Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Октября 2019, 10:24:56
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Книга жалоб.
| | |-+  Магазин "Кошельок", як мені продали браковане плаття
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Магазин "Кошельок", як мені продали браковане плаття  (Прочитано 3712 раз)
Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« : 10 Июля 2011, 01:05:39 »

Є по вул.Соборній такий собі магазин кошельок і я придбала там вечірнє плаття за 500 грн.Одягла  його лише один раз на ювілей ( більше не судилося), і не дочекавшись закінчення першого столу, вийшла порозмовляти по телефону,аж мій чоловік помітив заду дирочку.Виявилось, що розійшлась тканина вище розпірки біля шва, благо, що знайома жила близько, то я в неї і зашила, але в кінці другого столу тканина розійшлась знову в тому ж місці. На другий день я понесла плаття в магазин з метою обміняти і тут все почалось: мені почали хамити, звинувачувати, що може мене там на руках носили, або я кось неправильно танцювала. Я одразу ж пішла у відділ з прав споживачів, там мене направили на експертизу, було встановлено, що тканина прорубана тупою голкою шили, мало того, якщо придивитись, то на цьому місці 2 рази було прстрочено. Але саме цікаве, що мені у відділі з прав споживачів не допомогли, мало того, сказали, що я нічого не докажу і ніхто мені гроші чи плаття не верне, оскільки у мене немає чеку і т. п .Тому будьте уважні у цьому магазині, перевіряйте кожен шов, а прав споживачів у нас ніхто не захищає!!!!!!!!!!(ось така моя думка)
Juk
Ветеран

репутация +6/-0

Как меня уже всё ....

« Ответ #1 : 10 Июля 2011, 09:46:52 »

А куда Вы смотрели при покупки платья? Качество швов? Материал платья? Условия обмена-возврата? Многи покупают такие вещи на один вечер, а потом идут и пытаются вернуть!. А может платье не по вашим размерам было, и швы не выдержали?
При нынешнем выборе тканей, нужно быть очень внимательным!!! И где это у нас делают экспертизы такие? Мне кажеться что только во Львове.....

Только самка самосвала в год в дом приносит до 11 тонн земли!!!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #2 : 10 Июля 2011, 10:13:21 »

Жук, а чого так агресивно? В долях в тому ''Кошельку'' чи може просто сам фуфловими лахами барижиш?

Ірочка, викладіть скан висновку експертизи, щоб в людей не виникало зайвих питань.

ЗИ. Ну і без чека справді ніц не доведете, нажаль
« Последнее редактирование: 10 Июля 2011, 10:18:31 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
СОБЧАЧКА
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #3 : 10 Июля 2011, 12:55:44 »

Жук , лахами не барижить, це точно "Ненька Украї", і зовсім не агресивно , а правильно,потрібно було одразу звернути увагу на якість сукні, хоч і так зрозуміло з ціни, нормальні сукні коштують дорожче.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #4 : 10 Июля 2011, 13:47:41 »

потрібно то воно потрібно, але ж ми йдемо до магазу апріорі отримати нормальний якісний товар, а не якийсь фуфєл. це ж не секонд-хенд, або блошиний ринок   опа засада
500 грн невеликі, але й не самі малі гроші. і продавці повели себе однозначно неправильно. це я ще м'яко сказав...
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #5 : 10 Июля 2011, 14:04:46 »

Про що мова, шановні? На мій погляд, це звичайна "падлянка" для конкурента (або просто недруга).
Зареєструвалась Ірочка  заради одного повідомлення.

Не кормите тролля! (с)

.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #6 : 10 Июля 2011, 14:58:49 »

Звідки такі висновки?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #7 : 10 Июля 2011, 15:11:04 »

Жінка розповіла мені тікішо, шо якщо тканину прострочили тупою голкою то це вже кранти! Але можна погратися з самою розпіркою (зробити троха вище)
Іра якшо бажаєте щоб до Вашої сукні подивився фахівець дзвоніть +380682026791 , і носіть на здоров'я!
« Последнее редактирование: 10 Июля 2011, 15:11:59 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Juk
Ветеран

репутация +6/-0

Как меня уже всё ....

« Ответ #8 : 10 Июля 2011, 15:39:58 »

Ну что будет та заявленная экспертиза в "студии" или попросту даром разводим тут базар?

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #9 : 10 Июля 2011, 15:52:26 »

2 СОБЧАЧКА: таки агресивно  Смеющийся
Цікаво, чому?

Aktimel
Можно жить а можно проживать
Ветеран

репутация +6/-1

Життя не таке довге щоб мріяти-треба діяти

« Ответ #10 : 10 Июля 2011, 16:02:04 »

Жук прав

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #11 : 10 Июля 2011, 17:48:19 »

А куда Вы смотрели при покупки платья? Качество швов? Материал платья? Условия обмена-возврата? Многи покупают такие вещи на один вечер, а потом идут и пытаются вернуть!. А может платье не по вашим размерам было, и швы не выдержали?
При нынешнем выборе тканей, нужно быть очень внимательным!!! И где это у нас делают экспертизы такие? Мне кажеться что только во Львове.....

Від придбання браку ніхто не застрахований. Щоб перевірити якість тканини і якість швів, треба бути фахівцем. ДЛя того існує закон про захист прав споживачів. Шкода, але без чека, як не крути, повернути гроші ніяк не вийде В замешательстве
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #12 : 10 Июля 2011, 18:30:56 »

тема мені близька, так я к сам займаюсь торгівлею одягом, правда, дитячим.
що скажу про дії продавців... я б будь-яку річ прийняв без полеміки - мені репутація дорожче.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #13 : 10 Июля 2011, 21:20:06 »

Жук ну якось не тойво...Я розумію, шо сукня не спінінг, чи не зимова гума...але...
До мене по роботі приходить сотні піндосів, які не вміють поводитись з товаром....Але я знаходжу вихід!
А тут просто нєх..не хочуть робити...пред'яву завжди є кому поставити! Булаб  моя дружина.....Був би Байканур!
« Последнее редактирование: 10 Июля 2011, 21:23:17 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Баст
Пользователь
**

репутация +2/-0

« Ответ #14 : 10 Июля 2011, 22:05:36 »

в таком маленьком городе, просто надо тихо возвращать деньги и не позорить имя, кстати я житель Соборной но такой магазин не видела на Соборной )))
Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #15 : 11 Июля 2011, 00:48:45 »

Гаразд, спробую пояснити.Зі мною трапилось таке взагалі перший раз, я їм взагалі ніякий не конкурент, бо працюю в зовсім іншій сфері.Купувала речі в них мабуть раза три, між іншим речі в них не дешеві.Магазин знаходиться зразу біля магазину Стиль, в напрямку до ринку. Висновка експертизи у мене немає, тому що мені пояснили, що це зовсім не потрібно, оскільки це коштує грошей, а я все одно нічого не доведу.Для тих хто не знаєкспертиза знаходиться на вул.Пушкінська, ззаду за міськархівом, по крайній мірі мене туди направили з міськвиконкому. Якби сукня була на мене мала, то вона б порвалась там де розпірка, обо на попі, а це сталося вище розпірки і нижще попи.А на рахунок того, що треба було добре дивитись, то це вже я вислухала від своєї мами, але ж ви розумієте, коли жінка купує сукню і вона на ній дуже гарно виглядає, то які можуть бути шви.На рахунок ціни, то я рахую, що коктельну сукню вище колін це нормальна ціна.І ще на рахунок чеків, якщо його не видали(а їх і не видають в магазинах з одежею), довести можна, якщо є 2 свідки, самі розумієте я б їх знайшла, просто наша влада нас взагалі не захищає і я в цьому переконалась.Так, тепер я буду ретельніше вибирати речі, а написала я все це для того, щоб більше ніхто не повторив моєї помилки, і мабуть щоб трохи насолити цьому магазину, все ж таки образливо, адже вони навіть не глянули на той брак, що я їм показувала
Juk
Ветеран

репутация +6/-0

Как меня уже всё ....

« Ответ #16 : 11 Июля 2011, 09:18:11 »

GROMOZEKA: Думаю никакого байканура вообще б и небыло - это раз, Баст если все будут возвращать тихо деньги, тогда ЖЫТТЯ ПОКРАЩЕТТЯ УЖЕ СЬОГОДНЫ!!!, а то что житель Соборной, и не видели магазин это скорей минус!!!, и Ирочка и при большом желании можно было б найти 2 свидетеля, но думаю они б не помогли, поскольку есть много других обстоятельств которые не в Вашу пользу.

Баст
Пользователь
**

репутация +2/-0

« Ответ #17 : 11 Июля 2011, 14:24:37 »

то что человек не знает где находится магазин не думаю что это " минус"))), а если по вашему это так, то пусть это будет самым большим " минусом" в моей жизни)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Смеющийся Смеющийся Смеющийся, я бы поступила так, во-первых попыталась успокоить клиентку, по мере возможности устранить брак у швеи, но если бы покупательница была не сговорчивой то тихо и мирно вернула бы деньги,при таких мирных переговорах покупательница бы была довольна, а магазин имя не замарал, так что и цитирую"тогда ЖЫТТЯ ПОКРАЩЕТТЯ УЖЕ СЬОГОДНЫ!!!" Капельку уважения и терпения друг к другу и волки сыты и овцы целы и жизнь прекрасна, а если продавец или хозяйка магазина пошла в "штыки" то результата всем стал известный.По поводу " тихо вернуть деньги" об этом я написала как о крайней мере, Можно было  обыграть ещё один вариант, предложить покупательнице обменять товар на эту сумму, потом починить платье и повесить на продажу написав " распродажа" или знакомым предложить по более низкой цене, в торговле нужно быть гибким данная ситуация не  тупиковая и не безнадёжная, всего то и нужно было найти компромисс.
Ирочка
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #18 : 11 Июля 2011, 15:16:16 »

Так як я людина не конфліктна, то нехай це буде на їхній совісті.Я вважаю нам давно вже пора переходити на європейський рівень послуг і сервісу якщ вже й ціни виросли до європейського рівня.Звичайно я б погодилась на обмін сукні, або вибрала б у них іншу.І ще, на їхньому місці я б ретельнвше підбирала продавця, людинна повинна вміти розрішити конфліктну ситуація, принаймні бути ввічливою.
Juk
Ветеран

репутация +6/-0

Как меня уже всё ....

« Ответ #19 : 11 Июля 2011, 17:45:48 »

....ретельнвше підбирала продавця, людинна повинна вміти розрішити конфліктну ситуація, принаймні бути ввічливою.

Вот это правильно!!!

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #20 : 11 Июля 2011, 18:03:16 »

Я вважаю нам давно вже пора переходити на європейський рівень послуг і сервісу якщ вже й ціни виросли до європейського рівня.
100%. і це буде реальний крок до ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ.  учись сынок
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти