держава.  Нація.  Але  Але  разом  ми  робимо  щось  не  те. 
Схоже  на  людину,  що  товчеться  головою  в  камінь.  Вже  кров  пішла,  вже  череп  тріщить,  а  вона  далі  тарабаниться.  Ще трішки,  і  мізки  вилізуть  і  здохне  не залишивши  роду  племені,  і  черви  з"їдять.... 
........Може  жорстко,  але  як  по  другому?НепонимающийЩе  один  транш  МВФ,  Ще  трошки  розпродати  державної  власності  сраним  інвесторам,  ще  один  "геноцид  нації"  пройде  в  президенти,  і діти  наші,  і  діти  їхніх  дітей  і  їх  нащадки  стануть  рабами  назавжди,  і  щоб  розірвати  це  коло-  треба  буде  тікати  з  рідної   землі-  з  Батьківщини. 
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #103 : 20 Февраля 2011, 23:45:34 »

согласен.
а петь дифирамбы выдаваемому за желаемое глупо

Се аз воздам!
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #104 : 04 Марта 2011, 02:13:34 »

Нация? Какая в жопу нация? То под литовцами, то под турками, то под пшеками... И национальные герои такие же:
Роксолана- первая интерблядь,уничтожмвшая Османскую империю...(за что ей низкий поклон от Украины)
Идол Мазепа - предал всех, шведов не успел,здох
Ваш Шевченко - в России академик, тута бедный "кобзарь"
Марко Вовчок вошла как автор сентиментальных повестей о тяжкой доле «закріпаченого селянства»...и шо? Приехала в Россию зарабатыват свой "авторитет"...чем? писательница Олена Пчилка (мама Л.Украинки)некогда назвала свою литературную соперницу «нахабною кацапкою, що вкрала українську личину… (По происхождению Марко Вовчок русская). Да, тем местом...но попалась на тупом плагиате- нац.героиня...
Украинская Центральная Рада с Грушевским во главе - гении - послали под Круты желторотых птенцов,сами чухнули с немцами, а затем попросили убежище у Сталина(великий нац.герой)
Бандера и Шухевич - отдельная тема...ГЕРОИ Украины...за убийства детей,стариков...и Украинцев.Чем больше грохнул - тем больше гарантий на получение награды...
Такая мы нация
А Пасекевич, Богун, Котляревский...Украинцы,нацгерои???

2 предупреждение. п. 11 оскорбление других участников

« Последнее редактирование: 04 Марта 2011, 07:45:20 от Kapnyxa » Записан
KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #105 : 04 Марта 2011, 22:05:31 »

А Ви moody хто ?
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #106 : 05 Марта 2011, 00:07:39 »

продовжіть його ім'я!

woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #107 : 07 Марта 2011, 14:04:23 »

Интересно,кого это я обидел? Только исторические данные...
Мое имя продолжать не надо - в своих разберитесь.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #108 : 08 Марта 2011, 14:50:53 »

Мене. Спочатку не хотіла опускатися до реплік на таку тематику, але не втрималася.
  Якщо дехто (не будемо казати, хто) так добре знає історичні факти, то чого не почитає на відпочинку Франка - знаного європейського філософа, або не розкаже тут нам історію з життя Ольги Кобилянської, яку шанувала вся західна інтелігенція? Скільки творів Григорія Сковороди прочитано тим, хто не вважає мою націю вартою поваги?
  Я, наприклад, пишаюся тим, що моя мама вчилася у професора Івасюка в Чернівцях. В дитинстві любила слухати, як мама розказувала, що він, коли просто теревенив з студентами, розповідав, як ще хлопчиною з друзями, ідучи до школи, виходили раніше, робили гак, щоб пройти повз вікно, біля якого вранці полюбляла сидіти Кобилянська, і все для того, аби скинути кашкета, вклонитися і сказати: "Добридень, пані!" А вона всміхалася та кивала їм головою...

Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

« Ответ #109 : 08 Марта 2011, 23:33:17 »

Я пишаюся героїчним минулим українського народу, низько вклоняюсь пам'яті героїв

Нас питають, якого ми роду
І для кого торуєм шляхи?
Це ж то ми на вратах Царгороду
Переможно свій щит підняли.

То ж то наша долоня стискала,
Підіймала важкого меча,
Аж німіла зухвала Варшава
І Суздаль зловражий дрижав.

Нас далеко у світі всі знали,
Ми платили всім кров’ю за кров.
Ми загарбників люто карали
І карати ми станемо знов.

Ми водили в Москву Сігізмунта
І в Полтаву варяжськую рать,
Ми карали Росію за Суздаль,
А Москву ще будем карать.

І стоїть пограбована хата
Та в руїнах лежить Батурин,
Плаче, тужить знедолена мати
І забутий всіма Чигирин.

Хай горить пограбована хата,
Хай в руїнах лежить Чигирин.
Переможемо, знищимо ката,
А не вийдемо в безвість чужин.

Хай горить пограбована хата,
Немизіда освятить наш час,
Ще нам пальці будуть прилипати
До насичених кров’ю мечів.

Ми йдемо своїм визвольним шляхом,
Нас єднає великий чин,
Стане степ українцеві братом
І повстане новий Батурин.

Слова і музика:
народні

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #110 : 12 Марта 2011, 22:17:36 »

Є чим пишатись... убей сибя ап стену

.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #111 : 12 Марта 2011, 22:23:26 »

навіть толком побитись не годні, дістрофіки! dead

KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #112 : 17 Марта 2011, 23:51:08 »

http://www.youtube.com/watch?v=CPb_LZJs6HA&feature=related
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #113 : 18 Марта 2011, 01:24:39 »

Убедительная просьба сопровождать ссылки комментами.

Запрещено:
9  размещение ссылок без обязательного цитирования содержимого

.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #114 : 27 Января 2012, 18:43:07 »

Відійшов у вічність гуцул, що виклав Тризуб...

90-річний гуцул виклав Тризуб, який видно з космосу http://life.pravda.com.ua/society/2011/11/8/89007/

Це був останній, враховуючи вік, подвиг дідуся.
Сьогодні 9 днів як він відійшов у Вічність...
Тепер він споглядатиме на свій Тризуб з небес...

Вічная пам"ять... Герою...
Хай спочиває з Богом...

* дідусь.jpg (73.44 Кб, 720x479 - просмотрено 132 раз.)
« Последнее редактирование: 27 Января 2012, 18:44:16 от GROMOZEKA » Записан

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #115 : 27 Января 2012, 19:07:27 »

Земля пухом.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #116 : 27 Января 2012, 19:46:18 »

такими людьми варто пишатись.  "Ненька Украї"
« Последнее редактирование: 27 Января 2012, 19:49:06 от nik?-nik! » Записан
Страниц: 1 2 3 4 [Все] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти