День міста 2011. субота

Автор Fursa, 22 Травня 2011, 13:15:57

« попередня тема - наступна тема »

105

Відкриття фестивалю "Острів семи скарбів", взагалі-то відбулося теж вранці, в актовій залі коледжу ПДАТу, і там же гості показали свої презентаційні програми, але мене там не було. Урочисте відкриття прйшло у сквері "Гунські криниці" (народ, а давайте домовимось їх так гарно називати).

Фольклорна програма була "розбавлена" естрадними номерами. І ансамбль "Зигзаг" - єдиний випадок, коли це не роздратувало. Естрадні номери насправді дуже дисонували із автентичним фольком, тим паче, що були далеко не найвищого рівня.

Після короткого "заспіву" відбулась презентація учасників фестивалю. "Лєгніца" і "Шльонжанє" з Польщі:

Литва (місто-побратим Умерге) пішла іншим шляхом, тому лише здалеку:

Болгари:

Молдавани - улюбленці публіки *applouse*

Був іще Хотин і Кам"янець. ЇХ покажу вже на сцені.

Гостей стрічали з хлібом-сіллю *Ukraine*

105

А тепер - танці ;D

"Шльонжанє" (Польща) - першого вечора вони танцювали шляхетний полонез, зате в наступні дні дали жару - показали, як годні танцювати польські гуцули *вау, запалюеш*

Єдиний болгарський хлопець. Якщо не рахувати керівника ;)

Хотинські дівчата. Дуже легкі, граційні, стрибали, мов кізочки :)

Людей було не надто багато. Кам"янчан важко витягти на концерт, хоч у БК, хоч у самий центр міста :-\

Литва. Насправді показали шматок народного литовського свята, без "шароварщини" і "балету". Зверніть увагу на вік учасників. Це стосується і Литви, і Польщі, і колись такі самі були іспанці. Це лише в Україні дорослим танцювати і їздити на фестивалі заборонено?

105

Одеса. Ноу комментс. Наш навіть самий заштатний колектив танцює на порядок краще. Шо се було ???

А це "Лєгніца". Страшенно симпатичні, дуже позитивні :D

Хустинки гарні, аж не втрималась, щоб вам не показати ;)

Наша "Кам"янчанка". Чудовий номер, всіх підірвали. Шкода, що це фактично був єдиний з кам"янецьких танцювальних колективів (дітей я не рахую, діти - це ще не фольклор). В місті ж є купа чудових фольклорних колективів. Їх не запросили чи самі не захотіли взяти участь? Коротше, української культури на фестивалі мені не вистачило *unsure*

Народні музики з районного центру культури "Розмай". Смачно, але все одно мало :-[

На цьому мій перший фестивальний день і завершився :)

GROMOZEKA

А на 3-ій фотці цієї сторінки це наша Луірам? Чи я помилився? Якщо так, то де вишиванка?))))))
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

105

Не нада, вишиванка була на День міста, а це ще було п"ятниця після роботи :P

105

У суботу було насправді купа всього, сотні знімків. Але викладаю зразу вечірній концерт фольклорних колективів вперемішку з усіма нашими танцювальними колективами.

"Гілея" - танець із бубнами.

Польська "Лєгніца":

Ці дядьки просто шалені: вони падали до підлоги і, стрибаючи на руках, відбвали ритм. Вперше таке бачила :o

"Абра" - щось таке сучасно-гуцульське, дуже драйвове. Навіть під "Даха-браху" *applouse*

105

Польські "Шльонжанє". Їхній скрипаль - найстарший учасник фестивалю: 83 роки *applouse*

Стомилися, бідні. Аж не годні танцювати ;D

Але відкрилося друге дихання!

105

Нсправді всі фольклорні номери якоїсь мари "розбавлялися" естрадними номерами, і не завжди найкращими, тому я їх не знімала. За невеликими винятками. Оцей ансамбль ("Сузяр"я"?) навіть показав щось схоже на контепмпорарі, чим мене потішив.

Хотинчани:

"МАКСІ" - танцювали джаз. Дуже ефектно. Але на моє переконання, фольк не можна мішати з естрадою - страшенно дисонує.

Малдавани!!!!! Улюбленці публіки. Які ж вони кльові! *applouse*

105

"Два кольори". Танцювали під пісню у виконанні Квітки Цісик. Ріспект *applouse*

Болгар не зняла, бо їх так закурили димом, що бідних дівчат майже зовсім не було видно. Вони, бідні, весьтанець кашляли. От питається, якого федя пускати той дим???

А це один із найефектніших номерів - Болівуд від "Аджанти" *applouse* *applouse* *applouse* Почали з фейєрверків і завершили ще більшим фейєрверком ;D

На диво, хоча ціла площа була напхана народом, не було ані давки, ані штовханини. Після концерту всі плавненько піднялися і буквально "вилились" на вулицю, і так само плавно "поплили" через міст на Новий план. Вміємо ж бути культурними, коли схочемо *applouse*

105

На що дуже звернулась увага під час усіх цих концертів за три дні - кам"янчани абсолютно не навчені дякувати артистам за виступ аплодисментами. Ну дуже жадні на аплодисменти. Аж зло бере >:D Люди перед ними викладаються, з шкіри лізуть, влаштували чудове шоу, а кам"янчанам (більшості) взападло просто поплескати долонею по долоні. Було соромно за своє місто :-[

georg

Шось я ці всі масові заходи чим далі, тим гірше сприймаю. В суботу  ввечері зайшов в Старе Місто, подивився на весь той скажений натовп - і втік до кума смажити бройлерні ноги під дві літри  сто грам.
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Graf

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

Fursa

Бульбашко! дуже класно!
останні класні на фото і думаю в живу не гірше!!!!
дякую!

а вдячність глядачів... ну я не знаю... комусь не сподобалось, хтось ліниться.. .хтось втомився.. а в когось руки заняті...
відмовки, але звичайно не гарно! я ше помітила в суботу... на апельсині.
ми творчі люди. а творчі люди всі з прибабахом. як і люди що віддаються своїй справі.

*Мы тут подумали, не очень сильно, но... (с) металлопокалипсис*

nik?-nik!

Цитата: Bulbaszkaero від 23 Травня 2011, 11:37:14
На що дуже звернулась увага під час усіх цих концертів за три дні - кам"янчани абсолютно не навчені дякувати артистам за виступ аплодисментами. Ну дуже жадні на аплодисменти. Аж зло бере >:D Люди перед ними викладаються, з шкіри лізуть, влаштували чудове шоу, а кам"янчанам (більшості) взападло просто поплескати долонею по долоні. Було соромно за своє місто :-[
канєшна, всі ж такі пани! їм суперзірок подавай (нахаляву, зичайно!) тоді вони може трохи. похляпають. назва цьому одна - "пихате бидло".

Luiram

Цитата: GROMOZEKA від 23 Травня 2011, 07:59:58
А на 3-ій фотці цієї сторінки це наша Луірам? Чи я помилився? Якщо так, то де вишиванка?))))))
Ні, то не ваша Луірам ;), хоча визнаю: дійсно, здалеку схоже. Я не могла бути на тому фото з тієї простої причини, що стояла поряд з Бульбашкою *unsure* А вишиванки були на другий день, і в мене, і в Бульбашки (в неї крутіша :) ), хто хотів - бачив ;)
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

105

Йой, зловила себе на тому, що навіть не сфоталась у тій вишиванці *unsure* Жодного кадру для історії :'(

А про День міста є сенс продовжувати, чи нафіг нада?

nik?-nik!

Deleted_1

А це мабуть був одне з найкращих святкувань дня міста???

А я лиш салютики побачити встиг і все...(((( На наступний рік буду заздалегідь шукати компашку)))))
Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))

Luiram

Цитата: Bulbaszkaero від 23 Травня 2011, 23:13:27
Йой, зловила себе на тому, що навіть не сфоталась у тій вишиванці *unsure* Жодного кадру для історії :'(
Ну, в мене залишився тільки шматочок :). На пам'ять :D

[вложение устарело и удалено Администратором]

Peiper

Не слабо так получилось день міста. Мабуть такого масового ще не було; дві великі сцени, коло ратуші, біля картинногої галереї, а ще у фортеці, ну короче може ще де, не знаю, кругом виступи, маса народу і ніби все організовано. Ну зі сторони на мою думку все супер. Все так несподівано - так хаяли Василя і таке свято, і головне ніхто пока не піареться, що тіпа я і наша команда - ну ви памятаєте як було і хто всі заслуги приписував собі. Мені сподобалось, здається Камянець вже скучив за таким і дійством, мене знову пронизує гордість за наше місто.

Luiram

Моя черга :)
У мене суботнє свято почалося з 11 години, коли ми пішли до Кафедрального костьолу на концерт учасників фестивалю-конкурсу Hanicki-fest ( без зайвої скромності - там виступала моя племінниця *bantik*). Учасниками були учні музичної, хорової шкіл, а також гості-поляки. На початок настоятель храму виголосив промову, закликаючи сприймати музику, як спонукання до роздумів про Бога. Настрій у нього був не надто гарний - ще років два тому він заявив, що костьол - не концертна зала, і музика а співи у його стінах мають прославляти Бога. Відтоді в стінах костьолу дійсно звучали лише духовна музика та спів у виконанні різноманітних міських колективів, а тепер, мабуть, він поступився задля гостей з Польщі. І пошкодував, я думаю...
  Виступи були гарні, акустика в храмі пречудова, проте твори з кожним наступним номером чимдалі ставали веселішими та легковажнішими, і аж ніяк не викликали бажання впасти в роздуми про Божу волю. Твори, котрі виконували польські гості, виявилися найбільш відповідними місцю. От польське тріо кларнетистів з "Шістьма ноктюрнами":

Luiram

Наша публіка не лише не вмiє як слід дякувати, а ще й не знає, коли це робити. Після того, як кілька раз глядачі зривалися на аплодисменти поміж частинами твору, ведучій довелося попросити цього не робити більше *unsure*
Квартет знаменитих своєю "близнюковістю" (чи як правильно сказати?) домристок з музичної школи та дует дівчат-піаністок з хорової (це вже пішли чудові карнавальні мотиви :) )

Luiram

Загалом концерт був гарний, (особливо приємно те, що у храмі прохолодно і не так голосно, як по обіді на Польському ринку) а поляки пообіцяли переможцю конкурсу стипендію на навчання в музичній школі. Ім'я переможця мені невідоме :(
Мій пообідній час був присвячений 20-літтю Апельсину. :) Самі аельсинівці попрацювали чудово, чого не скажеш про звукооператорів >:( По-перше, я так і не зрозуміла, навіщо було вмикати так голосно звук. По-друге - чому він був такий жахливий. До кінця концерту голова розколювалася, а той дружній міні-інфаркт, котрий отримали слухачі після несподіваного вигуку ведучої, я думаю, не забудеться ще довго ;D Ну, і мої ілюстрації:
ці дівчата дуже нагадали мені танець придворних з фільму "Иван Васильевич меняет профессию" ;D

Luiram

Дуже гарний грузинський танець, і ще якийсь - не запам'ятала, як називався *bantik*

Luiram

Прапори країн, в котрих побували апельсинівці зі своїми виступами (син сказав: то он що то за прапори були вивішені біля міськради! ;D)

Luiram

Ну, і заключна сцена: подяки, нагороди, привітання. Їх там таки дуже багато, цих апельсинівців ;)

Luiram

До речі, бачила вишиванки ще на людях, не на артистах, а просто на відвідувачах, як святковий одяг (крім нас з Бульбашкою) Це дуже приємно. Ну, і на завершення - україночка ;)

Luiram

15 травня (вівторок)

16.00 Свято Матері « Все починається з рук матері» - міський Будинок культури

16.30. Відкриття виставок художніх робіт учнів дитячої школи мистецтв, присвячених Дню Європи – Дитяча школа мистецтв

17.00 Музично-літературний вечір «Мандруємо Європою та пізнаємо розмаїття культурної спадщини» - Дитяча школа мистецтв

18.00 Акція «День Європи в Україні» - Сквер «Гунські криниці»

16 травня (середа) 

17.00 Свято мистецької родини - Дитяча школа мистецтв

17 травня (четвер)

10.00 Міжнародна науково-практична конференція «Кам'янець-Подільський в контексті українських та європейських зв'язків» - а/з КПНУ ім. І. Огієнка

17.00 Концертне рондо «Заповіт» - Кафедральний костел

19.00 Супер-фінал Подільської ліги КВН - Міський будинок культури

18 травня (п'ятниця) 

10.00 Презентація фотовиставки «Сергій Параджанов» - Виставкова зала

11.00 Засідання «Кіноклубу Parajanov-ART» - Зала готелю «7днів»

12.00 День відкритих дверей в дитячій художній школі - Дитяча художня школа

13.00 Виставка художніх робіт учнів дитячої художньої школи «Мій перший вернісаж» - Сквер Гунські криниці

14.00 Відкриття виставки лицарських обладунків 15-17 ст. білоруського колекціонера Сергія Нурматова - Старий замок (пристінний корпус)

15.00 Урочистий прийом з нагоди 35-річчя НІАЗ «Кам'янець» - Двір будинку Руського магістрату (вул. П'ятницька, 9)

16.00 Відкриття виставки фоторобіт фотохудожників Петра Ігнатьєва «Творчі кроки фестивалю «Острів семи скарбів» - Міський Будинок культури

19.00 Марш-парад учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» - Гунські криниці – Лебедине озеро – Старий замок

20.00 Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» - Старий замок

21.00 Урочисте відкриття фестивалю «PORTA TEMPORIS» - пл. Польський ринок – Руська брама

РЕТРО-НІЧ в Кам'янці-Подільському «ВПЕРЕД У МИНУЛЕ»

21.00 Акція «Європейська ніч музеїв» - Старий замок

22.00 Нічний ДЖЕМ на Троїцькій» - Троїцька площа Виставка ретро-програвачів «Мотлох надихає» - Троїцька площа

04.00 ШОУ повітряних куль «Назустріч сонцю» - Троїцька площа

19 травня (субота)

10.00 Свято народного майстра «ЗЛАТОДАР» - Пл. Польський ринок

10.00 Виставка художніх робіт викладачів шкіл естетичного виховання «Я промовляю пензлем і душею» - Тринітарський спуск

10.00 Свято гурманів «Каша – радість наша» - Старий замок

10.00 Народна забава «Коловорот» - пл. Польський ринок

11.00-22.00 Фестиваль «PORTA TEMPORIS» - Руська брама

• робота ремісничих майстерень

• показові виступи «Штурм і оборона Руської брами»

• історичні турніри

• концерти хореографічних колективів

• виступ театру тіней файєр-шоу

11.30 Паркур-шоу «Стрибай у небо» - пл. Польський ринок

12.00 Прийом у міського голови офіційних делегацій - Сесійна зала

13.30 Кам'янецька дефіляда - Майдан Відродження – пл. Польський ринок

14.00 Урочисте відкриття Дня міста «Кам'янцю! Ти землі подільської велич і краса!» - пл. Польський ринок

14.30 Відкриття інформаційно-туристичного центру - пл. Польський ринок, 16

15.00 Презентація творчих програм колективів-учасників МФНК «Острів семи скарбів» - пл. Польський ринок

15.30 Козацькі розваги - пл. Польський ринок

15.30 Літературно-мистецький вернісаж «В полоні слова, музики і фарб»: 

- презентація книги Левона Григоряна (м. Москва) «Сергій Параджанов»

- презентація книги Надії Никитенко "От Царь-Града до Києва"

-  презентація книги Дмитра Бураги "Киевский сбор"

- презентація книг Ілони Волинської та Кирила Кащеєва (м. Дніпропетровськ) «Ирка Хортица и магический крест», «Колдовской квест», «Ведьмин круг», «Магия без правил», «Игры по – взрослому»

- презентація книг місцевих авторів - Вірменський дворик

16.00 - Пісенне дитяче свято "Острів щасливого дитинства" - пл. Польський ринок

18.00 Dance- ревю «Марафон Терпсихори» - пл. Польський ринок

21.00 Clobal-dj-fect - Старий замок

22.00 Парад феєрверків «Золотий вогонь» - пл. Польський ринок

22.00 Лазерно-світлове шоу «Синьоводська битва» на скелі каньйону - Руська брама

20 травня (неділя)

09.00 Святкове богослужіння в храмах міста «Наш Кам'янець, Боже, бережи» - Храми міста

10.00 - Показове стилізоване театралізоване дійство "Подільське весілля" - пл. Польський ринок

11.00 Майстерня танців - пл. Польський ринок

11.00-15.00 Фестиваль «PORTA TEMPORIS" - Руська брама 12.00 Священна братчина «Козацький куліш» - пл. Польський ринок

12.00 - Священна братчина "Козацький куліш" - пл. Польський ринок

12.30 Урочисте закриття фестивалю «Гостинно просимо у Кам'янець» - пл. Польський ринок

15.00 Відкриття алеї закоханих «Вінчані зорями...» - Лебедине озеро

16.00 Танцювальний вечір «Танго минулих мрій» - Лебедине озеро
17.00 Концертно-розважальна програма за участю гуртів-переможців фестивалю «Фортеця-ФЕСТ» - пл. Польський ринок 

21 травня (понеділок)

10.00 Прес-конференція для засобів масової інформації - Міська рада

11.00 Від'їзд учасників фестивалю - Міська рада
Знов-таки Хронікер

Horus

Найбільше зацікавив - Нічний ДЖЕМ на Троїцькій».
Цікаво хто буде грати?
Sol lucet omnibus

Парильщик

Хто був на врочистостях з нагоди відкриття туристичного сезону? Як враження?