Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Октября 2019, 20:08:37
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Книги - "буккроссинг" (Модератор: Graf)
| | |-+  Журнал книги: Харукі Муракамі «Погоня за вівцею»
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Журнал книги: Харукі Муракамі «Погоня за вівцею»  (Прочитано 1807 раз)
aDVoKat
Новичок
*

репутация +0/-0

Ненавиджу бігборди!

« : 08 Апреля 2011, 23:20:34 »

«Погоня за вівцею»

Харукі Муракамі вже давно перетворився в культового письменника кінця ХХ століття. Кар’єра письменника в нього розпочалася стрімко, і не менш стрімко він почав здобувати призи на всіляких літературних конкурсах, заслужив популярність на Батьківщині, а трохи згодом – і в усьому світі. До українського читача творчість Муракамі дійшла порівняно давно – але, як у нас водиться, в російських перекладах. Першою ж ластівкою видання Муракамі українською мовою став надрукований у «Фоліо» роман «Погоня за вівцею» – один із перших у творчості японського письменника.

Перекладачем виступив видатний інтерпретатор японської літератури Іван Дзюб. Весь роман написано як наратив від першої особи головного героя. Яке в нього ім’я – байдуже і автору, і, слід визнати, читачеві. У творах Муракамі взагалі майже немає імен. Так і тут – тільки характерні позначення «моя подружка», «дивний чоловік», «мій компаньйон» і т.д., або ж прізвиська. І от цей головний герой, журналіст, несподівано виявляється втягнутим у пошуки непростої вівці – це не тільки справа загальнодержавної значимості, але найголовніше, що неабиякий стосунок до вівці має старий друг героя Пацюк. Тому-то він і береться шукати вівцю сам – тому що пошук вівці означає пошук Пацюка, пошук свого минулого…

Сюжет «Погоні за вівцею» занадто цікавий, щоби переповісти навіть хоча б його зав’язку. Дивовижним чином у ньому переплітаються детектив і фантастика, але перш за все це – історія із життя журналіста, який розчаровується в житті, але через місію по знаходженню вівці його існування наповнюється і ніби починається заново.

* Мураками.jpg (22.22 Кб, 336x429 - просмотрено 224 раз.)
« Последнее редактирование: 08 Апреля 2011, 23:25:14 от Graf » Записан
aDVoKat
Новичок
*

репутация +0/-0

Ненавиджу бігборди!

« Ответ #1 : 08 Апреля 2011, 23:23:50 »

Відпущена  07.04.2011  в кавярні  CoffeeIn.
Svetka
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #2 : 05 Сентября 2011, 20:56:05 »

Відпущена  07.04.2011  в кавярні  CoffeeIn.
Откуда я ее вчера 04.09.2011 взяла.
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти