Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Августа 2019, 15:13:08
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Вопрос-ответ! (Модератор: Aktimel)
| | |-+  чим пишатись українській нації????
Страниц: 1 [2] 3 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: чим пишатись українській нації????  (Прочитано 17867 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #30 : 15 Февраля 2011, 21:39:37 »

Нині в новинах по 5 каналу показували, як польські посли, наче в зоопарку, усміхаючись, фотографували голосування у Верховній Раді, коли панове депутати пробігали по рядах, натискаючи кнопочки "за себя и того парня". аццтойНе можу зрозуміти, чому на це всі дивляться крізь пальці? Непонимающий

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Парильщик
Гость
« Ответ #31 : 16 Февраля 2011, 22:56:39 »

Пишатись чи не пишатись - це питання виключно самооцінки. І мені здається, це суто совєцький підхід: наша Родіна должна бить "сільнєє, више, бистрєє".

Ясно, що є інші країни, інші народи, які мають свою культуру, свої звичаї і свої досягнення. І ми зовсім не зобов"язані будь що їх "пабедіть", щоб пишатися своєю країною. Свою Батьківщину, мабуть, як і своїх батьків, любиш просто тому, що любиш, з усіма недоліками. А бачити достоїнства - це теж талант, не кожному дано.

Я не хочу ототожнювати Україну з тією чи іншою владою - вона поза владою. Були і значно гірші часи, про які нам краще й не знати. Але ж от є у нас тут маленька громада, і ми вже можемо щось маленьке зробити для міста, чим будемо пишатися .
Питання  принципове.  Я  пишаюсь  своїми  дідами  -  прадідами,  пишаюсь  своєю культурою,  але не  нацією.  Я  для  себе  ці речі  чітко  розмежовую.  Чого  ми  як  нація  змогли  досягти?  По  яких  законах  ми  живем?  Як  ми  будуємо  наше  суспільство?  Яку  спадщину  ми  залишим  нашим  дітям?  Що  асоціюється  зі  словом  нація?
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #32 : 16 Февраля 2011, 23:02:00 »

А ми наразі не живемо, а існуємо під владою певних мафіозних структур... жити нам не давали, не дають і не дадуть...
Ще з часів козаків всі намагалися нас знищити і до цих пір, слава Богу, їм це не вдалося!
А створення ілюзії "недо-нації" - це для того, щоб ми самі зневірилися, як нація і тоді з нас можна буде робити рабів..((

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #33 : 16 Февраля 2011, 23:57:48 »

Я вже туда попала Показывает язык 16 іду в розвідку bud
Як там розвідка, що показала?

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #34 : 17 Февраля 2011, 13:44:25 »

Пишатись чи не пишатись - це питання виключно самооцінки. І мені здається, це суто совєцький підхід: наша Родіна должна бить "сільнєє, више, бистрєє".

Ясно, що є інші країни, інші народи, які мають свою культуру, свої звичаї і свої досягнення. І ми зовсім не зобов"язані будь що їх "пабедіть", щоб пишатися своєю країною. Свою Батьківщину, мабуть, як і своїх батьків, любиш просто тому, що любиш, з усіма недоліками. А бачити достоїнства - це теж талант, не кожному дано.

Я не хочу ототожнювати Україну з тією чи іншою владою - вона поза владою. Були і значно гірші часи, про які нам краще й не знати. Але ж от є у нас тут маленька громада, і ми вже можемо щось маленьке зробити для міста, чим будемо пишатися .

Питання  принципове.  Я  пишаюсь  своїми  дідами  -  прадідами,  пишаюсь  своєю культурою,  але не  нацією.  Я  для  себе  ці речі  чітко  розмежовую.  Чого  ми  як  нація  змогли  досягти?  По  яких  законах  ми  живем?  Як  ми  будуємо  наше  суспільство?  Яку  спадщину  ми  залишим  нашим  дітям?  Що  асоціюється  зі  словом  нація?

Мерило народа не то, каков он есть, а то, что он считает прекрасным и истинным. ФМД(с)

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #35 : 17 Февраля 2011, 14:03:50 »

Я вже туда попала Показывает язык 16 іду в розвідку bud
Як там розвідка, що показала?

Це були установчі збори: зібралися всі одне на одного подивитися, проголосували за кожну особу, що не проти її членства в раді, обрали робочу групу, яка на наступне засідання підготує пропозиції щодо голови та складу комісій. Наразі нічого цікавого, суто процедурні справи. Склад ради можна глянути тут: http://kam-pod.gov.ua/?p=8779. Молодих людей - може чверть від сили. Молодіжних організацій - пальців однієї руки забагато.

Орган сумнівної корисності, але час покаже. Ядро - Підскоцька, Сосновська, Буданцева, Стельмах. Побачимо, хто 1 березня стане головою і які плани накидають В замешательстве
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #36 : 17 Февраля 2011, 15:12:45 »

Як це чим пишатись?

Рома - Шахтер 2:3
Жадсон, 29, Коста, 35, Луис Адриано, 41
Є чим пишатись українській нації!!  "Ненька Украї"

Всі, як один, українці.
« Последнее редактирование: 17 Февраля 2011, 15:14:20 от Xen » Записан

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #37 : 17 Февраля 2011, 15:15:21 »

Смеющийся

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #38 : 17 Февраля 2011, 19:43:42 »

Xen, пускай забили не украинцы, но это всё оформил украинец (собрал команду) и команда выступает за Украину.  "Ненька Украї" За эту победу Украина получила очки в рейтинге. И Карпуха правильно говорит - забивали голы за украинскую команду, и какая разница кто забивал?? Или Вы больше радовались за Шеву, Реброва, Тимощука и других когда они выросли в украинских клубах и поехали выступать за иностранные клубы??

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #39 : 17 Февраля 2011, 19:54:57 »

... И Карпуха правильно говорит - забивали голы за украинскую команду, и какая разница кто забивал??

Где говорит??? Шокирован

Какая великая нация!
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #40 : 17 Февраля 2011, 20:07:02 »

stop
Вопросы к админам/модерам, пол страницы снесли.

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #41 : 17 Февраля 2011, 23:21:29 »

На́ція (лат. natio — плем'я, народ) — полісемантичне поняття, що застосовується для характеристики великих соціокультурних спільнот індустріальної епохи. Існує два основних значення терміну[1]:

* Політична спільнота громадян певної держави — політична нація. Часто вживається як синонім терміну держава, коли мається на увазі її населення, наприклад для посилання на «національні» університети, банки та інші установи.
    * Етнічна спільнота (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). У цьому значенні фактично є синонімом терміну народ[1].

Здобутки української нації - це досягнення окремих осіб та груп людей, які ідентифікують себе як українці. І досягнення ці насамперед мають бути важливими для українців. Навіть якщо, наприклад, французи оцінять творчість Л. Українки, не треба
 чекати, що вони зрозуміють її значимість, як ми.
Часто буває, що людей та їхні вчинки вшановують уже посмертно. А за життя - їх підтримують не так багато людей, а тим паче, не влада. Отож і гордимося Симоненками, Поповичами і т.п. А чому ні? Пишаймося своїм минулим, сучасним (спорт, література, наука).
Я думаю, наш народ все-таки не дасть себе затоптати сьогоднішній владі, і наші онуки будуть цим пишатися теж.
Звучить трохи пафосно, але ж і пишаємося то тими, хто так мислив і діяв.
Unique
Постоялец

репутация +6/-0

« Ответ #42 : 17 Февраля 2011, 23:35:43 »

А ще, думаю я, доки ми не навчимося пишатися тим хорошим, що у нас було і є, доки не створимо нічого путнього, щоб могли і наші діти пишатися. Окрім того, щоб бачити і лаяти недоліки, добре було б змалювати "правильну модель" та починати щось робити для її втілення
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #43 : 17 Февраля 2011, 23:39:31 »

Немного пафосно, мне показалось Подмигивающий

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #44 : 17 Февраля 2011, 23:45:24 »

Чому тут всі боються пафосу?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #45 : 17 Февраля 2011, 23:46:34 »

Просто є теми, ІМХО, патетичні самі по собі - типу кохання або любові до Батьківщини...
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #46 : 17 Февраля 2011, 23:47:54 »

Не боятся, но форум не митинг имхо проще надо... В замешательстве
« Последнее редактирование: 17 Февраля 2011, 23:48:38 от Graf » Записан

Какая великая нация!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #47 : 17 Февраля 2011, 23:53:00 »

Я думаю, наш народ все-таки не дасть себе затоптати сьогоднішній владі, і наші онуки будуть цим пишатися теж.

Може, й будуть...а поки що:
"А цей народ їде, як у товарняку, нужденний, задурений, принижений і забитий, щось жує, визирає з вікон, ремствує, а й не подумає зірвати стоп-кран, або хоч пробратися по вагонах, подивитися - що там за машиніст? Може, він дурний, може п'яний, може, навмисно веде не туди, може, він взагалі не вміє водити поїзд, може, в нього до потилиці приставлений пістолет?"
                                                                            Ліна Костенко

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #48 : 17 Февраля 2011, 23:55:20 »

Ага, якнайпростіше, "президентською лексикою"  Грустный(ну не можу я стриматися від цитування Записок, хоч стріляйте!)
« Последнее редактирование: 17 Февраля 2011, 23:56:03 от Luiram » Записан

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #49 : 17 Февраля 2011, 23:56:50 »

Прощє - про вотку і ковбасу? Взагалі не пафосно.

Просто, Графе, "пишатися", як і любити,  - це все-таки зі сфери почуттів, здоровим глуздом не обгрунтовується. А те, що відноситься до тонкої сфери почуттів, по-любому буде дещо пафосним. Навіть заявляти, що все лайно, і влада бандитська, і народ - бидло - теж буде пафосно, тільки зі знаком "мінус".
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #50 : 17 Февраля 2011, 23:58:00 »

Ая, когда говорю, что с Украины, меня просят спеть думки. Есть, чем гордиться!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #51 : 18 Февраля 2011, 00:02:53 »

Ага, якнайпростіше, "президентською лексикою"  Грустный(ну не можу я стриматися від цитування Записок, хоч стріляйте!)

stop не надо утрировать Смеющийся

Прощє - про вотку і ковбасу? Взагалі не пафосно.

Можно и про водку с калбасой пафосно:
 Показывает язык
Як романтично пахне ковбаса
І помідори в банцi зашарiлись.
А в пляшечцi, так тихо як роса,
Горiлочка домашня причаїлась.
I сало нiжно зваблює тiльцем,
I хлiб наставив загорiлу спину…
Якщо ж ти млiєш, слухаючи це,
Чому ж ти, ....., не любиш Украiну?!

Какая великая нация!
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #52 : 18 Февраля 2011, 00:24:34 »

Грраф............... Ну зачем вообще о колбасе? "Пришел порудчик и все опошлил))))
tiger
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #53 : 19 Февраля 2011, 03:35:39 »

Гм... Прочитавши думки людей різного віку , прийшла до висновку,що живемо ми минулим,тому й гордимося дідами і прадідами... сумно...якщо жити і думати тільки про минуле, то майбутнього нам не бачити...
А говорити за Україну в одній національності важко, бо усе перемішано. Як можна розділити любов між дідами, кого будемо любити більше, того що родився українцем, чи того, що родився росіянином? Адже і той і другий любили нас однаково... так ,що як не крути ,це не вирішує проблеми для багатьох нас.
А гордитися нам зараз поки що нема чим. Україна вільна і незалежна,але це все пусті слова. Так, мені прикро це писати,але це правда Грустный
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #54 : 19 Февраля 2011, 08:14:51 »

tiger, ось Ви вже майже 20 років у Канаді, а треба було лишатися і будувати Батьківщину, щоб потім нею гордитися.  А так, зі всіляких канад і америк - патріоти або навпаки - це все просто смішно. Пишайтеся Канадою і не нада ля-ля, вибачте за нетолерантність.

.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #55 : 19 Февраля 2011, 10:40:11 »

Просто є теми, ІМХО, патетичні самі по собі - типу кохання або любові до Батьківщини...
а мене це не дивує, шановна Бульбашка.
деяким тут просто не подобаються такі теми. вони і в патетиці, і в бла-бла-бла звинувачують, вочевидь, це люди, яким комфортно в цьому житті, вони "пристроєні", скажімо так, на цей момент, і їх просто дратує усе, що виражають люди зокрема в цій темі.
але подивишся на їх улюблені теми і їх пости - це, вибачте п..здьож в чистому вигляді  опа засада ІМХО.
от вам і вся патетика.
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #56 : 19 Февраля 2011, 10:59:09 »

Улыбает, когда "патриот", заявляющий "да, я вот сбежал в Беларусь и горжусь этим" учит как Родину любить и рассказывает про пристроенность. жжошь, сцуко, я в истерике Таким можно только повторить слова Карпухи:
tiger, ось Ви вже майже 20 років у Канаді, а треба було лишатися і будувати Батьківщину, щоб потім нею гордитися.  А так, зі всіляких канад і америк - патріоти або навпаки - це все просто смішно. Пишайтеся Канадою і не нада ля-ля, вибачте за нетолерантність.
Ну, а улюбленні теми і пости про бухалово - це дійсно не п...здьож, а інтелектуальні бесіди
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #57 : 19 Февраля 2011, 11:33:47 »

ну, мерять мой патриотизм не Вам, texc.
лучше по теме что-нибудь напишите.
что Вы против патетики, все уже в курсе, а что-то еще из мыслей есть?
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #58 : 19 Февраля 2011, 11:38:18 »

Карпуха,  sorry
Ну, наверное, и не Вам развешивать ярлыки по поводу "пристроенности".
Или Вы только понимаете, когда плачутся как всё в жизни плохо?
А такое внимание к моей скромной персоне мне очень льстит. Мерси
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #59 : 19 Февраля 2011, 11:50:09 »

просмотрел еще раз все посты.
никто тут особо не плачется. люди нормально выражают свои мысли.
не все же интересы в "ищу мужчину" упираются.
я, вот, тоже не написал, чем гордится украинской нации", не написал именно потому, что сам свалил из Украины, тупо устариваю свою комфортную жизнь, и может и права не имею.
удивляет меня другое - почему людей раздражают такие темы?  
« Последнее редактирование: 19 Февраля 2011, 11:50:44 от nik?-nik! » Записан
Страниц: 1 [2] 3 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти