Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
11 Декабря 2018, 13:39:51
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Выставки, музыка, литеретура
| | |-+  Концерт духового оркестру 6 квітня
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Концерт духового оркестру 6 квітня  (Прочитано 3645 раз)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« : 06 Апреля 2011, 15:35:18 »

Сьогодні, 6 квітня, о 18.00 в міському будинку культури має відбутися концерт Хмельницького муніципального духового оркестру. Сама іду і всім раджу Подмигивающий

Вартість квиточків - від 15 до 35 грн.

* афіша_1.jpg (98.22 Кб, 700x491 - просмотрено 329 раз.)

* афіша_2.jpg (77.93 Кб, 520x700 - просмотрено 335 раз.)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1 : 06 Апреля 2011, 22:10:20 »

У-у-ух как я порадовался, забалдел и протащился rulesssss

P.S. И песни были не "фром май хард ин инглиш(с)" а очень и очень прилично

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #2 : 09 Апреля 2011, 00:45:44 »

Враження вже злегка пообтріпались, але фотки є. Краще пізно, ніж ніколи Подмигивающий

Оркестр духовий, як бачите. Оркестр муніципальний - тобто, міський. Наше місто за Мазурчака також напрягалося створити муніципальний оркестр, і було трохи ентузіастів, але замало фінансування, так що не втрималось. А от у районі муніципальний оркестр під керівництвом Миколи Тихоліза творить і процвітає вже протягом 15 років.

* tyholiz_orkestr.jpg (135.64 Кб, 700x465 - просмотрено 319 раз.)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #3 : 09 Апреля 2011, 00:57:17 »

Людей в залі, як завжди, було мало - десь півзалу, або й того менше. Але прийшли явно люди, котрі знали, чого прийшли, - меломани, любителі джазу Улыбка Реагували одразу дуже розкуто, емоційно, і практично з перших мелодій налагодився настільки потужний енергообмін, що зал "заповнився".

Насправді, на такі концерти варто йти, навіть якщо не любиш конкретно цієї музики, для того, щоб просто почути, як звучить ЖИВА музика, щоб отримати ЖИВІ емоції. Навіть якщо рівень виконання дещо поступається тій самій музиці, яку маєте у запису, все рівно варто прийти і фізично відчути оці вібрації в повітрі, не спотворені елекронними приладами.

Перші кілька мелодій "для розкачки", трохи офіційні. Особливо пісня "Це моя Україна" від соліста Артема Ромасюкова - я аж запереживала, що увесь концерт має бути "калиново-волошковий". На щастя, це був перший і єдиний подібний "шедевр про Неньку" Смеющийся Власне, сам соліст - це було єдине, що не сподобалось. Голос такийво собі, досить солодко-офіційно-дубовий, спеціально для співання од комбайнерам і міліціонерам. Навіть романтична пісня англійською мовою прозвучала приблизно в стилі "Як тебе не любити Києве мій". Але основна місія Артема була вести концерт, що він з успіхом і робив

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #4 : 09 Апреля 2011, 01:01:08 »

... Навіть романтична пісня англійською мовою прозвучала приблизно в стилі "Як тебе не любити Києве мій".

Она и в оригинале так звучит Смеющийся, по англицки спел хорошо ИМХО...

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #5 : 09 Апреля 2011, 01:11:57 »

А от солістка Олена Башмага сподобалась дуже. Тьотки позаду мене аж розридались від її співу. Дійсно, приємний тембр, пристойна джазова імпровізація, і душу дівчинка вклала - видно, ще молоденька, не виспівана Улыбка

Виконала знамениту "Fever" та The Power Of Love. Власне, ця друга пісня і викликала сльози у жінок Плачущий

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #6 : 09 Апреля 2011, 01:18:50 »

А оркестр жарив джаззззззз bud Спершу інтелігентно, делікатно, почали з оркестровочки Гленна Міллера "На крилах настрою", з Краутхарнера Смеющийся

"Золоті Свінги" Макміллана - соло на кларнеті:

Регтайм для двох саксофонів:

« Последнее редактирование: 09 Апреля 2011, 01:28:10 от Bulbaszkaero » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #7 : 09 Апреля 2011, 01:26:31 »

Але це був так - розігрівчик Подмигивающий Далі була легка "встрясочка" від українського композитора на тему музики Горана Бреговича, і вже потім пішов повний раскалбас і бєспрєдєл rulesssss Поооооовний джаз баян, аднака

Цього я вже практично не фотала, а кайфувала hz

І врешті диригент Тарас Безнюк покинув диригентський пульт, хапнув свою трубу і віртуозно заграв соло в супроводі свого некерованого оркестру clap-1

Аплодисменти щоразу просто виходили з-під контролю, а під час диксиленду, коли весь оркестр по черзі піднявся, підірвався на ноги і зал bud Оркестр мусів "на біс" зіграти іще два твори, і їм усе плескали і плескали, і кричали "браво", і дарували квіти, і цюлювали руки, і кланялись до землі, і........

Коротше, публіка розходилась у дуже піднесеному настрої, переповнені емоціями. От така вона - чарівна сила мистецтва
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #8 : 09 Апреля 2011, 01:35:22 »

Кто провтыкал концерт сам виноват Смеющийся

Какая великая нация!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #9 : 09 Апреля 2011, 09:00:48 »

Ога. Довбусь головов в стіну в розпачі

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти