фестиваль "Дві фортеці" 30 квітня - 2 травня

22 Апр 2011
Опубликовано Редактор

 

З 30 квітня по 2 травня у Камянці-Подільському буде відбуватися перший весняний фольклорний фестиваль «Дві фортеці». По часу він співпадає з грандіозним фестивалем «Битва націй», який вже другий рік поспіль проводиться у сусідньому Хотині. Але досвід минулого року показав, що туристи, які приїжджають подивитися на запеклі бої за Хотинську фортецю, все одно приїжджають і до Камянця-Подільського, де також потребують розваг.

Саме тому виникла ідея організувати цікаве дійство і на території власної фортеці. Проте на відміну від Хотина, де будуть запеклі військові дії, організатори свята «Дві фортеці» пропонують зробити акцент саме на відпочинок. Адже навіть під час справжніх воєн завжди для цього знаходиться час. Таким чином, «Дві фортеці» - це перш за все фольклорний фестиваль, свято смачної їжі та веселих танців.

Учасниками фестивалю є танцювальні ансамблі з Чорногорії («Даніловград»), Донецька («Юність Дондасу») та Кам’янця-Подільського («Горлиця» та «Апельсин»), які впродовж трьох дні радуватимуть гостей концертами та святковими парадами.

Також у програмі фестиваль «Наша каша», на якому не лише пригощатимуть смачною їжею, а визнані кухарі спробують навчити всі бажаючих готувати справжній куліш та козацьку кашу.

Організатори свята ставлять собі за мету на ці три дні «оживити» Стару фортецю, відновити її статус культурного центру. Тут працюватиме ремісниче містечко, де будуть відбуватися майстер-класи з гончарства, валяння вовною, традиційної української вишивки, вишивки стрічками, бісероплетіння, розпису по склу. Самі майстри будуть твори свої оригінальні вироби. Також у фортеці відбуватимуться концерти танцювальних колективів та місцевих виконавців.

А вечері на всіх присутніх очікує видовищне вечірнє дійство з музикою, танцями, піснями, виступами силачів, кінного театру та багато інших приємних несподіванок. Вхід на територію Старої фортеці – платний.

Організаторами фестивалю «Дві фортеці» є Кам’янець-Подільська міська рада, Відкрита Кам’янець-Подільська Асоціація готельєрів та рестораторів, розважальна-туристична агенція «Квітна на камені» інформаційний партнер «Вже інфо»

 

1


1


rating@Mmail.ru