Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
19 Октября 2019, 06:03:29
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  События
| | |-+  Малкович у Кам'янці
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Малкович у Кам'янці  (Прочитано 1208 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« : 27 Апреля 2011, 08:17:15 »

Почула, що сьогодні в університеті десь біля 12-13 год. буде зустріч з Малковичем. Не знаю, чи зможу в цей час, але постараюся прийти, глянути

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #1 : 27 Апреля 2011, 09:22:49 »

А хто це такий???

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #2 : 27 Апреля 2011, 09:33:24 »

27 квітня о 12.20 в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка відбудеться зустріч з відомим українським письменником та видавцем Іваном МАЛКОВИЧЕМ.
В його творчому доробку – 4 збірки віршів, які не лише перекладено десятком різних мов, але й чимало з них стали піснями. Творчість Івана МАЛКОВИЧА вивчається шкільною програмою 8-го класу.
Та свою найбільшу славу Іван МАЛКОВИЧ здобув як засновник і директор видавництва дитячої літератури «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», права на книжки якого купили відомі видавництва з 11 країн світу. Іван Антонович особисто є упорядником, автором і перекладачем декількох десятків книжок для дітей. За 13 років роботи «А-БА-БИ...» вийшло майже 70 найменувань книжок загальним накладом 2 млн. Деякі з них 22 рази завойовували гран-прі та займали перші місця на Всеукраїнському форумі видавців у Львові та в рейтингу акції «Книжка року». Книги цього видавництва «Улюблені вірші», «100 казок», «Снігова королева», «Казки туманного Альбіону», «Абетка», «Аліса у країні чудес», «Вінні-Пух», «Тореадори з Васюківки» — справжні витвори поліграфічного мистецтва.
Одним з останніх досягнень видавництва Івана МАЛКОВИЧА – це співпраця з легендарною поетесою та письменницею Ліною КОСТЕНКО та публікація її роману-бестселлеру «Записки українського самашедшого».
Під час зустрічі з Іваном МАЛКОВИЧЕМ буде можливість придбати книги з афтографом письменника. Вхід вільний.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #3 : 28 Апреля 2011, 22:31:56 »

Занадто багато подій за останні дні, тому сьогодні - лише про вчорашню зустріч з Малковичем.
 Почну з того, що вона таки відбулася, незважаючи на те, що на початку зал був заледве на третину повний. Потроху зійшлися, але гість був явно збентежений такимом "звичаями" а простіше сказати - неповагою. Та й потім студенти, я так розумію, в основному, філологи, не переймалися тим, що там, на сцені, хтось про щось розповідає - активно теревенили по-телефонах, рипали дверима - одне слово, сором.
 Малкович - надзвичайно цікава людина, проста в спілкуванні, але достатньо категорична в тих питаннях, що стосуються його  принципів. Говорив про Ліну Костенко,про космос і гордість за свій народ,  про права на інтелектуальну власність, про те, з якою любов'ю робить свої книги, як прискіпливо ставиться до всього, до найостаннішої дрібнички.: кольору, ілюстрації, корінчика книжки. Дійсно, зважаючи на все це, ціни на книжки А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ - смішні. Не ті, звісно, котрі ми бачимо в книгарнях, а справжні. (Одразу похвалюся: за 50 гривень придбала 2 Показывает язык, (спасибі Бульбашці, що побула банком Подмигивающий ))
Читав свої та не свої вірші. Переклади і переспіви - просто блискучі: яскраві, смішні, дотепні. Його ж вірші - глибокі, світлі, взагалі, він видався мені дуже світлою людиною. Так і не встигла запитати, чи свої вірші кладе на музику сам, казав-бо , що жодна з чужих мелодій йому не подобається. Пообіцяв посприяти відкриттю в Кам'янці книгарні "Є", а ще (мені персонально Крутой ), що говоритиме з Ліною Костенко про те, щоб включити до наступного туру (ймовірно - через рік) серед великих міст і наше невелике Строит глазки "Ненька Украї"
Фото поганенькі, бо зайнята була іншим, але яке є:

* SDC15863в.JPG (45.86 Кб, 408x299 - просмотрено 150 раз.)

* SDC15857ц.JPG (40.82 Кб, 448x306 - просмотрено 149 раз.)
« Последнее редактирование: 28 Апреля 2011, 22:42:58 от Luiram » Записан

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #4 : 28 Апреля 2011, 22:39:21 »

А ще  - поезія вам від Малковича, він читав цього вірша так проникливо, щиро, що просто не можу не поділитися.Та й гарний, що тут сказати...

Хованка

Сестрі

Злови мені маленьку жабку,
дай їй стрілу травички в лапку -
хай не боїться...Втім, я й так
згадав дитинство - як ми грались
у хованки, і як лякались
криничних жабок, а ще як
ти заховалася в криницю,
і я тебе, мов котик кицю,
урятував таки...Та все ж
найкраща схованка - долоні,
худі, замурзані, солоні...
Сховаюся - і не знайдеш...

Як вельми сумно нам одначе:
не схований - ніхто й не бачить,
сховаєшся - побачать всі.

Я так не граюся, тим паче,
що скрекекекає і плаче
бульката жабка в лопусі.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #5 : 28 Апреля 2011, 23:30:02 »

Мені було простіше - сіла у перший ряд, і жодних студентів не бачила. Але да, бики Злой

В мене була інша проблема - весь час боролася з хапальним рефлексом - пере самим носом було повно розпречудових книжок, хотілося взяти і погортати. Врешті-решт, наприкінці розорилася на 2 том "100 казок" і "Снігову королеву". Давно хотіла, але дуже дорогі книги все таки. Тут зекономила аж 60 грн.

Накрутки в книгарнях бувають удвічі або й утричі! Малкович каже, що видавництво продає дистрибюторам "Улюблені вірші" за 40 грн., а в книгарнях їх дешевше за 120 грн. не купиш, в інтернет-магазині бачила навіть за 160 Шокирован Кляті торгаші заробляють на рівному місці, нічого не вкладаючи: ні праці, ні творчості, ні дорогого паперу.

Але, якщо зайдете на сайт "Абабагаламаги" http://ababahalamaha.com.ua/uk/Головна_сторінка, а ще краще, до їхньої власної інтернет-книгарні http://halamaha.com.ua/, то можна не лише ознайомитися з повним спектром продукції видавництва, а й купити книги за дуже приємними цінами Подмигивающий

Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти