Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Декабря 2019, 09:24:58
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Вопрос-ответ! (Модератор: Aktimel)
| | |-+  чим пишатись українській нації????
Страниц: [1] 2 3 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: чим пишатись українській нації????  (Прочитано 18697 раз)
Парильщик
Гость
« : 11 Февраля 2011, 22:49:53 »

Ось  сьогодні  з  товаришем за  цигаркою  торкнулись  цікавої  теми :  чим  пишатись  українській  нації??
Йа  кажу:
- є,є  в  нас  доля,  є, є  в  нас  воля,  є,є  земля  в  нас  і  небеса  є.є в  нас  мова,  своя  ,  чудова  ,  є,є  в  нас  гордість  і  є  краса ...........
Відповідає:
-а  в  кого  цього  немає???
Кажу:
-літакобудування  -  всього  7  країн  на  земній  кулі  вміють  будувати  літаки  і  Україна  туди  входить ,  а    космічна   галузь.....
Відповідає:
-похерили  все.  Немає  ні  літакобудування  ,  ні  космічної  галузі. І  дісталось  ще  з  Союзу  ,  а  похерили  при  ненькі  нгезалежній.....

Йа  наводив  ще  багато  аргументів,  на  які  отримував  ще  вагоміші  контраргументи. 
В  кінці  запитав-  Ну  а  чим  пишатись  американській  нації,  чи  австралійській?Непонимающий
На що  товарищ  відповів:"ти  чудово  розумієш,  що  такої  нації,  як  американська  немає.  Туди  з"їжджався  весь  зброд  ,  злочинці  та  повії,  а  австралія  взагалі  була  каторгою,  і  там  ізолювали  суспільно-  небезпечні  елементи. І  якщо  ці народи  зуміли  добитись  таких  успіхів,  то  чого  ми  варті  такі  хароші  українці  ,  гречкосії  з  гречкою  по  20  гр  за  кг"
А  потім  ще  сахзаводи  зачіпив  ,  які  порізані  на  брухт  , і цукор,  що  везуть  з  за  кордону  ,  і  промисловість,  яка  знищена,  або  продана  іноземним "інвесторам".........
Каротче  -  форумчани-  хелп,  допоможіть  - підкажіть  -  чим  мені  -  пересічному  українцю  можна  пишатись Ну-  будьласочка-  дітей  маю  виховати  правильно.  А  на  яких  прикладах?Непонимающий  Ну  дуже  потрібно  для  підняття  самооцінки  мене  -  як  українця
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1 : 11 Февраля 2011, 22:53:06 »

Пишайся тим шо ти не москаль Подмигивающий

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Парильщик
Гость
« Ответ #2 : 11 Февраля 2011, 23:02:17 »

Якщо  шютка  -  не  смішно, якщо  по  серйозу.......
Не  варто  пишатись  тим  ,  що  ти  не  є  кимось,  а  варто  пишатись  своїми  здобутками та величчю.
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #3 : 11 Февраля 2011, 23:05:08 »

Парильщик, жодна у світі національність не перетерпіла таких гонінь, спроб знищення і катувань, як українська! І ми встояли!
 Зараз ми живемо в країні, де радіаційний фонд ВИЩЕ норми приблизно на 4-5 одиниць (гейгерів чи як вони там) і  ЖИВЕМО!
Століттями москалі намагаються зламати нашу волю, гідність і незалежність, але ми, як не крути, й досі не залежні (газ - то фігня! Років через 10-20 він кінчить і тоді...), хоча нам намагаються нав'язати протилежне!

Одна розумна людина сказала таке: "Велику цивілізацію не завоюють ззовні до тих пір, поки вона не знищить себе з середини!", чим і займаються зараз наші "владарі", але до поки живе хоча б одна людина, яка має в серці любов до України, любить і шанує її мову і культуру, користується мовою - до тих пір є шанс на те, що ми все таки станемо найрозвиненішою нацією світу!

Українцями був придуманий перший комп'ютер, перша ракета... в Україні створюється найбільше нових винаходів! Українська мова - найспівучіша в світі!

У нас безліч талановитих, розумних людей!

У НАС НАЙКРАСИВІШІ та НАЙКРАЩІ ДІВЧАТА В СВІТІ!))))))

Невже немає чим пишатися???

« Последнее редактирование: 11 Февраля 2011, 23:08:28 от Felorgas » Записан

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #4 : 11 Февраля 2011, 23:08:48 »

Я серьёзно.

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #5 : 11 Февраля 2011, 23:29:51 »

на  рахунок-
"жодна у світі національність не перетерпіла таких гонінь, спроб знищення і катувань, як українська І ми встояли!"
-не  перебільшуйте.  Хоча  частково  ви  праві,  але  що  далі???
На  рахунок  атомної  енергетики-  є  віршик
..............................
Ходять  лисі  українці   
Ні  в  кармані,  ні  в  ширінці
Ходять,  бродять  ,  криють  матом
на.уя  той  мирний  атом
Це  я  до  того,  чому  у  нас  такі  високі  ціни  на  енергоресурси  при  наявності  такого  потужного  енергетичного  комплексу?НепонимающийНепонимающий?
На  рахунок  "москалів  і  незалежності-  тут  можна  говорити  багато,  але  це  не  той  приклад  ,  по  якому  я  б  хотів  навчати  дітей  пишатись  ,  що  вони  українці.  хоча  -  б  тому,  що  у  мене  є  ДРУГ-  Андрушка,  і  він  москаль(до  того-ж  бувший  військовий),  а  незалежність  ми  -  Україна  взагалі  отримали  по  пакту  в  бєловежській  пущі,  який  підписав  кравчук-  комуніст  перевертиш,  політолог,  і  тд  в  наслідок  гарвардського  проекту,  чи  якоїсь  там  іншої  хрені, 
та  і  яка  це  незалежність,  якщо  промисловість  ,  наука  переходить  у  власність  іноземного  капіталу  за  допомогою  всяких  -  там  траншів  ,  або  іншої  хрені,  а  культура  нівелюється. 

каротче -  жоден  з  ваших  прикладів  не  вартий  того,  щоби  я  на  них  начав  дітей  пишатися  батьківщиною......
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #6 : 11 Февраля 2011, 23:30:26 »

У нас безліч талановитих, розумних людей!

Сьогодні ті, які розумніші, працюють за межами неньки.

У НАС НАЙКРАСИВІШІ та НАЙКРАЩІ ДІВЧАТА В СВІТІ!))))))

Ними переповнені всі будинки терпимості Європи і не тільки.

Українська мова - найспівучіша в світі!

Це правда. Але обличчя нації - Президент і Прем’єр-міністр - доводять світові протилежне.

Чим ще пишатися? Тим, що ми все це терпимо, а душу відводимо на форумах і на кухні за пивом?

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Парильщик
Гость
« Ответ #7 : 11 Февраля 2011, 23:32:10 »

Я серьёзно.
Я  би  таким  чином  не  хотів  -  би  формувати  самооцінку  національної  свідомості  моїх  дітей.
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #8 : 11 Февраля 2011, 23:33:33 »

Ну так можна до будь чого причепитися!))
А чим пишаєтеся саме ви? Чого ви досягли в цьому житті? Що доброго зробили людям???

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #9 : 11 Февраля 2011, 23:39:07 »

Ви гадаєте, я зараз тут викладу повний звіт своїх добрих справ? Смеющийся
Не ображайтесь, я не чіпляюсь до Ваших слів, просто констатую факти.
Це чудово, що Ви ще вірите у такі речі.
Я, на жаль, за останні роки дуже розчарувалася у своїй нації. Та й у собі, я ж частинка нації. В замешательстве

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #10 : 11 Февраля 2011, 23:41:28 »

Скарлет, усі ми частково розчаровані, але в 99,9% випадках тут винуваті не ми, а люди, які рулять державою, чинуші... все від них залежить!(((
Нам залишається зберігати оптимізм, патріотизм та бажання жити... немає чогось одного і життя втратить будь який сенс..

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #11 : 11 Февраля 2011, 23:43:34 »

А хто ж обирає людей, які рулять державою? І хто несе хабарі чинушам?

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #12 : 11 Февраля 2011, 23:47:17 »

Останні вибори показали, що обирали президента тупі вівці і барани)))
Мера міста обрало лише 6% виборців, так що він не обраний..
Гроші несуть ті, хто має...) Менталітет у владарів такий... хоча я на 90% впевнений, що все те відбувається через москалів, тому що колись українці були дуже гостинною і доброю нацією, а зараз таких людей часом зустрінеш, що аж кулак чешеться...

Парильщик
Гость
« Ответ #13 : 11 Февраля 2011, 23:48:39 »

Ну так можна до будь чого причепитися!))
А чим пишаєтеся саме ви? Чого ви досягли в цьому житті? Що доброго зробили людям???
-----------------------------------------
А  ви  прочитайте  початок  теми.  Я  прошу  допомоги,  поради.
Я  -  націоналіст,  Я  поважаю  ,  та  люблю  свій  рід  з  діда-  прадіда,  але  перед  аргументами  товарища  я  виявився  в  повній  безсиллі.  
Тобто-  є  шкала  цінностей,  що  мені  пропонують,  але  ці  цінності  гнилі  ,  та  хибні!!!!!!А  де  нові?Непонимающий  На  яких  моральних  засадах  мені  виховувати  дітей?Непонимающий
Я  точно  знаю,  що  мої  батьки  були  добрі  люди,  і  їх  батьки,  і  прадіди,  і  пращури,  мої,  і  інші,  що  жили  поряд  на  цій  землі.....  Та  думаю  кожен  може  сказати  те-  ж  саме.  Але  чому  коли  про  нас  всіх  говорять  разом-  мало  чого  доброго  можна  сказати?Непонимающий
Ех-  виходить,  що  моїм  дітям  тра  пишатись  тільки  дідами  прадідами,  а  не  всією  нацією.  А  мож  ми  -  як  нація  колись  були  чогось  варті???
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #14 : 11 Февраля 2011, 23:52:36 »

Я серьёзно.
Я  би  таким  чином  не  хотів  -  би  формувати  самооцінку  національної  свідомості  моїх  дітей.

А как объяснить сам термин национальность?

Без противоставления не будет ориентира.

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #15 : 11 Февраля 2011, 23:53:21 »

Останні вибори показали, що обирали президента тупі вівці і барани)))
...
Я  був  за  бугром  ,  і  кажу-  в  нас  хреновий  уряд.  А  мені  сміються  в  лице-  адже-  уряд  -  це  відображення  нації.  Не  пиняй  на  зеркало-  коль  рожа  крива.
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #16 : 12 Февраля 2011, 00:03:19 »

Парильщик, тому що на президента податись - 2 мільйони грн + виборча кампанія.
Партія - така ж штука...
Плюс постійно треба світитися по ящику, а там усе вже куплено...
Так що країну запороли ще тоді, як в 1945 році не відвоювали Україну в радянського союзу!))))

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #17 : 12 Февраля 2011, 00:03:53 »

Я лично этой книгой:

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #18 : 12 Февраля 2011, 00:05:57 »

А как объяснить сам термин национальность?

Без противоставления не будет ориентира.
[/quote]в  любому  випадку  не  протиставленням.  
Мій  дід,  що  на  війні  загинув  був  росіянин   ,  то  що  мені  з  родичами  протиставлятись??  
Щось  ви  не  те  кажете!!!  Не  можу, і не  хочу ,  виховувати  дітей  в  такому  дусі.  Тому, що  все  може  мінятись-політика  партії,  орієнтири  та  вектори  розвитку  держави,  але  діди,  та  прадіди  мої  були  добрими  людьми,  і  я  хочу  вчити  с воїх  дітей  їх  поважати.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #19 : 12 Февраля 2011, 00:08:32 »

Тогда надо тему назвать :"чем гордится хорошим (добрым) людям" ИМХО

Какая великая нация!
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #20 : 12 Февраля 2011, 00:09:25 »

Я  точно  знаю,  що  мої  батьки  були  добрі  люди,  і  їх  батьки,  і  прадіди,  і  пращури,  мої,  і  інші,  що  жили  поряд  на  цій  землі.....  Та  думаю  кожен  може  сказати  те-  ж  саме.  Але  чому  коли  про  нас  всіх  говорять  разом-  мало  чого  доброго  можна  сказати?Непонимающий
Ех-  виходить,  що  моїм  дітям  тра  пишатись  тільки  дідами  прадідами,  а  не  всією  нацією.  А  мож  ми  -  як  нація  колись  були  чогось  варті???

Я колись прочитала гарну фразу (не пам’ятаю де і хто автор), якою для себе пояснюю усе, що тепер з нами відбувається: усіх героїв давно перебили у борні, а ми - нащадки боягузів, які вижили, ховаючись.

Чим пишаюся особисто я? Тим, що українці добрі, гостинні. І дуже терплячі, через що досі ще живі.

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #21 : 12 Февраля 2011, 00:10:05 »

А ще у фільмі "Перевізник 3" теж є слова про те, що українці і москалі - абсолютно різні речі!))
І дівчину гарну взяли на головну роль - руденьку, з веснушками))))  iloveyou

Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #22 : 12 Февраля 2011, 00:13:47 »

усіх героїв давно перебили у борні, а ми - нащадки боягузів, які вижили, ховаючись.

Так то воно якраз є... хоча не всіх героїв війна забрала! Дехто й досі живий (виживає), а дехто встиг залишити нащадків))

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #23 : 12 Февраля 2011, 01:57:08 »

Я, на жаль, за останні роки дуже розчарувалася у своїй нації. Та й у собі, я ж частинка нації. В замешательстве
Я за останні роки розчарувався в тому бидлі, що сунеться  в керівництво нашою нацією.
Українці - занадто добрі і терплячі. І працьовиті. І побуїсти. Аби було що їсти.

Але все ж таки - хороші люди, у своїй більшості. Просто занадто хороші для цього часу і цьої країни.
Все так не буде.  "Ненька Украї"

.
Парильщик
Гость
« Ответ #24 : 13 Февраля 2011, 18:33:38 »

Каламбурчик  виходить-  майже  всі  респонденти  вважають,  що  варто  пишатись  своїми  дідами-  прадідами.  А  от  нацією-  НепонимающийНепонимающийНепонимающий
В  чому  прикол?Непонимающий
Може  хтось  пояснить?
А  мож  йа  не  правий? 
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #25 : 14 Февраля 2011, 10:58:19 »

Основная проблема того, что "маємо те що маємо" кроется в пассивности общества. Мы сидим и ждем, когда придёт добрый дядя и сделает нам жизнь малиной. А дяди попадаются не честные! Придут, налгут, поворуют и сбегут. Наивысшее проявление "воли народа" это бунт, а высшее проявление демократии это обс...ть на форумах президента за которого месяц назад голосовало 60% населения . Когда дяди вообще передавят горло народу он тогда организованной толпой выходит помычать на майдан.

Люди! пора просыпаться!Спасение утопающих дело рук самих утопающих! Необходимо создавать "Громадські РАДИ" из порядочных и достойных граждан нашего города брать инициативу в свои руки. Самим пытатся участвовать в управлении нашем городом, микрорайоном, домом. И тогда, жизнь нашего города, села, страны, не будет зависить от политичесского "цвета" власти и воли политичесских вождей!
Живя по принципу "моя хата скраю" - мы никогда не будем иметь ни "чим  пишатись" ни "ким пишатись"

Кстати, кто-нибудь, на форуме слышал об этом:  - http://kam-pod.gov.ua/?cat=654
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #26 : 14 Февраля 2011, 11:19:31 »

Хочете в цю організацію делегатом від форуму, чи так, самостійно? Улыбка
« Последнее редактирование: 14 Февраля 2011, 11:21:14 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #27 : 14 Февраля 2011, 11:29:24 »

Если форумчане окажут доверие - будем его оправдывать! Подмигивающий  bud

На мой взгляд, это реальная возможность людям начать самим что-то делать для своего города.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #28 : 14 Февраля 2011, 11:48:15 »

Я вже туда попала Показывает язык 16 іду в розвідку bud
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #29 : 14 Февраля 2011, 11:56:07 »

Пишатись чи не пишатись - це питання виключно самооцінки. І мені здається, це суто совєцький підхід: наша Родіна должна бить "сільнєє, више, бистрєє".

Ясно, що є інші країни, інші народи, які мають свою культуру, свої звичаї і свої досягнення. І ми зовсім не зобов"язані будь що їх "пабедіть", щоб пишатися своєю країною. Свою Батьківщину, мабуть, як і своїх батьків, любиш просто тому, що любиш, з усіма недоліками. А бачити достоїнства - це теж талант, не кожному дано.

Я не хочу ототожнювати Україну з тією чи іншою владою - вона поза владою. Були і значно гірші часи, про які нам краще й не знати. Але ж от є у нас тут маленька громада, і ми вже можемо щось маленьке зробити для міста, чим будемо пишатися .
Страниц: [1] 2 3 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти