Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
15 Декабря 2018, 11:15:11
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  День Города
| | |-+  День міста 2011. субота
Страниц: 1 [2]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: День міста 2011. субота  (Прочитано 18000 раз)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #30 : 22 Мая 2011, 23:55:58 »

Відкриття фестивалю "Острів семи скарбів", взагалі-то відбулося теж вранці, в актовій залі коледжу ПДАТу, і там же гості показали свої презентаційні програми, але мене там не було. Урочисте відкриття прйшло у сквері "Гунські криниці" (народ, а давайте домовимось їх так гарно називати).

Фольклорна програма була "розбавлена" естрадними номерами. І ансамбль "Зигзаг" - єдиний випадок, коли це не роздратувало. Естрадні номери насправді дуже дисонували із автентичним фольком, тим паче, що були далеко не найвищого рівня.

Після короткого "заспіву" відбулась презентація учасників фестивалю. "Лєгніца" і "Шльонжанє" з Польщі:

Литва (місто-побратим Умерге) пішла іншим шляхом, тому лише здалеку:

Болгари:

Молдавани - улюбленці публіки clap-1

Був іще Хотин і Кам"янець. ЇХ покажу вже на сцені.

Гостей стрічали з хлібом-сіллю "Ненька Украї"

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #31 : 23 Мая 2011, 00:06:54 »

А тепер - танці Смеющийся

"Шльонжанє" (Польща) - першого вечора вони танцювали шляхетний полонез, зате в наступні дні дали жару - показали, як годні танцювати польські гуцули жжошь, сцуко, я в истерике

Єдиний болгарський хлопець. Якщо не рахувати керівника Подмигивающий

Хотинські дівчата. Дуже легкі, граційні, стрибали, мов кізочки Улыбка

Людей було не надто багато. Кам"янчан важко витягти на концерт, хоч у БК, хоч у самий центр міста В замешательстве

Литва. Насправді показали шматок народного литовського свята, без "шароварщини" і "балету". Зверніть увагу на вік учасників. Це стосується і Литви, і Польщі, і колись такі самі були іспанці. Це лише в Україні дорослим танцювати і їздити на фестивалі заборонено?

« Последнее редактирование: 23 Мая 2011, 00:17:57 от Bulbaszkaero » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #32 : 23 Мая 2011, 00:16:36 »

Одеса. Ноу комментс. Наш навіть самий заштатний колектив танцює на порядок краще. Шо се було Непонимающий

А це "Лєгніца". Страшенно симпатичні, дуже позитивні Веселый

Хустинки гарні, аж не втрималась, щоб вам не показати Подмигивающий

Наша "Кам"янчанка". Чудовий номер, всіх підірвали. Шкода, що це фактично був єдиний з кам"янецьких танцювальних колективів (дітей я не рахую, діти - це ще не фольклор). В місті ж є купа чудових фольклорних колективів. Їх не запросили чи самі не захотіли взяти участь? Коротше, української культури на фестивалі мені не вистачило  опа засада

Народні музики з районного центру культури "Розмай". Смачно, але все одно мало Обеспокоенный

На цьому мій перший фестивальний день і завершився Улыбка
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #33 : 23 Мая 2011, 07:59:58 »

А на 3-ій фотці цієї сторінки це наша Луірам? Чи я помилився? Якщо так, то де вишиванка?))))))

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #34 : 23 Мая 2011, 10:17:44 »

Не нада, вишиванка була на День міста, а це ще було п"ятниця після роботи Показывает язык
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #35 : 23 Мая 2011, 10:29:39 »

У суботу було насправді купа всього, сотні знімків. Але викладаю зразу вечірній концерт фольклорних колективів вперемішку з усіма нашими танцювальними колективами.

"Гілея" - танець із бубнами.

Польська "Лєгніца":

Ці дядьки просто шалені: вони падали до підлоги і, стрибаючи на руках, відбвали ритм. Вперше таке бачила Шокирован

"Абра" - щось таке сучасно-гуцульське, дуже драйвове. Навіть під "Даха-браху" clap-1

« Последнее редактирование: 23 Мая 2011, 10:31:54 от Bulbaszkaero » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #36 : 23 Мая 2011, 10:37:17 »

Польські "Шльонжанє". Їхній скрипаль - найстарший учасник фестивалю: 83 роки clap-1

Стомилися, бідні. Аж не годні танцювати Смеющийся

Але відкрилося друге дихання!

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #37 : 23 Мая 2011, 10:44:34 »

Нсправді всі фольклорні номери якоїсь мари "розбавлялися" естрадними номерами, і не завжди найкращими, тому я їх не знімала. За невеликими винятками. Оцей ансамбль ("Сузяр"я"?) навіть показав щось схоже на контепмпорарі, чим мене потішив.

Хотинчани:

"МАКСІ" - танцювали джаз. Дуже ефектно. Але на моє переконання, фольк не можна мішати з естрадою - страшенно дисонує.

Малдавани!!!!! Улюбленці публіки. Які ж вони кльові! clap-1

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #38 : 23 Мая 2011, 10:52:36 »

"Два кольори". Танцювали під пісню у виконанні Квітки Цісик. Ріспект clap-1

Болгар не зняла, бо їх так закурили димом, що бідних дівчат майже зовсім не було видно. Вони, бідні, весьтанець кашляли. От питається, якого федя пускати той дим???

А це один із найефектніших номерів - Болівуд від "Аджанти" clap-1 clap-1 clap-1 Почали з фейєрверків і завершили ще більшим фейєрверком Смеющийся

На диво, хоча ціла площа була напхана народом, не було ані давки, ані штовханини. Після концерту всі плавненько піднялися і буквально "вилились" на вулицю, і так само плавно "поплили" через міст на Новий план. Вміємо ж бути культурними, коли схочемо clap-1
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #39 : 23 Мая 2011, 11:37:14 »

На що дуже звернулась увага під час усіх цих концертів за три дні - кам"янчани абсолютно не навчені дякувати артистам за виступ аплодисментами. Ну дуже жадні на аплодисменти. Аж зло бере Злой Люди перед ними викладаються, з шкіри лізуть, влаштували чудове шоу, а кам"янчанам (більшості) взападло просто поплескати долонею по долоні. Було соромно за своє місто Обеспокоенный
« Последнее редактирование: 23 Мая 2011, 11:38:08 от Bulbaszkaero » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #40 : 23 Мая 2011, 15:53:18 »

Шось я ці всі масові заходи чим далі, тим гірше сприймаю. В суботу  ввечері зайшов в Старе Місто, подивився на весь той скажений натовп - і втік до кума смажити бройлерні ноги під дві літри  сто грам.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #41 : 23 Мая 2011, 16:07:38 »

Стареешь.(?) Грустный

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Fursa
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #42 : 23 Мая 2011, 17:50:04 »

Бульбашко! дуже класно!
останні класні на фото і думаю в живу не гірше!!!!
дякую!

а вдячність глядачів... ну я не знаю... комусь не сподобалось, хтось ліниться.. .хтось втомився.. а в когось руки заняті...
відмовки, але звичайно не гарно! я ше помітила в суботу... на апельсині.

ми творчі люди. а творчі люди всі з прибабахом. як і люди що віддаються своїй справі.

*Мы тут подумали, не очень сильно, но… (с) металлопокалипсис*
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #43 : 23 Мая 2011, 18:58:13 »

На що дуже звернулась увага під час усіх цих концертів за три дні - кам"янчани абсолютно не навчені дякувати артистам за виступ аплодисментами. Ну дуже жадні на аплодисменти. Аж зло бере Злой Люди перед ними викладаються, з шкіри лізуть, влаштували чудове шоу, а кам"янчанам (більшості) взападло просто поплескати долонею по долоні. Було соромно за своє місто Обеспокоенный
канєшна, всі ж такі пани! їм суперзірок подавай (нахаляву, зичайно!) тоді вони може трохи. похляпають. назва цьому одна - "пихате бидло".
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #44 : 23 Мая 2011, 20:59:29 »

А на 3-ій фотці цієї сторінки це наша Луірам? Чи я помилився? Якщо так, то де вишиванка?))))))
Ні, то не ваша Луірам Подмигивающий, хоча визнаю: дійсно, здалеку схоже. Я не могла бути на тому фото з тієї простої причини, що стояла поряд з Бульбашкою  опа засада А вишиванки були на другий день, і в мене, і в Бульбашки (в неї крутіша Улыбка ), хто хотів - бачив Подмигивающий

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #45 : 23 Мая 2011, 23:13:27 »

Йой, зловила себе на тому, що навіть не сфоталась у тій вишиванці  опа засада Жодного кадру для історії Плачущий

А про День міста є сенс продовжувати, чи нафіг нада?
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #46 : 23 Мая 2011, 23:19:01 »

П Р О Д О В Ж У В А Т И!  clap-1
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #47 : 23 Мая 2011, 23:27:23 »

А це мабуть був одне з найкращих святкувань дня міста???

А я лиш салютики побачити встиг і все...(((( На наступний рік буду заздалегідь шукати компашку)))))

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #48 : 24 Мая 2011, 00:02:22 »

Йой, зловила себе на тому, що навіть не сфоталась у тій вишиванці  опа засада Жодного кадру для історії Плачущий
Ну, в мене залишився тільки шматочок Улыбка. На пам'ять Веселый

* IMG_2960а.JPG (126.81 Кб, 853x768 - просмотрено 270 раз.)
« Последнее редактирование: 24 Мая 2011, 00:03:14 от Luiram » Записан

Peiper
Пользователь
**

репутация +1/-1

« Ответ #49 : 24 Мая 2011, 08:42:27 »

Не слабо так получилось день міста. Мабуть такого масового ще не було; дві великі сцени, коло ратуші, біля картинногої галереї, а ще у фортеці, ну короче може ще де, не знаю, кругом виступи, маса народу і ніби все організовано. Ну зі сторони на мою думку все супер. Все так несподівано - так хаяли Василя і таке свято, і головне ніхто пока не піареться, що тіпа я і наша команда - ну ви памятаєте як було і хто всі заслуги приписував собі. Мені сподобалось, здається Камянець вже скучив за таким і дійством, мене знову пронизує гордість за наше місто.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #50 : 24 Мая 2011, 21:05:55 »

Моя черга Улыбка
У мене суботнє свято почалося з 11 години, коли ми пішли до Кафедрального костьолу на концерт учасників фестивалю-конкурсу Hanicki-fest ( без зайвої скромності - там виступала моя племінниця ). Учасниками були учні музичної, хорової шкіл, а також гості-поляки. На початок настоятель храму виголосив промову, закликаючи сприймати музику, як спонукання до роздумів про Бога. Настрій у нього був не надто гарний - ще років два тому він заявив, що костьол - не концертна зала, і музика а співи у його стінах мають прославляти Бога. Відтоді в стінах костьолу дійсно звучали лише духовна музика та спів у виконанні різноманітних міських колективів, а тепер, мабуть, він поступився задля гостей з Польщі. І пошкодував, я думаю...
  Виступи були гарні, акустика в храмі пречудова, проте твори з кожним наступним номером чимдалі ставали веселішими та легковажнішими, і аж ніяк не викликали бажання впасти в роздуми про Божу волю. Твори, котрі виконували польські гості, виявилися найбільш відповідними місцю. От польське тріо кларнетистів з "Шістьма ноктюрнами":

* IMG_2791-1.JPG (36.2 Кб, 352x336 - просмотрено 277 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #51 : 24 Мая 2011, 21:13:31 »

Наша публіка не лише не вмiє як слід дякувати, а ще й не знає, коли це робити. Після того, як кілька раз глядачі зривалися на аплодисменти поміж частинами твору, ведучій довелося попросити цього не робити більше  опа засада
Квартет знаменитих своєю "близнюковістю" (чи як правильно сказати?) домристок з музичної школи та дует дівчат-піаністок з хорової (це вже пішли чудові карнавальні мотиви Улыбка )

* IMG_2793-2.JPG (37.82 Кб, 342x336 - просмотрено 287 раз.)

* IMG_2794-3ф.JPG (40.65 Кб, 448x326 - просмотрено 270 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #52 : 24 Мая 2011, 21:19:01 »

Загалом концерт був гарний, (особливо приємно те, що у храмі прохолодно і не так голосно, як по обіді на Польському ринку) а поляки пообіцяли переможцю конкурсу стипендію на навчання в музичній школі. Ім'я переможця мені невідоме Грустный
Мій пообідній час був присвячений 20-літтю Апельсину. Улыбка Самі аельсинівці попрацювали чудово, чого не скажеш про звукооператорів Злой По-перше, я так і не зрозуміла, навіщо було вмикати так голосно звук. По-друге - чому він був такий жахливий. До кінця концерту голова розколювалася, а той дружній міні-інфаркт, котрий отримали слухачі після несподіваного вигуку ведучої, я думаю, не забудеться ще довго Смеющийся Ну, і мої ілюстрації:
ці дівчата дуже нагадали мені танець придворних з фільму "Иван Васильевич меняет профессию" Смеющийся

* IMG_2989-8.JPG (30.03 Кб, 448x299 - просмотрено 278 раз.)
« Последнее редактирование: 24 Мая 2011, 21:36:44 от Luiram » Записан

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #53 : 24 Мая 2011, 21:39:30 »

Дуже гарний грузинський танець, і ще якийсь - не запам'ятала, як називався

* IMG_2946-7.JPG (39.99 Кб, 448x319 - просмотрено 283 раз.)

* IMG_2911-6.JPG (34.6 Кб, 448x299 - просмотрено 262 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #54 : 24 Мая 2011, 21:41:48 »

Прапори країн, в котрих побували апельсинівці зі своїми виступами (син сказав: то он що то за прапори були вивішені біля міськради! Смеющийся)

* IMG_2889-5.JPG (35.16 Кб, 448x270 - просмотрено 293 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #55 : 24 Мая 2011, 21:45:56 »

Ну, і заключна сцена: подяки, нагороди, привітання. Їх там таки дуже багато, цих апельсинівців Подмигивающий

* IMG_3090-0.JPG (23.6 Кб, 448x120 - просмотрено 252 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #56 : 24 Мая 2011, 22:06:48 »

До речі, бачила вишиванки ще на людях, не на артистах, а просто на відвідувачах, як святковий одяг (крім нас з Бульбашкою) Це дуже приємно. Ну, і на завершення - україночка Подмигивающий

* IMG_2841фф.JPG (31.01 Кб, 298x448 - просмотрено 279 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #57 : 15 Мая 2012, 00:36:17 »

15 травня (вівторок)

16.00 Свято Матері « Все починається з рук матері» - міський Будинок культури

16.30. Відкриття виставок художніх робіт учнів дитячої школи мистецтв, присвячених Дню Європи – Дитяча школа мистецтв

17.00 Музично-літературний вечір «Мандруємо Європою та пізнаємо розмаїття культурної спадщини» - Дитяча школа мистецтв

18.00 Акція «День Європи в Україні» - Сквер «Гунські криниці»

16 травня (середа) 

17.00 Свято мистецької родини - Дитяча школа мистецтв

17 травня (четвер)

10.00 Міжнародна науково-практична конференція «Кам’янець-Подільський в контексті українських та європейських зв’язків» - а/з КПНУ ім. І. Огієнка

17.00 Концертне рондо «Заповіт» - Кафедральний костел

19.00 Супер-фінал Подільської ліги КВН - Міський будинок культури

18 травня (п’ятниця) 

10.00 Презентація фотовиставки «Сергій Параджанов» - Виставкова зала

11.00 Засідання «Кіноклубу Parajanov-ART» - Зала готелю «7днів»

12.00 День відкритих дверей в дитячій художній школі - Дитяча художня школа

13.00 Виставка художніх робіт учнів дитячої художньої школи «Мій перший вернісаж» - Сквер Гунські криниці

14.00 Відкриття виставки лицарських обладунків 15-17 ст. білоруського колекціонера Сергія Нурматова - Старий замок (пристінний корпус)

15.00 Урочистий прийом з нагоди 35-річчя НІАЗ «Кам’янець» - Двір будинку Руського магістрату (вул. П’ятницька, 9)

16.00 Відкриття виставки фоторобіт фотохудожників Петра Ігнатьєва «Творчі кроки фестивалю «Острів семи скарбів» - Міський Будинок культури

19.00 Марш-парад учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» - Гунські криниці – Лебедине озеро – Старий замок

20.00 Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» - Старий замок

21.00 Урочисте відкриття фестивалю «PORTA TEMPORIS» - пл. Польський ринок – Руська брама

РЕТРО-НІЧ в Кам’янці-Подільському «ВПЕРЕД У МИНУЛЕ»

21.00 Акція «Європейська ніч музеїв» - Старий замок

22.00 Нічний ДЖЕМ на Троїцькій» - Троїцька площа Виставка ретро-програвачів «Мотлох надихає» - Троїцька площа

04.00 ШОУ повітряних куль «Назустріч сонцю» - Троїцька площа

19 травня (субота)

10.00 Свято народного майстра «ЗЛАТОДАР» - Пл. Польський ринок

10.00 Виставка художніх робіт викладачів шкіл естетичного виховання «Я промовляю пензлем і душею» - Тринітарський спуск

10.00 Свято гурманів «Каша – радість наша» - Старий замок

10.00 Народна забава «Коловорот» - пл. Польський ринок

11.00-22.00 Фестиваль «PORTA TEMPORIS» - Руська брама

• робота ремісничих майстерень

• показові виступи «Штурм і оборона Руської брами»

• історичні турніри

• концерти хореографічних колективів

• виступ театру тіней файєр-шоу

11.30 Паркур-шоу «Стрибай у небо» - пл. Польський ринок

12.00 Прийом у міського голови офіційних делегацій - Сесійна зала

13.30 Кам’янецька дефіляда - Майдан Відродження – пл. Польський ринок

14.00 Урочисте відкриття Дня міста «Кам'янцю! Ти землі подільської велич і краса!» - пл. Польський ринок

14.30 Відкриття інформаційно-туристичного центру - пл. Польський ринок, 16

15.00 Презентація творчих програм колективів-учасників МФНК «Острів семи скарбів» - пл. Польський ринок

15.30 Козацькі розваги - пл. Польський ринок

15.30 Літературно-мистецький вернісаж «В полоні слова, музики і фарб»: 

- презентація книги Левона Григоряна (м. Москва) «Сергій Параджанов»

- презентація книги Надії Никитенко "От Царь-Града до Києва"

-  презентація книги Дмитра Бураги "Киевский сбор"

- презентація книг Ілони Волинської та Кирила Кащеєва (м. Дніпропетровськ) «Ирка Хортица и магический крест», «Колдовской квест», «Ведьмин круг», «Магия без правил», «Игры по – взрослому»

- презентація книг місцевих авторів - Вірменський дворик

16.00 - Пісенне дитяче свято "Острів щасливого дитинства" - пл. Польський ринок

18.00 Dance- ревю «Марафон Терпсихори» - пл. Польський ринок

21.00 Clobal-dj-fect - Старий замок

22.00 Парад феєрверків «Золотий вогонь» - пл. Польський ринок

22.00 Лазерно-світлове шоу «Синьоводська битва» на скелі каньйону - Руська брама

20 травня (неділя)

09.00 Святкове богослужіння в храмах міста «Наш Кам’янець, Боже, бережи» - Храми міста

10.00 - Показове стилізоване театралізоване дійство "Подільське весілля" - пл. Польський ринок

11.00 Майстерня танців - пл. Польський ринок

11.00-15.00 Фестиваль «PORTA TEMPORIS” - Руська брама 12.00 Священна братчина «Козацький куліш» - пл. Польський ринок

12.00 - Священна братчина "Козацький куліш" - пл. Польський ринок

12.30 Урочисте закриття фестивалю «Гостинно просимо у Кам’янець» - пл. Польський ринок

15.00 Відкриття алеї закоханих «Вінчані зорями…» - Лебедине озеро

16.00 Танцювальний вечір «Танго минулих мрій» - Лебедине озеро
17.00 Концертно-розважальна програма за участю гуртів-переможців фестивалю «Фортеця-ФЕСТ» - пл. Польський ринок 

21 травня (понеділок)

10.00 Прес-конференція для засобів масової інформації - Міська рада

11.00 Від’їзд учасників фестивалю - Міська рада
Знов-таки Хронікер

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #58 : 15 Мая 2012, 00:52:43 »

Найбільше зацікавив - Нічний ДЖЕМ на Троїцькій».
Цікаво хто буде грати?

Sol lucet omnibus
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #59 : 23 Апреля 2017, 22:09:30 »

Хто був на врочистостях з нагоди відкриття туристичного сезону? Як враження?

Страниц: 1 [2]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти