Первый форум Каменца-Подольского

Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc. => Лаємо владу... => Тема начата: Xen от 12 Ноября 2012, 06:27:48Название: В России закрыли доступ к Луркморью
Отправлено: Xen от 12 Ноября 2012, 06:27:48
http://korrespondent.net/business/web/1421391-v-rossii-internet-enciklopediyu-lurkomore-vnesli-v-reestr-zapreshchennyh-sajtov

А говорили живут свободно...


Название: Re: В России закрыли доступ к Луркморью
Отправлено: Max Sintra от 12 Ноября 2012, 09:17:29
работает по адресу http://lurkmore.to


Название: Re: В России закрыли доступ к Луркморью
Отправлено: Митрий от 12 Ноября 2012, 10:35:41
.to — национальный домен верхнего уровня для Тонга.
Правительство Тонга продаёт домены второго уровня всем желающим. ГГГНазвание: Re: В России закрыли доступ к Луркморью + Лібрусек + Рутрекер!
Отправлено: Дмитрик от 12 Ноября 2012, 22:37:43
У Росії заборонили енциклопедію Луркоморье та бібліотеку Лібрусек

Водночас відома в інтернеті бібліотека Лібрусек також потрапила в список заборонених сайтів, повідомляється на сторінці реєстру. Федеральна служба з контролю за обігом наркотиків 11 листопада прийняла рішення заблокувати сайт по одній з IP-адрес - 94.102.50.103. На момент написання новини, сайт бібліотеки продовжує відкриватися. Причиною блокування став фрагмент з "Куховарської книги анархіста" з рецептом "супу з конопель". Сторінка з книгою була внесена до реєстру ще 6 листопада.

Російська влада додала Rutracker до "чорного списку" сайтів

Популярний сервіс можуть закрити вже завтра.

Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Росії (Роскомнагляд) внесла торрент-трекер Rutracker.org до реєстру заборонених сайтів. У переліку він значиться під 106-м номером. Інформацію про це поширили співробітники Рутрекера. Вони пояснили, що отримали відповідне повідомлення від чиновників щодо наявності на сайті забороненої до поширення у РФ інформації. "За вказаним посиланням – роздача "Енциклопедія суїциду" (абсолютно до речі, непопулярна)", - зазначено в блозі Rutracker.org. Працівники виконали вимогу щодо знищення вказаної інформації протягом однієї доби. Хоча при цьому зазначили, що самої енциклопедії на серверах компанії немає і не могло бути, а що містилося в роздачі – це "велике питання, яке навряд чи хтось досліджував, перш ніж занести в "чорний список".

Адміністрація сайту уточнює, що написала в Роскомнагляд листа, в якому поінформувало відомство про те, що роздача була вилучена. Однак лист "відразу ж повернувся з поміткою rejected". У цю мить біля будівлі Міністерства зв'язку і комунікацій в Москві проходять одиночні пікети активістів, невдоволених внесенням низки сайтів у "чорний список".