Ответить на комментарий

Опубликовано Редактор

  Статистика говорить сама за себе. Авторитетне видання «Фокус»  уже впродовж кількох років публікує рейтинг кращих українських міст.

Експерти визначили основні параметри оцінки серед яких: динаміка приросту населення, рівень злочинності, бюджет, доходи населення, рівень безробіття, стан вищої освіти, ділова активність, інфраструктура, культура, комунальні платежі, стан ринку нерухомості, рівень надання медичних послуг, екологія і туристична привабливість.

Кам'янець-Подільський у рейтингу кращих міст України за версією журналу "Фокус"

На прикладі Кам’янця-Подільського можна чітко простежити динаміку змін. За даними 2007-го року місто знаходилося на 16-му місці за визначеними показниками. Це серйозний результат, оскільки місто обійшло Одесу, Трускавець, Моршин, Вінницю та ін. Уже наступного року Кам’янець піднімається на три позиції вгору та закріплюється на 13-му місці рейтингу. Чи потрібно тут додаткові коментарі – вирішувати Вам. Зазначимо, що наступні роки за цими ж показниками місто продемонструвало зворотну динаміку, так у 2013-му Кам’янець скромно розмістився на 37-му місці. Будьте об’єктивними у своєму виборі! 

Ответить

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

rating@Mmail.ru