Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Марта 2019, 19:27:57
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Медицина в Каменце
| | |-+  Вопросы о Каменецком роддоме
Страниц: [1] 2 3 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Вопросы о Каменецком роддоме  (Прочитано 16223 раз)
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« : 28 Февраля 2011, 18:04:22 »

Девочки, кто уже родил или вообще что-то знает, как вам наш роддом??? Есть ли там возможность помытся после родов, очень там холодно, отношение медперсонала к роженицам?Непонимающий   И ещё, девочки,  у нас клизма и бритьё обязательны?Непонимающий
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1 : 28 Февраля 2011, 18:14:05 »

Я обидва рази народжувала в Кам"янці, все ОК з поправкою на нашу медицину. Важливо як сама налаштуєшся і як будеш підготовлена до пологів.

Краще самій прийти в пологовий і про все розвідати. Загалом умови так собі, але є окремі платні палати з більш-менш комфортними умовами і окремим пологовим залом. Про них треба домовлятись наперед. З лікарем, з моєї практики, краще домовлятись на місці, хто буде чергувати, бо "свої", як правило, деруть більше або в потрібний момент виявляються не в тому місці або не в тому стані beer.

Бритися обов"язково, але можна це зробити вдома самостійно бритвою або за допомогою крему для депіляції. Клізма теж обов"язково, і це для вашого ж комфорту, оскільки це полегшує процес пологів і вас не буде бентежити думка, що під час пологів ви сходите по-великому. Клізму цілком можна зробити вдома за допомогою кружки Езмарха. Але після клізми процес пологів значно пришвидшується, можна народити по дорозі  опа засада
« Последнее редактирование: 28 Февраля 2011, 18:15:48 от Bulbaszkaero » Записан
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #2 : 28 Февраля 2011, 18:26:52 »

ооо,ясно  )) я стесняюсь маленько спросить об этом у врача,  и случайно мне вчера россказали об этом, что-то я забоялась
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #3 : 28 Февраля 2011, 18:53:19 »

Встидатися свого гінеколога - остання справа жжошь, сцуко, я в истерике Краще скоренько набирайся наглості і розпитуй про все, що цікавить. До речі, деякі гінекологи в ЖК йдуть зі своїми пацієнтками на пологи.

І не забудь порозпитати про присутність чоловіка або іншої близької людини на пологах. Це можливо, але ця людина має пройти деякі обстеження і мати довідку про здоров"я. Чоловіка, якщо встидаєшся, можеш прямо в родзал не брати, але в період переймів варто мати біля себе адекватну людину, яка вчасно копне лікаря, підтримає тебе морально і проконтролює, щоб дитину не підмінили Подмигивающий
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #4 : 28 Февраля 2011, 18:57:33 »

Краще не бритися, а постригтися. При голінні можна себе поранити і занести інфекцію.За кружку Есмарха потрібно забути тому,що зараз є препарат НОРГАЛАКС - це невеликий тюбик з речовиною, яка після введення викликає стілець через 30 хвилин. Про депеляційні креми - взагалі вагітним протипоказані.Мікроклізму Норгалакс необхідно мати з собою, і коли Вам скажуть,що Ви в родах - то і застосуєте її.Ще необхідно мати свічки ВІБУРКОЛ - це гомеопатичний препарат який полегшує болі при переймах та полегшує розкриття шийки матки.
Копати лікаря непотрібно,це роблять тільки не адекватні! Підмінити дитину неможливо так як усі народжують в окремих пологових залах і дитина знаходиться з матір;ю постійно від моменту народження і до виписки.Присутність партнера у пологах передумовлює забезпечення психологічного комфорту роділі, підтримку,допомогу - а не втручання в процес пологів,для цього там присутній персонал.
« Последнее редактирование: 28 Февраля 2011, 19:13:16 от wawawa » Записан
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #5 : 28 Февраля 2011, 20:09:50 »

Зараз на мене накинуться, але хіба в нас щє є хейрі дівчата?
Мені здавалось, це питання залишилось в 80-тих...

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #6 : 28 Февраля 2011, 20:27:39 »

просто очень сложно самой с большим животом на последних месяцях беременности приводить там всё в порядок, девочки меня понимают  опа засада
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #7 : 28 Февраля 2011, 20:55:03 »

А, муж то, на кой ляд?
Или его задача - медузу сбросить?

Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #8 : 28 Февраля 2011, 21:16:53 »

Да вы просто самоотверженный муж!)))))))))))))))

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #9 : 28 Февраля 2011, 21:46:44 »

У Вас, Малек, дети есть?
Сомневаюсь.
А моему сыну 16 лет.

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #10 : 28 Февраля 2011, 21:53:37 »

Может у Терры с мужем проблемы? Типа нет его, всяко бывает.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #11 : 28 Февраля 2011, 21:59:39 »

Вау! Цілий парад чоловіків, які роблять епіляцію своїм жінкам в інтимних місцях clap-1 clap-1
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #12 : 28 Февраля 2011, 22:03:20 »

А яб на роди до жінки не пішов...ні не тому, що я встидаюсь,чи не витримавби,чи ше шось...просто повине буде якеєсь таінство...
Деякі теми для татусів мають бути закриті,раніше(наскільки чув,читав) при пологах чоловіка зовсім з хати виганяли)))))
Це я тіко про себе...Не засуджую нікого...
А так перед родовий періуд,після родовий....чоловік це перший помічник...ну а хтожжжж ще?

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #13 : 28 Февраля 2011, 22:05:05 »

Вау! Цілий парад чоловіків, які роблять епіляцію своїм жінкам в інтимних місцях   

Во-во))) я тоже как-то удивилась (в хорошем смысле))))
У меня детей нет, поэтому над ЭТИМ еще голову не ломала, но навряд ли привлекла бы к этому вторую половину... но это у каждого свои тараканы)

opera_3000
Постоялец

репутация +2/-0

« Ответ #14 : 28 Февраля 2011, 22:25:16 »

А не підкажете кому з Камянецьких гінекологів в ЖК можна довіряти. Стали на облік, але щось не те.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #15 : 28 Февраля 2011, 22:49:52 »

А до кого ви стали на облік?

Я з першою дитиною була в Масловської, я її обрала як свого лікаря досить давно. Вона працювала в кабінеті планування сім"ї, але не знаю, чи ще працює - вона давно пенсійного віку.

З другою дитиною я була у Риндик, не задоволена нею. Не знаю, як фахівець, але вона під час прийому без кінця балакала по телефону і не удосужилась за 9 місяців вивчити навіть мого імені. І коли я мала загрозу, стояло питання чи лягати в лікарню, чи ні - вона просто відмахнулась: "Як хочеш". А дитина в результаті постраждала - була гіпоксія і ураження нервової системи. Потім довго розгрібали наслідки.

В принципі, у виборі гінеколога (як і в виборі чоловіка) дуже багато суб"єктивного, суто на рівні подобається-не подобається. Наскільки довіряєш цьому лікарю, наскілько комфортно з ним почуваєшся. А тим паче, коли чекаєш дитину. Варто довіряти своїй інтуїції.
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #16 : 28 Февраля 2011, 22:52:08 »

При чём сдесь муж, я же не говорила, что я его не могу попросить. Так он и не отказывался, когда я ему сказала. Кстате, есть женщины, которые почемуто стесняются просить это у своего мужа. либо мужчины,которые не хотят помогать своей жене, тогда в ход идут медсестры из роддома с тупой и 100раз использованной бритвой dead
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #17 : 28 Февраля 2011, 22:55:46 »

Ну тоді в ваших інтересах провести підготовчі процедури в теплій сімейній обстановці. Ну, коли малеча дасть команду "на старт" Подмигивающий

В пологовий, до речі, сьогодні ходять зі своєю, одноразовою бритвою. І у їхніх медсестер рука вже набита. Але я все-таки віддаю перевагу крему - гострі леза ТАМ - це страшно Шокирован
« Последнее редактирование: 28 Февраля 2011, 22:57:44 от Bulbaszkaero » Записан
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #18 : 28 Февраля 2011, 22:58:53 »

При чём сдесь муж, я же не говорила, что я его не могу попросить. Так он и не отказывался, когда я ему сказала. Кстате, есть женщины, которые почемуто стесняются просить это у своего мужа. либо мужчины,которые не хотят помогать своей жене, тогда в ход идут медсестры из роддома с тупой и 100раз использованной бритвой dead
значит, я одна из них... я стесняюсь)))) не стала бы просить это точно...

Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #19 : 28 Февраля 2011, 22:59:26 »

А не підкажете кому з Камянецьких гінекологів в ЖК можна довіряти. Стали на облік, але щось не те.

Я у Рикаловського А.А.. хороший врач, не арёт как некоторые врачи пенсионного возраста, всегда относится с пониманием и подсказывает всё.   Кстате,когда у меня стоял вопрос к какому врачу идти, несколько подруг его посоветовали, даже моя бабушка,которая работала там акушеркой,говорила,что он один из лучших в жк.  О Рындык  слыхала неладное, также о Соколык.  
opera_3000
Постоялец

репутация +2/-0

« Ответ #20 : 28 Февраля 2011, 23:26:14 »

Довгий час спілкувалися з лікарем з Чернівців, на разі на обліку теж в Рикаловського, та склалося враження, що цікавлять його тільки гроші та шалені ревнощі до колег з Чернівців. Дуже велика різниця між двума містами та відношення лікарів, при чому не в сторону нашої ЖК.
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #21 : 28 Февраля 2011, 23:30:35 »

вообще ничего о деньгах и о Черновцах не слышала от него или от медместры.   
opera_3000
Постоялец

репутация +2/-0

« Ответ #22 : 01 Марта 2011, 00:09:39 »

А він з Вами за "дякую" спілкується. Перший раз зустрічаю таких безкорисливих лікарів.
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #23 : 01 Марта 2011, 01:26:39 »

І ще раз прочитайте!!!!! Ніхто уже дуже давно в роддомі нікого не голить і не ставить клізм!Забудьте про це як про страшний сон.За теперішніми умовами взагалі заборонено голити інтимні місця у жінок і ставити клізми. Голитися не потрібно, а тільки зістригти волосся.Усе інше було написано у попередньому пості.
Tozotik 7
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 01 Марта 2011, 04:42:06 »

wawawa правий зараз вже не бриють,а коли схватки почнуться самі сходите,організм очиститься.

Оптимизм-это недостаток информации. Ф.Г.Раневская
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #25 : 01 Марта 2011, 08:16:28 »

Прикольно, який наш пологовий став прогресивний Сподіваюсь, тепла вода також з"явилась Подмигивающий
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #26 : 01 Марта 2011, 08:41:07 »

Насправді, все змінилося. З теплою водою все нормально, персонал досить таки уважний - коли півтора року тому сестра народжувала, то я була поряд після пологів,було цікаво порівнювати з тим, що було при моїх . Небо і земля, скажу я вам. Десять разів перевіряли, чи не забруднилася постіль, побачивши краплину крові, одразу ж замінили. Акушерка прийшла через деякий час, допомогла породіллі встати, сама водила її до ванної кімнати.  Головне - немає отих жахливих пружинних ліжок, на яких лежиш, як у гамаку.
Дитинку одразу кладуть мамі на груди, і вона там лежить з півгодинки, не купають та не змащують всілякими антисептиками. Результат: не було ніяких стафілококів, пупчик відпав на четвертий день сам, без обробки зеленкою і т. п. Я сама її переповивала, родичі вільно відвідували маму з дитиною. Неонатолог також заходила періодично. Виписали додому на третій день
« Последнее редактирование: 01 Марта 2011, 08:42:36 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #27 : 01 Марта 2011, 09:15:17 »

А він з Вами за "дякую" спілкується. Перший раз зустрічаю таких безкорисливих лікарів.

можна и так сказать, я же говорю, что копеечки ему не давала и когда на учёт ставала не давала. Конечно, те,кто стают на учёт не к своим прикриплённым к дому участковым плотят некую сумму в кассу жк,я это слышала...  Но чтобы деньги он у кого-то брал просто так - впервые слышу
« Последнее редактирование: 01 Марта 2011, 09:16:33 от Terra » Записан
Terra
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #28 : 01 Марта 2011, 09:20:12 »

Luiram    вы меня обрадывали, потому как я думала,что там ещё "дореволюционные" условия   

Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #29 : 01 Марта 2011, 09:20:24 »

фото

* x_49ed8781.jpg (59.84 Кб, 604x453 - просмотрено 294 раз.)

Страниц: [1] 2 3 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти