Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Августа 2019, 12:26:04
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  История Каменца
| | |-+  Жовтневий і Жовтневе - як вас надалі називати?
Страниц: 1 2 3 ... 5 [Все] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Жовтневий і Жовтневе - як вас надалі називати?  (Прочитано 20619 раз)
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« : 18 Мая 2011, 09:46:38 »

Міська влада надумала впорядкувати межі та назви мікрорайонів міста. Це питання передбачено розглянути на найближчій сесії міськради, яку планується провести 31 травня. 17 травня зібралася на засідання топонімічна комісія (членом якої я є), щоб виробити рекомендації депутатам щодо назв мікрорайонів.

Жодного заперечення не викликали назви тих частин міста, які мають давні історичні корені. Це Старе місто, Новий план, Руські фільварки, Польські фільварки, Біланівка, Підзамче. Щодо Карвасар і Видрівки, які колись були відповідно містечком і селом, а нині стали прирічковими міськими вулицями, то вирішено, що недоцільно окремі вулиці іменувати мікрорайонами і рекомендовано депутатам розглядати їх як складову частину Підзамча, до якого ці вулиці тісно примикають.

Не виникло заперечень і щодо селища Смирнова (колишнього хутора Дембицького, перейменованого 1949 р. на честь визволителя міста — полковника Михайла СМИРНОВА). Щодо «Черьомушек» і мікрорайону заводу «Електроприлад» («Електрон»), то члени топонімічної комісії згадали, що ці частини міста мають напівофіційні назви — відповідно Привокзальний і Східний мікрорайони — і запропонували ці назви зробити офіційними.

Складнішим виявилося питання із колишніми заводськими селищами — цукрового та цементного заводів. Перше з них ніколи власної назви не мало, другому в грудні 1986 р. міськвиконком придумав пролетарське ім’я — Першотравневе. Тож виникли запитання: яку назву дати селищу цукрозаводу (наприклад, Південний мікрорайон), чи зберегти заідеологізовану назву Першотравневе за селищем цемзаводу?  Члени топонімічної комісії вирішили, перш ніж щось рекомендувати депутатам, почути думку кам’янчан з цього приводу.

Така ж непроста ситуація ще з двома частинами міста. Це мікрорайон Жовтневий і селище Жовтневе. Маємо явний перебір із назвами на честь «Великого Жовтня». До того ж майже повна тотожність імен досить часто викликає небажану плутанину. Щодо мікрорайону Жовтневий, то прозвучали пропозиції називати його Мікрорайоном (як фактично його називають кам’янчани, не вважаючи решту частин міста справжніми мікрорайонами) або Північним мікрорайоном (хоча нині він не є найпівнічнішою частиною міста). Щодо селища Жовтневого, то навіть була думка залишити цю назву, запозичену в села Жовневого (до 1946 р. — Мукша-Китайгородська). І, врешті, чому назва Жовтневе асоціюється з датою 25 жовтня (за старим стилем), коли в Петрограді більшовики захопили владу, а не з датою 14 жовтня (за новим стилем), коли відзначаємо День українського козацтва та річницю створення УПА? До єдиної думки топонімічна комісія теж не дійшла, тож знову вирішила порадитися з народом.

Отже, шановні форумчани, якщо у Вас є ідеї, як варто називати надалі селища цукрового та цементного заводів, мікрорайон Жовтневий і селище Жовтневе, пропоную висловитися.

А баба на волі — цілована баба
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #1 : 18 Мая 2011, 11:16:22 »

З Жовтневими явний перебор. Я до сих пір плутаюсь і не можу с першого разу пригадати, шо де є)). Південний і Північний, гадаю, теж не найкращі варіанти - якісь занадто безликі...
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #2 : 18 Мая 2011, 12:07:41 »

Давайте имя на аукцион! Вдрух кто то купит, и хотя бы дороги и качели во дворах поставит!
И будет Район "Билла Гейтса" или "Кличко" ))))
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #3 : 18 Мая 2011, 12:25:07 »

Или бабия
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #4 : 18 Мая 2011, 15:14:33 »

Мікро район Північний...селище цементного заводу - дика Північ!!!! жжошь, сцуко, я в истерике

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #5 : 18 Мая 2011, 16:24:07 »

Думка Жовтневе так і залишити Жовтневим, як на мене, раціональна: люди звикли так його називати, і навряд чи ця звичка кудись дінеться: це зручно. А от мікрорайон таки варто якось назвати, причому бажано без політичних підтекстів: Зеленим там, чи ще щось в такому руслі.
Класика ж: "Пройду по Абрикосовой, сверну на Виноградную, и на Тенистой улице я постою в тени..." Подмигивающий

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #6 : 18 Мая 2011, 16:28:51 »

ми вже так звикли просто до назви "мікрорайон", "мікраша", що та приставка "Жовтневий" нікому особливо не потрібна.
най видумують щось гарне, скажімо мікрорайон Кладбіщєнський, однак він весь на кістках побудований (сам бачив, скільки могил розрили в 78-80 рр.)
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #7 : 18 Мая 2011, 16:34:48 »

А от мікрорайон таки варто якось назвати, причому бажано без політичних підтекстів: Зеленим там, чи ще щось в такому руслі.

Та який він зелений? Улыбка
А от вітряний - це да.

Мікрорайон Вітряний, або просто Вітряний - звучить?
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #8 : 18 Мая 2011, 16:59:28 »

Микрорайон "Новая надежда"!

И только мы будем знать, что в честь фильма "Звёздные войны". Эпизод IV 1977 г. ))))))))) Тогда, начали строить микрорайон?
« Последнее редактирование: 18 Мая 2011, 17:00:54 от X.A.M. » Записан
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #9 : 18 Мая 2011, 17:13:06 »

Щодо «Черьомушек» і мікрорайону заводу «Електроприлад» («Електрон»), то члени топонімічної комісії згадали, що ці частини міста мають напівофіційні назви — відповідно Привокзальний і Східний мікрорайони — і запропонували ці назви зробити офіційними.

Это кто Електроприбор называл Восточный?НепонимающийНепонимающий  Фонограф, Шанхай.... Но не Восточный! Я против.
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #10 : 18 Мая 2011, 18:39:08 »

Мікраша, Кладбіщенський, Вітряний, Болотяний... Та з такими назвами квартиру там продати буде нереально. В замешательстве
От Зелений - інша справа. Тепла назва.

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #11 : 18 Мая 2011, 19:07:03 »

Та який він зелений? Улыбка
Мікрорайон Вітряний, або просто Вітряний - звучить?
Ну, так, може, позеленіє з часом Улыбка А Вітряний - теж нічого, але трохи асоціюється зі сквозняком, вам ні?

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #12 : 18 Мая 2011, 19:15:09 »

От Зелений - інша справа. Тепла назва.
де ж там та зелень?
в усякому разі кількість насаджень мікраші на відповідну назву явно не тягне   опа засада
хіба що "Майбутьньо-зелений" Смеющийся
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #13 : 18 Мая 2011, 22:10:08 »

nik?-nik!, а Ви давно були на мікрорайоні? Там на вулицях набагато більше зелені, ніж у центрі, де її давно вже повирубували і попідстригали (парки не рахуємо).

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #14 : 19 Мая 2011, 16:41:51 »

з вікна авто спостерігав досить недавно, але далі ринку ми не заглиблювались.
але якщо таки тягне на Зелений, то чом би й ні Подмигивающий
ну, не Кладбіщєнський же! от хтось зморозив! жжошь, сцуко, я в истерике
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #15 : 19 Мая 2011, 18:10:15 »

Це все Фанат фантазує.  Смеющийся

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #16 : 19 Мая 2011, 19:26:57 »

А на сусідньому форумі я ще бачила пропозицію брати назви, похідні від місяців: Квітневий, Травневий і т. п. Теж, по-моєму, нічого ідея.

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #17 : 19 Мая 2011, 19:28:38 »

Грудневий так нехіло Смеющийся
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #18 : 20 Мая 2011, 12:12:59 »

Не виникло заперечень і щодо селища Смирнова (колишнього хутора Дембицького, перейменованого 1949 р. на честь визволителя міста — полковника Михайла СМИРНОВА). Щодо «Черьомушек» і мікрорайону заводу «Електроприлад» («Електрон»), то члени топонімічної комісії згадали, що ці частини міста мають напівофіційні назви — відповідно Привокзальний і Східний мікрорайони — і запропонували ці назви зробити офіційними.

Складнішим виявилося питання із колишніми заводськими селищами — цукрового та цементного заводів. Перше з них ніколи власної назви не мало, другому в грудні 1986 р. міськвиконком придумав пролетарське ім’я — Першотравневе.

Отже, шановні форумчани, якщо у Вас є ідеї, як варто називати надалі селища цукрового та цементного заводів, мікрорайон Жовтневий і селище Жовтневе, пропоную висловитися.

Мікрорайон Жовтневий назвати Симона Петлюри.

Цементного заводу - Травневий.

Селище Жовтневе - Жовтневе.

Цукрового заводу - Цукрове.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #19 : 20 Мая 2011, 13:21:23 »

Цукрове якось уже не відповідає дійсності, Хоча звучить цілком звично.
Я от тільки думаю, що як би не назвала топонімічна комісі усі ці селища - їх всеодно будуть називати як називали. Сила звички
пригадайте, коли ще переіменовували кам янецькі вулиці, а до сих пір чути Ленінградська, Московська...
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #20 : 20 Мая 2011, 13:26:54 »

...пригадайте, коли ще переіменовували кам янецькі вулиці, а до сих пір чути Ленінградська, Московська...

Те кому 20+ так уже не говорят Подмигивающий , и "сильпо" для них только супермаркет Смеющийся

Какая великая нация!
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #21 : 20 Мая 2011, 14:04:16 »

для меня тоже "сильпо" - супермаркет. Это тот как раз тот случай, когда старое понятие плавно перетекает в новое. очень удачный пример.
Мне например очень нравится старорежимное "Шарлотка", только к какому из районов оно больше подходит??))

Ну, и Микрорайон "Жовтневе было бы достаточно назвать просто "Микрорайон" безо всяких надстроек
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #22 : 20 Мая 2011, 14:14:07 »

для меня тоже "сильпо" - супермаркет...

Вот, и я о томже. Улыбка

Какая великая нация!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #23 : 20 Мая 2011, 14:30:38 »

Шо як хочете, то так і називайте.
Тіко Черьомушки мені не трогайте.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #24 : 20 Мая 2011, 14:36:54 »

Поздно пить боржом:

Щодо «Черьомушек»..., то члени топонімічної комісії згадали, що ці частини міста мають напівофіційні назви — відповідно Привокзальний .... — і запропонували ці назви зробити офіційними.

Даже не обсуждалось, типа:
.... Члени топонімічної комісії вирішили, перш ніж щось рекомендувати депутатам, почути думку кам’янчан з цього приводу.

Какая великая нация!
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #25 : 21 Мая 2011, 11:51:51 »

Така ж непроста ситуація ще з двома частинами міста. Це мікрорайон Жовтневий і селище Жовтневе. Маємо явний перебір із назвами на честь «Великого Жовтня». До того ж майже повна тотожність імен досить часто викликає небажану плутанину. Щодо мікрорайону Жовтневий, то прозвучали пропозиції називати його Мікрорайоном (як фактично його називають кам’янчани, не вважаючи решту частин міста справжніми мікрорайонами) або Північним мікрорайоном (хоча нині він не є найпівнічнішою частиною міста). Щодо селища Жовтневого, то навіть була думка залишити цю назву, запозичену в села Жовневого (до 1946 р. — Мукша-Китайгородська). І, врешті, чому назва Жовтневе асоціюється з датою 25 жовтня (за старим стилем), коли в Петрограді більшовики захопили владу, а не з датою 14 жовтня (за новим стилем), коли відзначаємо День українського козацтва та річницю створення УПА? До єдиної думки топонімічна комісія теж не дійшла, тож знову вирішила порадитися з народом.

Селу Жовтневому повернути стару назву - Мукша-Китайгородська, а район міста, де лікарні знаходяться, назвати Серпневим, на честь Дня Незалежності України. Зробити все щоб від "Великого Жовтня" в Кам"янці за кілька років не залишилось і сліду.  Бо його "здобутки" і досі "вилазять нам боком".

Мікрорайон Жовтневий назвати на честь Юзефа Антонія Роллє - "Роллєвщина". Людина зробила багато доброго для міста, а дочекалась лише дошки (польською мовою) в костьолі Св. Петра і Павла. Це буде гідна відбудова могильного пам"ятника, зруйнованого в 30-х ХХ ст.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #26 : 21 Мая 2011, 13:58:28 »

Мукша-Китайгородська
средняя школа, сельсовет... Хотите чтобы ученики и люди проклинали человека придумавшего такое "простое" название?

Зачем именовать именами героев? Сегодня они герои завтра опять меняем названия. Предлагаю вариант проще:

Мікрорайон Жовтневий назвати - Западный

Цементного заводу - Северный.

Селище Жовтневе - Восточный.

Цукрового заводу - Южный.

Черемушки вообще трогать нельзя и... это уже давно не микрорайон, а часть города.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #27 : 21 Мая 2011, 14:42:48 »

дуже протокольно.
тоді вже дійсно краще Зелений якийсь, Затишний, Серпневий, те саме Цукрове рулить нормально.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #28 : 21 Мая 2011, 16:19:10 »

Далось вам то Жовтневе... У мене, наприклад, коли я вимовляю цю назву українською, ні з якою жовтневою революцією вона не асоціюється. Жовтневе нічим не гірше ніж щось інше. Тепер квітневе теж ніззя, бо дєдушка Лєнін народився у квітні. Травневе ніззя бо пєрвомай. Єй-богу немає чим зайнятися - починати перейменування. Гуля грошів на зміну документів тощо..

Цукрове - відмінно! - солодка назва. Ну немає вже сахзаводу, то може там дівчата солоденькі!? Улыбка

Цемзавод - просто Цементний, ну або Північний, якщо цемент марки М400 місцевим не сподобався.

Чєрьомушкі - вопше брєд, Привокзальний.    Кому саме ця тупість прийшло в голову? Перейменуйте ще центр на Колофонтанний або Біляміськрадний район.

З перейменуванням Мікрорайона Жовтневого - згоден - тільки за для того, щоб не плутати з Жовтневим. Тільки на Західний ну ніяк не тягне, краще вже Вітряний.

.
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #29 : 22 Мая 2011, 11:16:37 »

Полковник запасу Віктор Боднарчук із селища цукрового заводу, порадившись із сусідами, запропонував такий варіант для селища цукрозаводу - селище Сівйолова. Герой Соціалістичної Праці, кавалер двох орденів Трудового Червоного Прапора та інших численних нагород Йосип Тимофійович Сівйолов більшу частину трудового життя пропрацював на  Кам'янець-Подільському цукровому заводі. Єдиний у місті Герой Соціалістичної Праці. Похований на почесній алеї на міському кладовищі.

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #30 : 22 Мая 2011, 11:33:04 »

людина шановна, без сумніву, та не приживеться ця назва, от згадаєте мої слова, бо Сахзавод був, є, і буде.
« Последнее редактирование: 22 Мая 2011, 11:33:41 от nik?-nik! » Записан
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #31 : 22 Мая 2011, 12:41:12 »

Щоб перевірити, чи приживеться назва селище Сівйолова та згадати Ваші слова, треба дві невеликі речі: по-перше, переконати в доцільності такої назви членів топонімічної комісії, а якщо це вдасться, то, по-друге, переконати депутатів міськради. Тож швидше всього ідея селища Сівйолова загине ще на стадії ідеї. Але хто зна...

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #32 : 22 Мая 2011, 12:42:31 »

А самому Вам така назва подобається?

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #33 : 22 Мая 2011, 17:27:51 »

Я все-таки уникав би іменних назв мікрорайонів.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #34 : 22 Мая 2011, 18:48:36 »

От і мені так здається. Мітрій казав про Шарлотку - чудова, колоритна назва, але до мікрорайону не має жодного стосунку, а те, що не має там коріння, навряд чи приживеться. Мабуть, таки треба шукати якісь зачіпки таки на місцях. Я, правда, про мікрорайон нічого не знаю, окрім того, що там живе наша Малінка Улыбка До речі - Малинка - теж симпатично    опа засада

Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #35 : 22 Мая 2011, 19:13:48 »

А ось ветерани наполеглево просувають ідею назвати мікрорайон Жовтневий іменем Лєсового. Були вже дзвінки і  в редакцію "Подолянина", і мені додому.

А Шарлотка була до 1917 року в Старому місті: західна сторона площі навпроти ратуші. В ХІХ столітті на цій стороні Польського ринку був магазин модних жіночих капелюшків, який у 1858-1864 роках належав пані Шарлотті.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #36 : 22 Мая 2011, 19:58:00 »

Погоджуся щодо зачіпок на місці. Якщо Іменами будь-кого називати не варто - часи, як показує практика, змінюється. Для цього достатньо вулиць. Тим паче, таке прізвище, як Сівйолов узагалі нікому ні про що не говорить. Ім"я Лєсового, мабуть, більше виправдане, але звучатиме, як і Чєрьомушкі, дуже не по-українськи  опа засада

Що ж до назв селише Цукрове чи Цементне - вони історично виправдані, як не крути. Ми ж звемо Фільварки Фільварками, хоча жодних фільварків там уже давно як нема.  Селище Цукрове - звучить досить мило, якщо прибрати з назви завод. Із Цементним 50/50. Можна теперішню назву трансформувати у Травневе. Теж класно. Тому що історична "назва" тієї місцини - мочарі  опа засада Там дійсно були просто мочарі, які висушили перш ніж будувати селище. Хоча у підвали і досі потрапляють грунтові води.

Мікрорайону дуже навіть пасує назва Вітряний жжошь, сцуко, я в истерике

Селищу Жовтневому можна повернути історичну назву.

До речі, багато хто стверджує, що перейменовувати не варто, бо люди і так називатимуть по-старому. Але ж ту саму Мукшу-Китайгородську таки звикли звати селищем Жовтневим, хіба ні?
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #37 : 22 Мая 2011, 20:19:46 »

А ось ветерани наполеглево просувають ідею назвати мікрорайон Жовтневий іменем Лєсового. Були вже дзвінки і  в редакцію "Подолянина", і мені додому.
тут може вийти прикольний момент. "імені Лєсового" ніхто казати не буде, а буде просто мікрорайон Лісовий. про заслуженого секретаря згадувати навряд чи будуть, а одразу ж буде виникати запитання, а де ж той ліс??  опа засада
Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #38 : 22 Мая 2011, 21:57:30 »

Не називайте будь ласка селище Жовтневе тою мукшою Обеспокоенный В замешательстве

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #39 : 22 Мая 2011, 22:11:11 »

100% бо воно може і історична назва, але язика зламаєш.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #40 : 23 Мая 2011, 11:10:17 »

Тренуйте свого язика і нічого з ним не трапиться.

Му́кша — річка в Україні, ліва притока Дністра (між річками Смотрич і Баговиця). Протікає на території Дунаєвецького (де й починається вище від села Зеленче) та Кам'янець-Подільського районів. Довжина 56 км, глибина на плесах до 1,2-1,5 м, на перекатах — до 40 см.

Вперше згадується в грамоті князів Юрія та Олександра Коріатовичів від 1374 року: поле між річками Мукша та Баговиця було віддано у власність кам'янецькій міській громаді.

На Мукші розташовані такі села Кам'янець-Подільського району: Гуменці, Лисогірка (колишня Мукша-Колубаєвецька), Кам’янка (колишня Мукша-Боришковецька), Жовтневе (колишня Мукша-Китайгородська або Мукша міська), Мала Слобідка (колишня Мукша-Пановецька), Тарасівка, а при впадінні Мукші в Дністер — Велика Слобідка (колишня Велика Мукша). 1954 року біля Малої Слобідки встановлено гідрологічний пост.

Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #41 : 23 Мая 2011, 11:25:39 »

Може назвати щоб було пов'язано з деревами. І не доведеться перейменовувати при зміні влади, і просто вимовляється/запам'ятовується. Наприклад Вишенька у Вінниці, Осокорки в Києві.

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #42 : 23 Мая 2011, 11:28:44 »

От Ви спитайте мешканців Жовтневого, і тоді будете приймати рішення. Злой

Повчати 100 тисяч населення (плюс гості міста) тренувати язика, бо в когось стався явний клінично-історичний заскок, не треба. Окрім давньої історії є історія новітня, і ії теж ніхто не відміняв, якою б вона не була. Не чіпайте нормальних назв, займіться корисними для суспільства справами.

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #43 : 23 Мая 2011, 11:33:43 »

Карпуха, а це ти вже конкретно грубиш. Негарно. Зроби собі попередження Подмигивающий
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #44 : 23 Мая 2011, 11:34:13 »

А чого їх питати? Люди ніколи нічого змінювати не хочуть. Ні доброго, ні поганого.
« Последнее редактирование: 23 Мая 2011, 11:34:49 от Bulbaszkaero » Записан
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #45 : 23 Мая 2011, 11:37:29 »

Карпуха, а це ти вже конкретно грубиш. Негарно. Зроби собі попередження Подмигивающий
У нас купа модераторів, три адміна - нехай мене теж контролюють. Подмигивающий
« Последнее редактирование: 23 Мая 2011, 11:38:09 от Kapnyxa » Записан

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #46 : 23 Мая 2011, 11:39:56 »

А самоконтроль, значить, не працює? Ну я ж тебе знаю, очі в очі ти б так ніколи жінці не сказав, а позаочі - "свобода слова"?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #47 : 23 Мая 2011, 11:45:32 »

Поясніть, будь ласка, для чого змінювати, якщо це звична і в принципі нормальна назва?
Моє розуміння тут - хтось хоче залишитись в історії, а те, що це незручно для тисяч людей - їм начхати.

P.S. Очі в очі я можу ще більше сказати. Ті, хто мене дійсно знають, це знають Улыбка
(вибачте за тавтологію).

.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #48 : 23 Мая 2011, 11:48:51 »

Повчати 100 тисяч населення (плюс гості міста) тренувати язика, бо в когось стався явний клінично-історичний заскок, не треба. Окрім давньої історії є історія новітня, і ії теж ніхто не відміняв, якою б вона не була. Не чіпайте нормальних назв, займіться корисними для суспільства справами.

Шо позитивного для України від Великого Жовтня? Моїй родини він нічого доброго не приніс.
Свого часу в мене була прописка в селі Жовтневе, а потім вулицю Матросова перенесли в межі міста і тепер мій будинок знаходиться на Жовтневому.
Я теж належу до 100 тисяч населення Кам"янця.  Подмигивающий
WishMasteR
Начинающий фандабер
Старожил

репутация +0/-7

пиСец подкраслся незаметно

« Ответ #49 : 23 Мая 2011, 11:58:00 »

с пол года назад только узнал что "микраша" это "микрораён Жовтневий"  Смеющийся
вот кто придумал что теперь еще и раёны города нада переименовать? для чего это? лишние деньги в у города появились? может лучше бы на день города (или на 9-е, что более вероятно) лучше было бы какие-нибудь мероприятия в городе устроить, кроме "пиво под мостом"?
теперь еще с пару лет путаться буду где что находится. так же как еще путаюсь с московскими, котовскими и тп улицами.

Say Quikly
Don`t Replay
Love Hately
Kill Safety
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #50 : 23 Мая 2011, 11:59:50 »

Шо позитивного для України від Великого Жовтня?
Селище не має назви Великого Жовтня. Може нам тепер й назви місяців міняти?

.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #51 : 23 Мая 2011, 12:08:21 »

Названия микрорайонов всегда были названия ни о чём.ИМХО.

Кто последний раз говорил: "- Пойду погуляю по Новому плану..." Смеющийся

Называть надо со смыслом, лучше историческим, т.к. у Каменца такой имидж.

P.S. Жако что не всё успели(не смогли) переименовать вместе с ленинским наследием.

P.P.S. Микрорайоны можно переименовывать хоть каждый месяц, такие переименования денег не стоят.

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #52 : 23 Мая 2011, 12:10:53 »

Та най би було собі Жовтневе - у жовтні воно досить гарне:))) Але у місті цілих два мікрорайони носять цю назву - бодай одну потрібно змінити.

с пол года назад только узнал что "микраша" это "микрораён Жовтневий" 
вот кто придумал что теперь еще и раёны города нада переименовать? для чего это? лишние деньги в у города появились? может лучше бы на день города (или на 9-е, что более вероятно) лучше было бы какие-нибудь мероприятия в городе устроить, кроме "пиво под мостом"?
теперь еще с пару лет путаться буду где что находится. так же как еще путаюсь с московскими, котовскими и тп улицами.

До чого тут гроші? Це не коштуватиме ані копійки насправді І ні на що особливо не повпливає: у паспортах ця назва не вказується. З московськими і котовськими плутаються дааалеко не всі - я не росла у місті, і старих назв у більшості випадків не знаю.

Є справа культурного рівня міста, його іміджу - тих речей, які за гроші не купуються, але дорогого коштують. Називайте собі мікрашу мікрашею - це лише свідчить про особисто ваш культурний рівень. Ви може і своїх друзів називаєте на прізвиська, але ж це не значить, що вони не повинні мати нормальних, гарних імен учись сынок
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #53 : 23 Мая 2011, 12:14:13 »

Графе, повторюся, рівень мовної культури у різних людей різний, і якщо когось влаштовує "Мікраша", то мені (оскільки я на сленгу не розмовляю) хочеться, щоб існували гарні, адекватні назви. Тим паче, що мені їх доводиться вживати при написанні статтей до газети.
WishMasteR
Начинающий фандабер
Старожил

репутация +0/-7

пиСец подкраслся незаметно

« Ответ #54 : 23 Мая 2011, 12:15:43 »

Bulbaszkaero
Вы воду Н2О случайно не называете? красивое официальное название...

Say Quikly
Don`t Replay
Love Hately
Kill Safety
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #55 : 23 Мая 2011, 12:22:13 »

Аш-два-о - це не офіційна назва, а хімічна формула. Офіційна гарна назва - вода Показывает язык
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #56 : 23 Мая 2011, 12:25:36 »

Графе, повторюся, рівень мовної культури у різних людей різний, і якщо когось влаштовує "Мікраша", то мені (оскільки я на сленгу не розмовляю) хочеться, щоб існували гарні, адекватні назви. Тим паче, що мені їх доводиться вживати при написанні статтей до газети.

Тому я запропонував Симона Петлюру - гарно, адекватно історично. Т.я.  Кам’янець-Подільський - Остання столиця УНР.

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #57 : 23 Мая 2011, 12:40:30 »

А як саме має зватися район? І крім того, занадто неоднозначна історична особистість, півміста з совєцьким менталітетом стане на вуха Подмигивающий
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #58 : 23 Мая 2011, 12:48:06 »

Симона Петлюри.

Для тех кто говорит "микраша" - будет "Петлюри"

А яка історична особистість однозначная? Подмигивающий

Больше никто не сделает Каменец Столицей Украины. А многие об этом не знают, в т.ч. люди с совеццким менталитетом....

Какая великая нация!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #59 : 23 Мая 2011, 12:50:29 »

Не Петлюри жжошь, сцуко, я в истерике...П Е Т Л Ю Р І В Ц І!!!!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #60 : 23 Мая 2011, 16:20:26 »

Кто последний раз говорил: "- Пойду погуляю по Новому плану..." Смеющийся
веришь, я иногда так говорю. Подмигивающий
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #61 : 23 Мая 2011, 17:03:04 »

Мы про какой ПЛАН rastaman говорим? Подмигивающий

Какая великая нация!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #62 : 23 Мая 2011, 17:40:20 »

ой, не, не по этим я делам, уважаемый Подмигивающий  больно водочку с винцом полюбляю beer
и ввиду имеем часть города за пределами каньона с восточной, юго-восточной и северовосточной стороны от Старого плана.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #63 : 23 Мая 2011, 17:54:01 »

Тогда ты исключение, которое только подтверждает правило Показывает язык

Какая великая нация!
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #64 : 24 Мая 2011, 12:20:34 »

Із почутих сьогодні пропозицій:

Від колишнього таксиста: об'єднати мікрорайон Жовтневий з Біланівкою і дати їм спільну назву - Біланівка, селище цукрозаводу іменувати Цибулівкою (бо біля Цибулівки розташоване), цемзаводу - Травневим, селище Жовтневе - Мукшою, а Черьомушки - Циганівкою.

Від колишнього офіцера: як люди кажуть, так і називати. Для прикладу: ніхто не каже мікрорайон Жовтневий, а просто мікрорайон, Тож так його і офіційно величати - Мікрорайон (без жодних додатків).

Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #65 : 24 Мая 2011, 13:39:02 »

От зрозумів для себе, що категорично не хочу, аби камянецькі мікротопоніми були з ідеологічним душком. Байдуже. з яким.

Біланівка - добре. просто Мікрорайон - добре, Цукрове - добре,

а ось Травневе, Жовтневе - уже не тойво. Циганівка - уже не політкоректно)))
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #66 : 25 Мая 2011, 13:17:47 »

Селище не має назви Великого Жовтня. Може нам тепер й назви місяців міняти?

Невже?

Олег Будзей: "Така ж непроста ситуація ще з двома частинами міста. Це мікрорайон Жовтневий і селище Жовтневе. Маємо явний перебір із назвами на честь «Великого Жовтня»."

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #67 : 25 Мая 2011, 13:52:10 »

Вчепились до того бідного жовтня. Один з моїх улюлблених місяців. В замешательстве

Я розумію, що назвали колись в честь жовтневої революції, але повторюю, вже навіть мені не ассоціюється із Великим Жовтнем. А молодшому поколінню тим паче. Доречно тільки змінити недокументну назву мікрорайона, щоб не було плутанини. Але вже відчуваю, що вчепились мертвою хваткою в то перейменування. Робіть. Якщо немає чим корисним зайнятись, то хоч шкідливим запам"ятаєтесь.

Фелоргас, Димуух, у вас виникають асоціації з Великою Жовтневою Революцією, якщо ви чуєте назву "Жовтневе"? Просто питання.

.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #68 : 25 Мая 2011, 13:56:42 »

clap-1
Ага, а Смирнова - бо там Смирновы живут? Просто вопрос.

Какая великая нация!
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #69 : 25 Мая 2011, 14:32:39 »

Вопрос был не к Вам. И не надо перекручивать мысль.

.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #70 : 25 Мая 2011, 14:51:45 »

Вчепились до того бідного жовтня. Один з моїх улюлблених місяців. В замешательстве

Я розумію, що назвали колись в честь жовтневої революції, але повторюю, вже навіть мені не ассоціюється із Великим Жовтнем. А молодшому поколінню тим паче. Доречно тільки змінити недокументну назву мікрорайона, щоб не було плутанини. Але вже відчуваю, що вчепились мертвою хваткою в то перейменування. Робіть. Якщо немає чим корисним зайнятись, то хоч шкідливим запам"ятаєтесь.

Фелоргас, Димуух, у вас виникають асоціації з Великою Жовтневою Революцією, якщо ви чуєте назву "Жовтневе"? Просто питання.

Я теж люблю жовтень, але селище Жовтневе слід назвати інакше, бо цитую Карпуху: "назвали колись в честь жовтневої революції,".
Селище Жовтневе можна назвати Шпитальним, бо лікарень там багато. Або на честь новітньої історії - Серпневим.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #71 : 25 Мая 2011, 14:55:04 »

Із почутих сьогодні пропозицій:

Від колишнього таксиста: об'єднати мікрорайон Жовтневий з Біланівкою і дати їм спільну назву - Біланівка, селище цукрозаводу іменувати Цибулівкою (бо біля Цибулівки розташоване), цемзаводу - Травневим, селище Жовтневе - Мукшою, а Черьомушки - Циганівкою.

Від колишнього офіцера: як люди кажуть, так і називати. Для прикладу: ніхто не каже мікрорайон Жовтневий, а просто мікрорайон, Тож так його і офіційно величати - Мікрорайон (без жодних додатків).

А шо тепершні Черьомушки це колишня Циганівка?
texc
Ветеран

репутация +13/-0

« Ответ #72 : 25 Мая 2011, 15:09:58 »

Да, мне мама рассказывала, что когда в молодости молодые люди набивались провожать её домой, то на вопрос "Девушка, где вы живёте?" она отвечала "На цигановке". Парни думали, что это где-то за городом и отлипали, а жила она на Черёмушках.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #73 : 25 Мая 2011, 15:30:27 »

Цыгановка не Черемушки! учись сынок

Это два разных района.

Цыгановка между Черемушками и Врангеля.

Вопрос был не к Вам. И не надо перекручивать мысль.

Это не чат. В посте не указано кому просто вопрос.

Забань меня за перекручивание Твоей мысли. жжошь, сцуко, я в истерике

Какая великая нация!
GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #74 : 25 Мая 2011, 15:53:07 »

Как вариант South Central, Южное Бутово, Борщаговка))))))

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #75 : 25 Мая 2011, 15:57:29 »

Та назвіть тоді вже Рубльовкою!!!! Може люди хоч квартири зможуть попродавати по гарній ціні....Через інет - це взагалі бомба!!!

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #76 : 25 Мая 2011, 16:01:50 »

Доларівкою, курс кращий Смеющийся

Какая великая нация!
GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #77 : 25 Мая 2011, 16:05:08 »

Ну тоді Гривневе. Європейський. Долларівці

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #78 : 25 Мая 2011, 16:10:01 »

Граф, я тебя прошу, будь спокоен. Надо будет забанить - забаню, не сомневайся.

Смирнова у всех ассоциируется с фамилией Смирнов, даже если ты не знаешь кто это.
А Жовтневе не у всех ассоциируется с Великим Жовтнем.

То, что ты выискиваешь как бы меня подковырнуть, это всем давно ясно. Не совсем ясно почему. Завидуешь?

Прошу прощения у форумчан за этот пост здесь. Вынужден, т.к. Граф обычно мне в личку не отвечает.

.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #79 : 25 Мая 2011, 16:19:47 »

Я знаю кто это.

И это не и игра в ассоциации, и точно не у всех.

Я тебе не завидую, это точно. Смеющийся

Прошу прощения у форумчан за этот пост здесь. Вынужден, т.к. Kapnyxa мне в личку не пишет.

Какая великая нация!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #80 : 25 Мая 2011, 16:21:52 »

P.S. В личку я даже фанату отвечаю. Можеш у него спросить. Подмигивающий

Какая великая нация!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #81 : 25 Мая 2011, 16:45:31 »

Селище Жовтневе можна назвати Шпитальним, бо лікарень там багато.
звучить негарно. однозначно.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #82 : 25 Мая 2011, 16:49:38 »

А Жовтневе не у всех ассоциируется с Великим Жовтнем.
згоден. нормальна назва. сам не люблю все, що зв'язано з соціалістичним минулим, але після стількох років тіпа капіталізму для мене це тільки назва гарного осіннього місяця.
« Последнее редактирование: 25 Мая 2011, 16:50:51 от nik?-nik! » Записан
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #83 : 25 Мая 2011, 16:56:47 »

2 Graf: Читай личку от 18 и 20 марта. На 3 моих письма ни одного ответа.

.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #84 : 25 Мая 2011, 16:59:32 »

Ну, не знаю кто как, но я почему-то никогда не спутаю Жовтневе с Микрорайоном. Даже не представляю такой разговор:
- Ты где живешь?
- На Микрорайоне.
- На каком?  Подмигивающий

Или:
-Ты где живешь?
- Та, на Жовтневому.
- На микрорайоне Жовтневому?

Если Жовтневе назвать Шпитальним, Черемушки - Вокзальным, то Микрашу уж точно надо назвать Кладбищенским. (польское, еврейское, еще одно, на котором стоит, плюс на месте микраши во время войны людей расстреливали)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #85 : 25 Мая 2011, 17:08:09 »

2 Graf: Читай личку от 18 и 20 марта. На 3 моих письма ни одного ответа.

А как ответить на такие письма? Шокирован

Это даже не письма, а скорее сообшения модератора, которые не обсуждаются.

Какая великая нация!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #86 : 25 Мая 2011, 17:30:23 »

Ну, не знаю кто как, но я почему-то никогда не спутаю Жовтневе с Микрорайоном. Даже не представляю такой разговор:
- Ты где живешь?
- На Микрорайоне.
- На каком?  Подмигивающий

Или:
-Ты где живешь?
- Та, на Жовтневому.
- На микрорайоне Жовтневому?

Если Жовтневе назвать Шпитальним, Черемушки - Вокзальным, то Микрашу уж точно надо назвать Кладбищенским. (польское, еврейское, еще одно, на котором стоит, плюс на месте микраши во время войны людей расстреливали)
Дєда, стопудово!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #87 : 25 Мая 2011, 23:41:59 »

Кстати, заметили, что у нас, в Каменце, Жовтневое не склоняется?
-Куда едешь? - На Жовтневе
-Где живешь? - На Жовтневе
-Где был? - На Жовтневе.... И т. д.       .... Или это только мне так кажется?
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #88 : 26 Мая 2011, 07:32:01 »

как ни печально, но многие ровесники толком не знают о второй мировой войне, что уж говорить о октябрьской революции. Сам незнаю подробностей что там было (в 1917-ом вроде?)
эти споры можно оставить заядлым историкам, пускай думают или микрорайон Петлюры, или Мукша

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #89 : 26 Мая 2011, 08:08:01 »

не зовсім згоден. вирішувати мають перш за все люди (ну, з подачі істориків, краєзнавців)
бо якщо "зпущена згори" назва не приживеться, то сенс взагалі в тому перейменуванні??
а люди в нас такі - не сподобається назва - вважай справа марна.
а провести опитування чи громадські слухання справа не така вже й затратна.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #90 : 26 Мая 2011, 10:59:28 »

...а провести опитування чи громадські слухання справа не така вже й затратна.

А чого їх питати? Люди ніколи нічого змінювати не хочуть. Ні доброго, ні поганого.

+1.
Общее мнение будет: "- И так сойдет..."

Какая великая нация!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #91 : 26 Мая 2011, 11:27:18 »

Та, не . Шо то одно надо переименовать. Мое мнение, что лучше Микрорайон. В народе его все равно "Жовтневый" никто не называет.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #92 : 26 Мая 2011, 11:38:34 »

...мені (...) хочеться, щоб існували гарні, адекватні назви. Тим паче, що мені їх доводиться вживати при написанні статтей до газети.

В газете типа такого получится: "На микрорайоне "Микрорайон" прошли..."

Какая великая нация!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #93 : 26 Мая 2011, 11:45:57 »

В газете типа такого получится: "На микрорайоне "Микрорайон" прошли..."

За это и речь. Значит не переименовать, а дать нормальное, красивое имя.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #94 : 26 Мая 2011, 11:50:39 »

ИМХО. Однозначно микрорайон, он больше. И важнее.

Какая великая нация!
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #95 : 27 Мая 2011, 14:19:46 »

В місті жило стільки цікавих людей, шо назв вистачить на кілька мікрорайонів.

wikipedia
« Последнее редактирование: 27 Мая 2011, 14:57:48 от Kapnyxa » Записан
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #96 : 27 Мая 2011, 16:19:31 »

та нє. вулицю іменем заслуженої людини назвати тойво.
а мікрорайон якось не тойво.
нехай буде вже Зелений, Вітряний, або Кладбіщєнський.
хоча Вітряний навєрна не конає, бо брама ж є! учись сынок
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #97 : 27 Мая 2011, 18:09:30 »

Не Кладбіщєнський а Цвинтарний. учись сынок

Я вже писала: Мікрорайон Жовтневий назвати на честь Юзефа Антонія Роллє - "Роллєвщина".  Він на тому цвинтарі, де мікрорайон побудований, похований. На похорон лікаря прийшло все місто.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #98 : 27 Мая 2011, 19:25:11 »

На похорони Саши Шевченко тоже прийшло все місто, то шо?
Черьомушкі агов...

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
GUTA
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #99 : 27 Мая 2011, 19:46:20 »

Не хочу жити на Роллєвщині!!!!!!!!!!!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #100 : 27 Мая 2011, 20:50:43 »

правильно. бо звучить не тойво!
а от вулиця ім. Йозефа Роллє замість того самого Жукова була б в тєму.
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #101 : 27 Мая 2011, 21:08:53 »

О це да, Жукова - ф топку!

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #102 : 27 Мая 2011, 23:11:43 »

Мікрорайон Нова надія - cкарочено Надійка! Гарно....
GUTA
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #103 : 28 Мая 2011, 01:54:17 »

Просто "Большой"...Непонимающий

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #104 : 28 Мая 2011, 09:05:54 »

до речі класно! ми завжди на щось сподіваємось, мріємо, назва афігенна.
Х.А.М., ти завжди був генератором ідей.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #105 : 28 Мая 2011, 10:31:13 »

Микрорайон "Новая надежда"!

И только мы будем знать, что в честь фильма "Звёздные войны". Эпизод IV 1977 г.

X.A.M. жжот жжошь, сцуко, я в истерике

Какая великая нация!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #106 : 28 Мая 2011, 10:35:47 »

Х.А.М. маладца! палюбому!
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #107 : 28 Мая 2011, 18:19:09 »

А кто такой Ролле?)
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #108 : 28 Мая 2011, 18:27:35 »

в Гугл залізь.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #109 : 28 Мая 2011, 20:13:20 »

почему? простой вопрос)
А я о Иосифе Ролле и не знал. Удивлен почему до сих пор ни одна улица не носит его фамилию)
Давно пора
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

« Ответ #110 : 29 Мая 2011, 07:34:05 »

почему? простой вопрос)

Почитай в правильной литературе, сколько это мудло народу угробило.

Aktimel
Ветеран

репутация +6/-1

« Ответ #111 : 29 Мая 2011, 09:51:29 »

Непонимающий

* 27052011045hhhhh.jpg (62.49 Кб, 876x1101 - просмотрено 216 раз.)

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #112 : 29 Мая 2011, 17:51:32 »

О, а по Черемушкам! Первый раз слышу, что есть полуофициальное название "Привокзальный"  Непонимающий
Зачем их трогать? Люди привыкли, Черемушки так вообще так называются с момента постройки там первых домов.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #113 : 29 Мая 2011, 18:07:09 »

згоден. всеодно нова назва не приживется.
Олег Будзей
Козак з казок
Постоялец

репутация +5/-0

Де мови диво-мед?

« Ответ #114 : 29 Мая 2011, 18:41:28 »

Олександра Олександровича все життя називають Шуриком, Сяньком чи Сан Саничем, але в офіційні документи цих імен усе ж не записують.

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #115 : 29 Мая 2011, 18:58:34 »

Так почему бы властям не записать в официальные документы именно привычные "Черемушки", а не неизвестные "Привокзальный", все - равно же, как ник-ник сказал: не приживется В замешательстве
« Последнее редактирование: 29 Мая 2011, 18:59:15 от серый » Записан
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #116 : 30 Мая 2011, 12:04:32 »

А мені не шкода назви"Чєрьомушки". Немає там саду черемхового і назва неукраїнська. Це просто радянська мода називати райони як у Москві.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #117 : 30 Мая 2011, 12:22:04 »

Мікрорайон "Жовтневий" можна, на честь того шо Кам"янець був столицею УНР, назвати "Столичним".
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #118 : 30 Мая 2011, 12:24:07 »

Мікрорайон "Жовтневий".... назвати "Столичним"...

...як вотку Смеющийся

Какая великая нация!
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #119 : 30 Мая 2011, 13:13:09 »

Я не п"ю "вотку", тому у мене не виникає таких асоціацій.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #120 : 30 Мая 2011, 13:44:11 »

Вероніко, на жаль, ти в меншості Плачущий Та і який із "Жовтневого" - Столичний? Туди навіть таксі відмовляються їхати жжошь, сцуко, я в истерике
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #121 : 30 Мая 2011, 13:57:43 »

Може, все ж таки, варто якщо і змінювати, то не аж так радикально. Селище Першотравневе могло б залишитись просто Травневим - і легше вимовляється, і краще звучить, і не має ідеологічного підгрунтя. Зате навесні там буйно цвітуть плодові дерева - отож і назва виправдана. Крім того, стимулюватиме місцеве населення до розведення більшої кількості рослин, що цвітуть у травні Смеющийся

Селище Жовтневе могло б і залишитись Жовтневим - коли їхати в той бік восени, за селищем починаються ліси, вкриті золотим листям. Цілком гарна, звична і романтична назва, якщо викинути з голови Великий жовтень (а у наших дітей цього і близько вже нема!).

Селище цукрозаводу нехай би й залишалося Цукровим - теж непогано, легко перейти, і має прив"язку до історії цього мікрорайону.

З мікрорайоном Жовтневим все значно складніше, бо нема до чого прив"язатися, а ще одного Жовтневого точно не треба. Залишити просто назву "Мікрорайон" - це тупо. Мій варіант: Вітряний Подмигивающий Або за аналогією київський "Позняків" - "Сквозняки" жжошь, сцуко, я в истерике (знаю, що це суржик).
GUTA
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #122 : 30 Мая 2011, 13:57:59 »

а чё? Столичный, прикольно. Да и звучит хорошо. Не то что Роллевщина и Кладбищенский....

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #123 : 30 Мая 2011, 14:20:13 »

Вероніко, на жаль, ти в меншості Плачущий Та і який із "Жовтневого" - Столичний? Туди навіть таксі відмовляються їхати жжошь, сцуко, я в истерике

Я не про селище, де лікарні, а про мікрорайон, де цвинтарі.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #124 : 30 Мая 2011, 16:50:53 »

Може, все ж таки, варто якщо і змінювати, то не аж так радикально. Селище Першотравневе могло б залишитись просто Травневим - і легше вимовляється, і краще звучить, і не має ідеологічного підгрунтя. Зате навесні там буйно цвітуть плодові дерева - отож і назва виправдана. Крім того, стимулюватиме місцеве населення до розведення більшої кількості рослин, що цвітуть у травні Смеющийся
Селище Жовтневе могло б і залишитись Жовтневим - коли їхати в той бік восени, за селищем починаються ліси, вкриті золотим листям. Цілком гарна, звична і романтична назва, якщо викинути з голови Великий жовтень (а у наших дітей цього і близько вже нема!).
Селище цукрозаводу нехай би й залишалося Цукровим - теж непогано, легко перейти, і має прив"язку до історії цього мікрорайону.
З мікрорайоном Жовтневим все значно складніше, бо нема до чого прив"язатися, а ще одного Жовтневого точно не треба. Залишити просто назву "Мікрорайон" - це тупо. Мій варіант: Вітряний Подмигивающий Або за аналогією київський "Позняків" - "Сквозняки" жжошь, сцуко, я в истерике (знаю, що це суржик).
100% Бульбашка права. для мікраші треба придумати щось нейтрально - приємне на кшалт дійсно Вітряного, Весняного, Зеленого. от з Весняним - можно взнати коли почалося будівництво першої багатоповерхівки на районі - може дійсно весною?
« Последнее редактирование: 30 Мая 2011, 16:51:30 от nik?-nik! » Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #125 : 30 Мая 2011, 17:28:57 »

100% Бульбашка права. для мікраші треба придумати щось нейтрально - приємне на кшалт дійсно Вітряного, Весняного, Зеленого.

Зачем?  Шокирован

Нетрально и счас есть название Микраша....

Какая великая нация!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #126 : 30 Мая 2011, 18:00:33 »

а для офиц. документации?
"микраша"? жжошь, сцуко, я в истерике
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #127 : 30 Мая 2011, 18:14:43 »

Не хуже "привокзального" Подмигивающий

Какая великая нация!
Aktimel
Ветеран

репутация +6/-1

« Ответ #128 : 30 Мая 2011, 18:44:40 »

Я не про селище, де лікарні, а про мікрорайон, де цвинтарі.
А хтось писав що це не можливо зпутати )

Aktimel
Ветеран

репутация +6/-1

« Ответ #129 : 30 Мая 2011, 18:45:40 »

а ще одного Жовтневого точно не треба. Залишити просто назву "Мікрорайон" - це тупо.
Підтримую

Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #130 : 05 Октября 2011, 14:51:32 »

Та проблем тут по-моєму і не було ! Крутой

Жовтневий - всі звуть просто мікрорайон або район

Жовтневе - тобто село Жовтневе, район райлікарні та адамса ! 

Спокойно, Козлодоев, сядем усе !!!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #131 : 05 Октября 2011, 16:13:35 »

Жовтневий - всі звуть просто мікрорайон або район
так є ж ще й офіційна документація.   опа засада
там що? - "у нас на районе" малювати?  жжошь, сцуко, я в истерике
Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #132 : 05 Октября 2011, 16:17:24 »

Ну в принципі це не Київ де по 5-6 однакових вулиць та проспектів в місті - я думаю Кам"янець цю тавтологію витримає ! 

Спокойно, Козлодоев, сядем усе !!!
Страниц: 1 2 3 ... 5 [Все] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти