Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
25 Июня 2019, 02:39:05
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Выставки, музыка, литеретура
| | |-+  Комора.ОМ представляє
Страниц: [1] 2 3 ... 6 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Комора.ОМ представляє  (Прочитано 18192 раз)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« : 15 Марта 2011, 17:04:16 »

На цьому тижні - два заходи.
Перший - театральний - в суботу, 19.03
Хмельницький театр "Простір" презентуватиме п'єсу Івана Воропаєва "Сни".  Деталі - за телефоном 0971644845

Другий - музичний - в неділю, 20.03.
На цей раз вирішили зробити експеримент і провести в підвалах  ресторації "Тарас Бульба".
Гратиме  мультиінструменталіст Костянтин Бушинський - "одіозна фігура українського шовбізу колись і донині бере участь у Ле Гранд Оркестра Олега Скрипки, гуртах Сонцекльош, Тайкодрамерс, Топоркестра, Очеретяний кіт, Йошкін кот, Пропала Грамота. Віртуозно володіє струнними, ударними та духовими. У Камянець він привезе Різдвяну містерію на вірші Й.Бродського."(с)
Деталі і попередній запис  знову ж таки за телефоном 0971644845

* Bushiko_afisha.jpg (80.61 Кб, 566x800 - просмотрено 157 раз.)

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1 : 15 Марта 2011, 18:37:41 »

Зразу купа питань:
-Театральна вистава буде в Коморі?
-В підвалах посторо, більше місця, ніж в Коморі?
Ну, і останнє:
 На що йдемо всім гуртом?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #2 : 15 Марта 2011, 18:42:23 »

Жора трохи поспішив. Театр буде таки не в цю суботу, а 26 березня. Його хлопці планували в залі або училища культури, або ЦДТ. Буде видно.

Підвал Тараса Бульби, на жаль не більший. Скорше навіть навпаки В замешательстве Але хлопці з різних причин вирішили змінити місце. Однозначно, буде трохи інша атмосфера, і можна буде під час і після концерту випити чаю/кави/пива. Тобто, наблизитись до формату справжніх клубів.

А тому місця ДУЖЕ обмежені, так що зголошуватись треба вже бігом:)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #3 : 15 Марта 2011, 18:45:05 »

Я хочу,і мабуть, не сама

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #4 : 15 Марта 2011, 18:55:33 »

Про Костю Бушинського можу сказати, що починав він на ударних у нашій з вами "Пропалій грамоті", нині - в гурті "Сонцекльош". А взагалі - людина-оркестр, композитор, засновник і натхненних кількох відомих гуртів, (зокрема і "Очеретяних котів", на його ж совісті і назва гурту).

Відео багато не знайшла. Хто знайде - нехай кине. От один із виступів майже сольних:

http://www.youtube.com/watch?v=pDFb8Zt9HhE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=aotSVNwnwBI&feature=related
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #5 : 15 Марта 2011, 19:57:21 »

Мене записуйте вже бігом Подмигивающий

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #6 : 16 Марта 2011, 00:09:08 »

Ось ще тут можна послухати музику Бушинського: http://www.myspace.com/bushinsky
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #7 : 16 Марта 2011, 09:09:26 »

А обов'язково телефонувати, чи можна тут записатися?

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #8 : 16 Марта 2011, 21:21:39 »

Досить заявити про себе тут.

Щось не дуже активно записуєтесь. У вас є кращі варіанти провести вечір в неділю 20 березня?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #9 : 17 Марта 2011, 15:37:35 »

Отже, на концерт ідуть:

1. Бульбашка
2. Luiram
3. Жора
4. Карпуха

.......

І кілька людей з паралельного форуму, кстаті. Але ж нас по-любому більше?

П.С. Інгварде, ку-ку! Тобі - персональне запрошення
« Последнее редактирование: 17 Марта 2011, 15:38:31 от Bulbaszkaero » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #10 : 17 Марта 2011, 15:59:45 »

Жора +1, але я вже записався, як обично в таких випадках

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #11 : 17 Марта 2011, 17:12:56 »

Я теж записувалася по-телефону, для певності

Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #12 : 17 Марта 2011, 17:42:39 »

Прошу записати:
dedushka_Ho
Ingvard
P.S. Bulbaszkaero  дякую за запрошення  beer

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #13 : 17 Марта 2011, 18:16:56 »

О, нашого полку прибуло  Улыбка

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #14 : 17 Марта 2011, 18:18:29 »

Ціна квитка - 25 грн?

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #15 : 17 Марта 2011, 19:00:21 »

Так, 25.

Інгвард і Дєдушка - гіп-гіп-ура!

Завтра вранці телефонуватиму до Сергія. Хто ще не вирішив, у вас є ще ніч на подумати учись сынок
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #16 : 17 Марта 2011, 19:57:50 »

Пішла б із задоволенням, але ввечері цієї неділі я буду ду-у-уже зайнята. Плачущий
Бульбашко, сподіваюсь на фоторепортаж. Улыбка
« Последнее редактирование: 17 Марта 2011, 19:58:25 от skarlet » Записан

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #17 : 17 Марта 2011, 20:04:54 »

Як завжди:)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #18 : 21 Марта 2011, 00:05:08 »

Ну що, знов я перша  Улыбка
Враження: цей концерт був абсолютно несхожий на два перших, представлених Коморою. Не гірший, не кращий, а просто кардинально інший. По-перше, нове приміщення. Спочатку справило трохи похмуре враження - підвал усе-таки, глибокий і  сірий, хоч і з освітленням, котре потім вимкнули. Як виявилося, для представленої програми - саме те. Реалістичності додали два великих канделябри з свічками, принесені Сергієм.
По-друге - музика. Музика була трохи важча (маю на увазі - для сприйняття), персонально мені для повного щастя не вистачало зручнішого стільця та кальяну rastaman Композиції були довгими, приблизно з другої третини я впадала в такий собі транс, з якого з трудом виходила по закінченню Улыбка Виконавець, як на мене, занадто скромний, чогось виглядав здивованим, коли слухачі аплодували,  можливо, також важко виходив з трансу. В замешательстве Саме з цієї причини, я думаю, не отримав своєї долі цілком заслужених аплодисментів.
Я, як людина, не надто балувана  різними стилями виконання, вперше бачила такі маніпуляції з гітарою та всіма отими пристроями, якими Костянтин управляв переважно ногами, було цікаво.
Був і один мінус підвалу: дратував запах чогось їстівно-м'ясного, що доносився з сусіднього залу. Хто був голоден - стік слиною, я думаю Улыбка
Висновок: сподобалося. Хочу ще! Веселый

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #19 : 21 Марта 2011, 01:06:00 »

Все-таки сьогоднішній (чи вже вчорашній) концерт, мушу сказати, не був дуже вдалим В замешательстве Все-таки вдалося взнаки нове приміщення, і не все склалося зі звуком та освітленням залу. І народ на нове місце підтягнувся не так активно, як на минулі концерти. Втім, зальчик все ж таки заповнили.

З плюсів: атмосфера склалась відповідна темі концерту: містерію ми таки отримали, завдяки кам"яним  середньовічним склепінням і свічкам. Музика була досить складна, трансова (хто курнув, тому йшло полегше Подмигивающий). В певний момент втратилось відчуття реальності, місця  і часу. До завтра (тобто сьогодні до обіду) "перетравлю" і скажу щось більш внятне Улыбка

З мінусів: зал таки в кафе, і таки було чути брязкання тарілок та доносились запахи страв. Може, для іншої музики воно би й не зашкодило, а тут було майже як на службі в церкві - навіть оплески здавались недоречними.

Фоти попожжеє rastaman
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #20 : 21 Марта 2011, 01:41:42 »

Прошу великого пробачня, що не зміг бути... до останньої хвилини сподівався.
Заздрю....

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #21 : 21 Марта 2011, 14:14:42 »

Заким фоти (а вони цього разу дуже невдалі, і не тільки в мене - через погане освітлення), то викладу один із віршів Бродського, на основі яких і творилась містерія. Це його цикл "Різдвяні вірші":

Рождественская звезда

В холодную пору, в местности, привычной скорей к жаре,
чем к холоду, к плоской поверхности более, чем к горе,
младенец родился в пещере, чтоб мир спасти;
мело, как только в пустыне может зимой мести.
Ему все казалось огромным: грудь матери, желтый пар
из воловьих ноздрей, волхвы - Балтазар, Гаспар,
Мельхиор; их подарки, втащенные сюда.
Он был всего лишь точкой. И точкой была звезда.
Внимательно, не мигая, сквозь редкие облака,
на лежащего в яслях ребенка, издалека,
из глубины Вселенной, с другого ее конца,
звезда смотрела в пещеру. И это был взгляд Отца.

http://zhurnal.lib.ru/s/snegurochka_i_d/brodskii.shtml
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #22 : 21 Марта 2011, 16:10:02 »

Шо я вам могу сказать....  Для мене Буш з Бродським  - це   таки троха занадто високоінтелектуально. Думаю для доброї половини постійних відвідувачів "Комори" - теж.
Кстатє, щодо помешкання - буде непогано якшо шановні форумчани зроблять невеличкий мозговий штурм на тему де б можна зробити хороший сейшн, шоб сусіди не сварились, місця побільше (чим в Коморі), акустика краща, є пиво на барі і не відволікає запах відбивної.причому шоб  це помешкання надавалось якшо не зовсім нашару, то за символічну плату . Бо поки шо якихось толкових альтернатив не видко.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #23 : 21 Марта 2011, 16:30:17 »

Жора, а актові зальчики в "кульку" чи центрі дитячої творчості не канають?
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #24 : 21 Марта 2011, 16:35:39 »

А там є пиво на барі?  Подмигивающий  beer

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #25 : 21 Марта 2011, 17:03:45 »

Бродський - це завжди було занадто високоінтелектуально Улыбка, чесно кажучи, ніколи не любила його творчості, але перейнялася тим, як у свою чергу переймався цими віршами Бушинський Улыбка Таки найдоступнішою була та композиція, що називалася колисковою

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #26 : 21 Марта 2011, 22:40:52 »

Я попереджала вже про якість фото Строит глазки Знімки з двох апаратів - мого і Сергія КАЩЕЄВА.

Ось це розповів мені перед концертом Павло НЕЧИТАЙЛО про Костю БУШИНСЬКОГО:

" Костя – музикант дуже унікальний і своєрідний  у тому, що він дуже талановитий, і  всилу працьовитості і природних здібностей він дуже добре грає на різних інструментах: на гітарі, на духових, на ударних, на китайській цитрі, на бамбуковій флейті. Є керівником ансамблю «Тайко драммерс» – вони грають на старовиних японських барабанах.

Він починав із гурту «Очеретяний кіт», записав з ним свої кращі альбоми, переграв на сесійних засадах з багатьма хорошими музикантами: з Катею Чілі, грає в «Сонцекльош»  на гітарі, грав у «Пропалій грамоті» на барабанах, і всі три альбоми ми з Костіком записали. Він дуже багато нам допоміг у нашому становленні як групи, його допомога неоціненна. Зі Скрипкою він грає на барабанах у його Ле Гранд Оркестра.

Крім того, Костя грає на різних екзотичних інструментах на різних заходах, презентаціях його із задоволенням запрошують. Ще він як композитор багато працює з різним софтом, різними програмами, і в нього був цілий лейбл «Бушіко» - він продавав музику у Францію, яку записував.

Зараз він буде везти у Венецію на Бієннале свою оперу «Лісова пісня», з музикантами, співаками. Вона вже майже записана.

Він дуже універсальний музикант і може грати з ходу з будь-якими музикантами будь-яку музику. Нещодавно у нього був тур у Берліні з ді-джеєм, який грає мікси на балканську музику. Костя два роки прожив у Берліні в першій половині 90-х, він там переграв з багатьма музикантами, це був великий досвід.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #27 : 21 Марта 2011, 22:56:53 »

Буде трохи графоманії сьогодні. Викладаю повну версію інтерв"ю з Костянтином Бушинським, бо до газети потрапить всього абзацик Плачущий

- Костю, як тобі сьогоднішній концерт, ця атмосфера?

- Я дуже люблю камерні площадки, тому що там люди ближче, можна спілкуватись навіть без мікрофона.

- У тебе сьогодні були речі більш трансові, медитативні, заглиблені в себе. А згалом напрямок твоєї музики такий, чи буває різний?

- Ні, я граю дуже різну музику – від фьюжн-джазу, фанк різні напрямки і з різними гуртами.

- Можеш назвати свої останні проекти?

- З останніх – це «Топ-оркестра», «Ле гранд оркестр» Олега Скрипки, «Пропала грамота», «Йошкін кот».

- Ти там як виконавець?

- Як музикант і співавтор.

- Чи можеш трохи розповісти про філософію тієї музики, яку ти створюєш? Чим ти надихаєшся?

- Звісно, є за тим філософська підопльока, але не знаю, чи варто про то взагалі казати. Я взагалі захоплююсь філософією. Є така дивовижна річ, як акусматична музика – це музика відчуття, музика. Яка з»являється з тиші і з тишею йде, як життя. Тобто, це тоненький спалах життя, який у вже у дзенській філософії зветься  «саторі», у буддистській філософії – «нірвана», але багато філософських шкіл досліджують цей момент, коли до тебе з»являється щось таке тепле, світле й гармонійне, і ти це просто відчуваєш в цей момент, єдине, що ти не можен розірватись і покинути своє фізичне тіло, бо ще не прийшов час. На це й направлене сприйняття музики і принципи її використання. Бо я використовую музику, щоб мандрувати своїми думками.

Коли звучить музика, я в цей момент такий же слухач, як і ви, тільки частина мене ще й створює цей містичний світ, і я також поринаю в нього, заглиблююсь, і через це навіть важко читати вірші. По-перше, вони не дуже легкі для прочитання – Бродський взагалі непростий поет, і його вплив на мене надзвичайно потужний, тому що його вірші торкають мене дуже глибоко, я їх спокійно читати не можу. Тільки музика і заданий ритм допомагають читати їх більш спокійно, без катарсису й послідовно.

Музика як принцип передачі інформації – вона унікальна, універсальна, не потребує мов і перекладів. Якщо серце сповнене музикою і вона виривається назовні, то в неї немає жодних кордонів, вона не потребує перекладів і пояснень. Це такий універсальний трансфер, до я кого я долучив вірші, які для мене теж важливий трансфер, який додає ще більш глибокого сакрального змісту. Для мене важливо, наскільки складно і цікаво задумав Господь народження свого Сина. Ціле Його життя не було простим, а Його нароження – одна із найбільш важливий подій для мене. І коли мені до рук потрапив оцей матеріал, я просто був під враженням, наскільки просто і цікаво поет передав ті події. Поезія рухає багато важливих речей у житті людини, ми просто про це не замислюємось. Коли вона щезне – зникне по суті сенс розвитку людства…… Завдяки Бродському я став більше виступати сольно, тому що іншій людині пояснити, що я відчуваю і хочу виразити, - дуже складно, тому доводиться працювати лише сольно.

- Тема «Різдвяної містерії» все-таки задана Бродським чи Вашими релігійними переконаннями?

- Я насправді віруюча людина і тема Різдва мені близька. Бродський теж був глибоко віруючою людиною, і він – мій вчитель. Поезія для мене – авангард мистецтва, тому я до думки Бродського прислухаюсь особливо, тому що багато його віршів стали знаковими для багатьох людей, і не лише тому, о він дисидент, а тому, що він – найвидатніший поет сучасності.

- А чи хтось із українських поетів надихає тебе бодай вполовину так, як Бродський?

- Я зовсім нещодавно завершив рок-феєрію за «Лісовою піснею» Лесі УКРАЇНКИ і повезу її в Венецію на «Бієннале», де я вже не один рік представляю культуру нашої країни. Від України їдуть також Олександра МАСЬ, «Пінчук арт-центр», художник Микола ЖУРАВЕЛЬ, фото-художник Віталій ОЧЕРЕТЯНИЙ.

Перед цим я півроку працював у Шанхаї на «Експо» в українському павільйоні. Там представляв українську музику в моїх невеликих обробках разом із гуртом «Йошкін кіт».

- «Лісова пісня» буже теж інструментальна?

- Ні, будуть задіяні і музиканти, і співаки.

- Кажуть, ти граєш на багатьох інструментах,  тому числі й екзотичних…

- В музичній школі я навчався грі на фортепіано, гітарі та ударних. А вже самостійно я опанував скрипку, різні духові, різні види барабанів. Коли ти вже навчився грати, то опановувати щось нове стає все цікавіше. Також я граю на гуджені – це китайська цитра, найбільший струнний інструмент Китю. Мені цей інструмент дуже сподобався, і  я з задоволенням на ньому граю. Також у мене зараз є студія японських барабанів «Тайко драммерс», яку я веду уже 4 роки, теж виступаємо.

- А чому, скажи будь ласка, в Україні є досить таких музикантів високого рівня, а народ про них і не знає нічого?

- Музиканти мусять заробляти гроші, щоб вижити. В мене немає іншої професії – я музикант. Доводиться грати джаз у ресторані, і зі Скрипкою на його концертах – це мій заробіток. Якщо з головою поринути лише у творчість, то закінчиться тим, що сім»я просто загине з голоду. На Заході як робиться музика? З»являється цікавий продукт, його помічають і розкручують. А у нас звернуть увагу лише на розкручений продукт, а до того часу мусиш сам працювати, вкладати у це свої власні кошти або знайти собі продюсера, котрий ні грама не розуміє, що ти хочеш донести до слухача…

Але й не творити я теж не можу – воно рветься зсередини, не дає спати, і не заспокоїшся, поки не реалізуєш своєї ідеї. Десь так…

« Последнее редактирование: 21 Марта 2011, 23:08:15 от Bulbaszkaero » Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #28 : 21 Марта 2011, 23:00:46 »

Bulbaszkaero маладец душевно написано  clap-1

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #29 : 21 Марта 2011, 23:03:39 »

В двох словах іще про музику, яку тим, хто прийшов довелося чути. Це так звана акусматична чи електроакустична музика. Кому цікаво і не ліньки, ознайомтеся тут з науковим докладом на цю тему: http://synclub.ru/menu.php?t=user_section&id=3255&menuid=148&mode=full&page=0

...Акусматическая музыка имеет некоторые фундаментальные отличия от других форм музыки, приводящие к необычным аналитическим проблемам. Это различия в материале, нотации и теории. При этом Акусматика, также как и спектральная музыка, обращается за помощью к данным из области акустики и психоакустики, и не только для оправдания решений, принятых опытным путем, но также и для получения средств формализации музыкальных процессов.

Процент классической «музыки для пленки» сейчас относительно невелик. Это совершенно самостоятельный, давно сформировавшийся жанр, не стремящийся ни к «стерильности», ни к «идеальности». Цель - «микрохирургия» звука, работа с его природой, создание новых звуковых сущностей и контекстов (естественно, я не имею в виду прикладную электронную музыку). Такого рода манипуляции со звуковой материей возможны только в «лабораторной» обстановке - в студии, требуют огромного времени и упорства, глубоких познаний в области музыкальной акустики и психоакустики, как минимум - хорошо развитую интуицию и, я бы сказал, чувство природы звука...

« Последнее редактирование: 21 Марта 2011, 23:06:09 от Bulbaszkaero » Записан
Страниц: [1] 2 3 ... 6 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти