Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
07 Декабря 2019, 03:05:04
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  События
| | |-+  Зйомки історико-гумористичного серіалу "Рюрики"
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Зйомки історико-гумористичного серіалу "Рюрики"  (Прочитано 2653 раз)
Oli
Новичок
*

репутация +1/-0

« : 04 Апреля 2011, 17:33:23 »

Найтриваліша в історії Столітня війна стала основою сюжету кількох серій скетч-серіалу «Рюрики», зйомки якого проходили у Кам’янці.
http://hroniker.at.ua/publ/kino/stolitnja_bitva_rjurikiv/22-1-0-93

* DSC06962.JPG (211.18 Кб, 653x979 - просмотрено 297 раз.)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1 : 05 Апреля 2011, 23:58:20 »

От яка шустра! А я відколи пофотала, аж допіру тепер зібралась викласти репортажик. День був такий холодний, а я була так легко вбрана, що надовго мене не вистачило.

Поки одні актори знімали епізод,

інші грілися біля багаття. Обличчя мають бути знайомі. Хто правильно всіх назве, той маладєц

По подвіру тинялися без діла усілякі костюмовані персонажі:

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #2 : 06 Апреля 2011, 00:05:49 »

Комедійний серіал "Рюрики" на айсітіві всі бачили хоч раз? Переказувати не буду. Скажу тільки, що автор, продюсер і герой-любовнік в цьому серіалі - Андрій Молочний (кавеенщик, супер-пупер продюсер українського "Камеді-Клабу", продюсер і дружок Сергія Притули в комедійному телепроекті "Файна Юкрайна"). Як на гріх, я не дивлюся жодних камеді-шоу, і не знала того Молочного в обличчя. Глянула лише фото в неті перед тим, як іти на репортаж. Мало помогло, бо він був у гримі. Коротше пізно до мене дійшло, кого треба здоймати на карточку, тому назнімала багато наших доблесних лицарів жжошь, сцуко, я в истерике

Орли хлопці  bud rulesssss баян, аднака
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #3 : 06 Апреля 2011, 00:16:37 »

А сюжет, який знімали в Каменці - це кілька коротких гумористичних сценок (скетчів) на тему Столітньої війни між Англією і Францію. Відповідно наша фортеця була в ролі фортеці - то англійської, то французької. Андрій Молочний із зеленим обличчям і приклеєним носом грав французького короля Карла сьомого (той самий, котрого спасала Жанна Д"арк). Актор Олексій Курилко грав англійського короля Едуарда ІІІ (а нічо, що коли Карл сьомий щойно народився, Едуард ІІІ вже зо три десятки років спочивав вічним сном  опа засада).

Але про історичну достовірність тут не йдеться - головне, щоб було смішно. Сюжет, при зйомці якого була присутня я, це "кавер-версія" сцени з комедії "Афоня". Там, де Брондуков спершу кричить під вікнами: "Афоня! Афондрік!", а потім "Ей, родствєннік, мнє Афоня рубь должен бил".

Поки налаштовується апаратура,

хтось нудиться,

хтось мерзне,

хтось готується стати лицарем,

а хтось... як бачите Подмигивающий

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #4 : 06 Апреля 2011, 00:24:08 »

Хлопавка! Делегація на чолі з французьким королем Карлом сьомим під стінами замку англійського короля Едуарда третього. Вгадайте текст Подмигивающий

"Едііііік!!!" - гарлапанить Андрій Молочний в ролі не дуже тверезого французького монарха.

"Едуаааард!!!"

"Ееееед!!!"

І далі, як книжка пише:

"Ей, родствєннік! Мнє Едік фунт должен бил! Гані фунт, родствєннік" жжошь, сцуко, я в истерике

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #5 : 06 Апреля 2011, 00:25:36 »

ОТ і казочці кінець, а хто слухав - молодець Смеющийся

Oli
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #6 : 06 Апреля 2011, 09:17:34 »

Даааа, погодка була нельотна, в мене було два підходи з перервою на похід додому. Але, як виявилося, нічого цікавого в цих зйомках не було. Один епізод по 10 разів повторюють. Скукота:(
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #7 : 06 Апреля 2011, 12:12:15 »

Чесно кажучи, як на мене, усі ці проекти від "гумориста" Молочного - тупі-тупі. Петросян і то дотепніший В замешательстве
sapega
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #8 : 06 Апреля 2011, 12:23:32 »

це точно, їхнього гумору  шось не догнав.
Oli
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #9 : 06 Апреля 2011, 15:02:01 »

Але сам факт того, що серіал знімали в Кам’янці-Подільскому, а не десь в іншому місті, радує.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #10 : 06 Апреля 2011, 15:17:26 »

Та нам не звикати Строит глазки
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #11 : 06 Апреля 2011, 18:51:24 »

Але сам факт того, що серіал знімали в Кам’янці-Подільскому, а не десь в іншому місті, радує.
Чесно кажучи, не надто і радує. Розгорніть останній Подолянин - там вже є наслідки такого от піару Кам'янця програмою про екстрасенсів

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти