Самоідентифікація українського народу.

Автор Парильщик, 01 Березень 2011, 20:08:28

« попередня тема - наступна тема »

Брысь

Шо довести, умнік?
Читай уважно: Посольством Російской Федерации, представництвом Росспівробітництва в Україні ... проводиться олімпіада ... далее по тексту.

Что не так?
Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.

Hooke

На нонешнего "мо", бувшого сірого кардинала Кучми, якого він ледве здихався і який без сумніву є оплаченим дружніми сусідами казачком, давно чекає відствавка і я би був не проти і послідуючої екстрадиції. Хоча впевнений "штирлиц" сам вернеться до хазяїв для докладу та отримання оплати. Цікавить лише одне питання, чому досі? Знаючі люди кажуть, що тримають як громовідвід ну і крім того, что для отримання голосів виборців, беред виборами його гучно зільють.

Чавун

Хм, дасть Бог, колись проведем олімпіаду в Брянську, присвячену річниці Конотопської битви з відповідними формулюваннями. ;D

Blacky

Мовна еліта форуму (після перегляду профілів): Хорус, Георг, Гук, Карпуха - ну і в мене теж мова профілю українська. Дебрісе? Луірам? Сталекс?

Парильщик

 Blacky
Ви праві на всі 100%
Зайшов на свій користувач. Дивлюсь- а там - російська.  Так - порівняв - на українську... 
А колись - взагалі - писав російською- ну - щоб типу -  розуміли в Америці , Ізраїлі , ну - чи в Росії..  А зараз - пофігу- хто нерозуміє - нехай - не читає... 

Elena

Давно не заглядывала на форум, но сегодня попался трактат, который, лично мне показался интересным. Много букофф, но почитать стоит. Это мое мнение и никому не навязываю.
http://polemika.com.ua/article-114308.html#title

Парильщик

много  букаффф  
щось осилив  , щось  ні  Але  стаття загалом не  сподобалась..  
цитата:
В сознании древних греков подвигом считалось то действие, которое не предвидело оплаты. Не потому ли героя, подобного Гераклу, мы не встречаем в украинском эпосе?  Весь пантеон богов - предков украинцев – идентичен пантеону греческих богов.

Ось так  стаття  і збудована.  Під різними  соусами  кажуть  , що  немає  у  нас  героїв , і не було.  А всю пасіонарність  ми  втратили  від того  , що їмо  сало.  Жиди ж сало не  їдять . знач у них  все гутттт І в  мусульман  - гуттт  
От нарізав я  сала  , склав  в  торбу  з  краюхою  хліба  , та  і поїхав на  рибалку..  Аж -  глип  -  в  Колодіївці  посеред  поля  -  курган  ...  один  другий..  Шо за  хрєнь повна..  Приїжджаю  додому , дивлюся  карту  а там нема..  Виявляється НЕ ВНЕСЕНІ до  пам"ятників культурної  спадщини..  Професор Якубовський  зі  всім істфаком  копає -  каже  - є  курган.  Каже - прадавній.  А на карті  немає.  І в районі  цемзавода теж був курган...  А в культурній  спадщині  немає..  
Добре.  поїхали  далі. Читаю - Атіла - гун.  Хто  він.  Читаю - біч  божий...  Цікаво  Копаю ..  Виявляється він із  племені  Ругів ,  і землі  цього  племені  знаходились  в  акурат тут - на  нашій  землі  , і  народився  він  ну  точного місця  ніхто  незнає ,  але  можливо -  тут недалечко біля Хотина.  
Читаю про  гунів у   вікіпедії  Гуни — східноєвропейський народ ІІ-VIII ст. невизначеного походження.  
ось так  народ невизначенного  походження.  Про  євреїв  все знаєм - що від Адама рід мають, що  з Египту  вийшли  як по пустині  бродили ,  як  прийшов до них пророк , а вони  його розп"яли  на  хресті....  
А  про тих , хто  жив на  наших  землях , пив нашу  воду  , їв наш  хліб- так просто - невизначеного походження...  Добре.  Не  одна  вікіпедія.  Копаю далі..  Виявляється - що гуни народ -  не всі так думають. Існує інша  думка - гуни  родоплемінне  військове  об"єднання.  Тобто - армія..  І мочили вони римлян тому , що  задовбали вони на нас лізти. Іншими словами основою  римських технологій був рабський  труд , а так , як раби не розмножуються риму постійно потрібна була  піджива свіжих рабів , а брали вони  їх у навколишніх землях.Тому Атіла і пішов їх мочити.  
І ще -  по архіологічним  дослідженням - від самих західних  границь Ураїни  і аж  до Алтая знаходять  залишки однієї  і тої-ж культури.  Принцесса Укока  Тут  жили європейці.  це вже потім прийшли бусурмани..  
Це  все я так довго писав для того , щоби сказати -  ще  коли  евреї  були  в  глибокому  рабстві в Египті  на  наших  теренах  існувало потужнє  родоплемінне об"єднання  одним із центрів якого була  не Москва, і навіть не Київ ,  а саме ті  землі де ми зараз проживаємо..  
З.І.  Про баню  забув...  ще Геродот писав , що наші пращури  милися в палаткі  лляючи  конопляний  відвар на  розпечені до біла каміння..