Первый форум Каменца-Подольского

Каменец-Подольский. Жизнь Города => Медицина в Каменце => Тема начата: wawawa от 24 Мая 2009, 23:30:14Название: Планування сім`ї
Отправлено: wawawa от 24 Мая 2009, 23:30:14
Відкриваю нову тему через те,що маю бажання відкрити деякі "таємниці" тим,хто звинувачує лікарів - у тому,у чому взагалі вони не винні.Цим самим хочу розпочати санпросвітроботу серед нашого населення.
Є така проста аксіома - "У здорових батьків-народжуються здорові діти"
У чому винні лікарі:
1.У ранніх,безрозбіливих, статевих зносинах (14-16 років).
2.У випадковому зачатті-страх перед батьками та знайомими-затягування вагітності більше 12 тижнів(аборт неможливий) - "примушування" женитися - а яка дитина народиться,нікого не турбує.
3.Раннє вживаня алкоголю,нікотину,наркотиків.(до вагітності,дівчатами та хлопцями)
4.Незадовільне харчування,дотримання "дієт".
5.Незадовільна екологія.
6.Повне незнання методів котрацепції та запобігання статевих інфекцій,а їх дуже багато і вони як правило впливають на перебіг вагітності та родів!
7.При наявності вагітності і бажанні народжувати - повна відсутність бажання обстежитися і якщо потрібно просануватися(карієс,гайморит,пієлонефрит і т.д.)пролікуватися.
І так далі і тому подібне.Даний список можна перелічувати дуже довго.Коли суспільство зрозуміє,що у першу чергу Воно відповідально за своє здоровя і за здоровя своїх дітей!!! А простіше вього забути своє розпутне життя,народити хворих дітей і у всьому звинуватити медиків,бо вони остання інстанція,а останні завжди стрілочники.Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Elena от 27 Мая 2009, 03:55:38
Уважаемый Зеркало, я в другом разделе привела другиеб и самые важные обследования в самом начале беременности.
У нас сейчас такое делают???
Постарайтесь, пожалуйста ответить!))


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 04 Июня 2009, 23:04:54
Тема затихла, а даремно. По-моєму, актуальна для кожного форумчанина. Хотілося б почути від лікаря, наприклад, рекомендації щодо контрацепції. Що він рекомендує найчастіше своїм пацієнткам, і що - своїй власній дружині ;)Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: wawawa от 15 Июля 2009, 01:16:59
Про контрацепцію я писав,шукайте в розділі про медицину.Здається про Дунаївці.Моя дружина захищена від небажаної вагітності як і усі,хто цього бажає!У неї одна перевага - не потрібно ходити на прийом у жіночу консультацію. *applouse*


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 10:27:17
Які існують методи контрацепції - ми, думаю, всі обізнані. Проблема лише підібрати найбільш підходящий саме для себе, адже кожен із них має свої позитивні і негативні сторони, жоден не є досконалим і жоден (крім стерилізації) не дає 100% гарантії, що небажана вагітність не настане. Тому важливо, щоб метод був безпечним і для майбутньої дитини (якщо раптом вагітність таки настане).

У жіночій консультації (та й у пологовому жінкам одразу після пологів) наші лікарі все ще наполегливо рекомендують спіраль, хоча засіб цей не є ані 100% безпечним для здоров"я жінки (бо може викликати подразнення і запалення, може взагалі відторгатися організмом жінки), ані надійним в плані контрацепції (знаю особисто жінок, у яких наставала вагітність на фоні спіралі, і які змушені були робити через це аборт). Цей засіб також не підходить жінкам, для яких важлива етична сторона контрацепції, адже спіраль не лише запобігає вагітності, а й просто перериває її на ранній стадії (по суті мікроаборти).

Далеко не всім парам підходять презервативи: чоловіки їх не люблять через зниження чутливості, жінкам вони натирають і викликають подразнення. Ну і презервтив у будь-який момент може порватися. Хоча для молодих людей, які не мають ще постійного партнера - без варіантів, презерватив і тільки презерватив.

Сперміциди також викликають неприємні відчуття і при постійному використанні викликають подразнення слизової або й зміни в мікрофлорі (провокують "молочницю", наприклад). Також є неприємний момент, що в розпалі романтичних почуттів доводиться перериватися на здійснення медичних процедур. Найгірше в сперміцидах те, що вагітність все одно може наступити, але сперматозоїди на той момент уже зазнали руйнівного впливу, і це може вилізти вадами розвитку майбутньої дитини (якщо батьки її все-таки залишать).

Гормональна контрацепція мусить підбиратись дуже ретельно, на основі гормонального фону конкретної жінки. У нас їх призначають без проведення попередніх аналізів (мені просто так і призначили).

І на диво, чомусь наші гінекологи слабо обізнані або й зовсім не знайомі з природніми методами планування сім"ї. Вони пропонують переважно календарний метод (по календарю місячних визначаються плідні та неплідні дні). Цей спосіб настільки ненадійний, що нікому не раджу, адже на цикл жінки впливає занадто багато чинників (втома, стрес, хвороба, секс), які примушують цикл коливатися, і календарний метод не дає змоги цього контролювати. Чимало дітей - плоди цього методу ;)

Дуже точним методом визначення плідних-неплідних днів у жінки є так званий "симпто-термальний метод". У Польщі він є приорітетним. Кожна жінка цьому навчається перш, ніж вийти заміж (обов"язкове навчання), і в Польщі є навіть спеціальні центри інтерпритації показників, щоб допомогти жінці дослідити свій власний, єдиний і неповторний цикл з усіма його особливостями. Виглядає це так: жінка щодня вносить у спеціальну табличку (вони є в продажу) покази базальної температури і та інші ознаки (наявність/стан слизу в піхві, стан розкриття шийки матки). На основі цього малюється графік, у якому чітко видно плідні та неплідні дні. Така скурпульозність потрібна лише в перший рік вивчення свого циклу, надалі існують спрощені схеми, адже жінка вже досконало знає свій організм. У нас же жінки, навіть маючи дітей, досі не знають, що таке "овуляція", "фаза жовтого тіла", і в чому полягає природа місячних. Гадаю, ця наука вже у школі дівчатам в сто разів необхідніша, ніж фізика і хімія.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 10:58:28
Якщо у чоловіка є мозги та здатність самоконтролю, не потрібна ніяка контрацепція. Переконався за 8 років сімейного життя.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Табай от 15 Июля 2009, 11:13:06
Техники Дао? Оргазм без эякуляции?!!! :o
Круто!!!!!!! *respekt*   


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 11:24:40
Ні, це складно та не думаю, що варте втрати великої кількості часу на навчання.

Все набагато простіше. Вибачте, якщо грубо прозвучить, потрібно просто вчасно витягати.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 11:57:37
Поширений на постсовєцькому просторі, але не дуже добрий метод.

1) чоловік має бути вже досить досвідченим і вміти себе контролювати. І під час сексу не розслаблятись та кайфувати - а контролювати і намагатись не прогавити момент.

2) Навіть якщо чоловік себе контролює, і еякуляція відбудеться назовні, мінімальні порції сперми починають виділятись ще ДО оргазму, разом зі змазкою. Якщо сперма якісна а жінка високофертильна - цього буде достатньо. Для запліднення досить одного, але шустрого "головастика" *днюха*

3) Якщо кінчити не всередину, а біля вагіни, а у жінки зараз "підходящий" період (це значить - велика кількість якісного слизу в піхві)- "головастик" благополучно може доплисти до тріумфального фінішу  *днюха*

4) Суто суб"єктивне - я терпіти не можу, коли мій чоловік так робить. Це псує кінець акту, позбавляє відчуття єдності, як виникає лише тоді, коли чоловік доводить справу до кінця ::)


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 12:04:15
Ну і як чоловікові контролювати процес, коли жінка зверху ;)


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Luiram от 15 Июля 2009, 12:22:07
to Zerkalo А Ви не скажете,чому це жінки уникають перечислених оглядів?Може,тому,що це часто процедури платні,принизливі і абсолютно без користі?А хамське і байдуже ставлення лікарів?Плюс для вагітної просто фізично важко проводити дні в чергах.Нема такого,скажете?Чому тоді мене лікували від дисплазії,якої в мене нема і не було?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 12:31:03
Поширений на постсовєцькому просторі, але не дуже добрий метод.

Не дуже добрий, мабуть для вас  лише через ваш 4-й суб’єктивний пункт.
Взагалі ж він позбавлений мінусів усіх перерахованих вами способів контрацепції.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 14:19:49
Ці мінуси - не мною вигадані, а вичитані в літературі. Надійним цей метод може бути лише за умов суперконтролю чоловіка, низької якості його сперми, і якщо стосунки припадають на неплідний період у жінки, і якщо їй пофіг якість сексу.

Одна моя знайома подружня пара впродовж 10 років успішно застосовували метод перерваного акту вперемішку з презервативом. Але коли вирішили все-таки завагітніти - у них впродовж 2 років нічого не виходило, хоча вже навіть спеціально вичисляли овуляцію. Мусили вдатись до допомоги лікарів. Тобто, в цьому випадку "ефективність" методу була швидше обумовлена їхньою неплідністю.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 14:38:19
Хоч убийте, не розумію, як сперматозоїди потраплять з простині у ... самі знаєте куди.


Які існують методи контрацепції - ми, думаю, всі обізнані. Проблема лише підібрати найбільш підходящий саме для себе, адже кожен із них має свої позитивні і негативні сторони, жоден не є досконалим і жоден (крім стерилізації) не дає 100% гарантії, що небажана вагітність не настане. Тому важливо, щоб метод був безпечним і для майбутньої дитини (якщо раптом вагітність таки настане).

Абсолютно вірне висловлювання, але в своєму переліку способів контрацепції метод перерваного акту ви не врахували, а зараз говорите, що це взагалі не метод.
Згідний, у будь-якого методу є свої плюси та мінуси, потрібно шукати оптимальний для  кожної пари, тому вказаний мною також має право на існування.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Kapnyxa от 15 Июля 2009, 14:47:23
потрібно просто вчасно витягати.
Фанат, це Ви так жартуєте, напевне ???
Це ж село неасфальтоване, вибачте якщо грубо прозвучить!  Ви, людина яка готується стати зверхлюдиною, використовуєте такий метод? Скажіть що ви пожартували і разом посміємось!


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 15:23:40
Вважаю, що чоловік, справжній чоловік, повинен вміти відповідати за свої вчинки та контролювати себе у будь-якій ситуації.
Чоловік не повинен покладатись на жіночі способи контрацепції.
Вважаю, що зальот на 99%  - вина чоловіка.

Усі інші способи у тій чи іншій мірі шкодять здоров’ю або накладають певні обмеження, тому мій спосіб не гірший.
Запропонуйте, пане Карпухо, свій, кращий спосіб.


П.С. Зверхлюдині не потрібен буде секс, оскільки вона не буде людиною. Деякі трансгуманісти вже стають асексуалами для боротьби з тваринним у собі. Сам особисто роблю Це лише заради дружини, свої бажання вмію контролювати.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 15:34:05
писец...


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Малек от 15 Июля 2009, 15:42:57
+1  :o


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 15:49:33
Дуже лаконічно, але зовсім не зрозуміло.
Взагалі, на деяких форумах дуже короткі пости типу:

писец...

 :o

і т.д. взагалі не приймаються, оскільки не несуть у собі ніякої інформації та незрозумілі, лише займають місце та відвертають увагу форумчан. Вважаю це правильним, людина повинна вчитись внятно висловлювати своє відношення до теми.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 15:55:22
Хоч убийте, не розумію, як сперматозоїди потраплять з простині у ... самі знаєте куди.


Які існують методи контрацепції - ми, думаю, всі обізнані. Проблема лише підібрати найбільш підходящий саме для себе, адже кожен із них має свої позитивні і негативні сторони, жоден не є досконалим і жоден (крім стерилізації) не дає 100% гарантії, що небажана вагітність не настане. Тому важливо, щоб метод був безпечним і для майбутньої дитини (якщо раптом вагітність таки настане).

Абсолютно вірне висловлювання, але в своєму переліку способів контрацепції метод перерваного акту ви не врахували, а зараз говорите, що це взагалі не метод.
Згідний, у будь-якого методу є свої плюси та мінуси, потрібно шукати оптимальний для  кожної пари, тому вказаний мною також має право на існування.

То ви встигаєте (вибачте за делікатне запитання) не тільки "витягти", а й відскочити на безпечну відстань :o Якщо дружина нормально сприймає ваші стрімкі "евакуації" і залишається задоволеною - питань не є:) Але я вказала, що перед еякуляцією незначні порції сперматозоїдів уже можуть виділятися разом зі змазкою - це контролювати неможливо.

Факт, що в разі "зальоту" цей метод не приносить жодної шкоди майбутній дитині, а тому цілком має право на існування з обмовкою: якщо пара спеціально дітей не планує, але в разі настання вагітності готова народжувати.

А от якщо потрібна з тих чи інших причин "залізобетонна" контрацепція - це дуже ненадійний метод. Є категорія жінок, котрі вагітніють що називається "від поцілунку" - тобто, дуже плідні. Для них цей метод може закінчитись не одним абортом.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 16:00:20
Дуже лаконічно, але зовсім не зрозуміло.
Взагалі, на деяких форумах дуже короткі пости типу:

писец...

 :o

і т.д. взагалі не приймаються, оскільки не несуть у собі ніякої інформації та незрозумілі, лише займають місце та відвертають увагу форумчан. Вважаю це правильним, людина повинна вчитись внятно висловлювати своє відношення до теми.

Вставте букву "з" в потрібному місці, і буде не тільки лаконічно, а й зрозуміло. У всякому разі у плані "відношення" до Ваших постів


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 16:07:42
Незрозумілі ваші "наїзди" на Фаната. Ми, по-моєму, чемно обговорюємо цілком конкретні питання, для нас і для багатьох актуальні. Можете щось додати, заперечити? Можете поділитися власним досвідом? Чи вам це нецікаво/не потрібно? То знайдіть для себе якусь інакшу тему. "глибокодумні" зауваження в стилі Еллочки Людоєдочки, з буквою "з" чи без неї, честі вам не роблять.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 16:11:36
А я обійдусь без Ваших пенсійних нотацій


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Малек от 15 Июля 2009, 16:14:40
П.С. Зверхлюдині не потрібен буде секс, оскільки вона не буде людиною. Деякі трансгуманісти вже стають асексуалами для боротьби з тваринним у собі. Сам особисто роблю Це лише заради дружини, свої бажання вмію контролювати.
Ок, ну если общественность жаждет меня все-таки послушать, то я всегда готова  ;D
Меня лично вот на это  :o сподвигла выделенная цитата, а не метод контрацепции, активно практикуемый господином Фанатом (хотя пассаж про "вовремя высунуть" вызвал примерно такую же  :o реакцию... ).
У меня по теме все...  ;D


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Luiram от 15 Июля 2009, 16:16:23
О,трансгуманізм і в планування сім'ї пробрався...може,не треба?Бо так і бачу,як Ви кажете дружині"Я роблю Це заради тебе!",і-як на ешафот:)Вона,мабуть,в захваті:)


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 16:18:34
Малек і Luiram мене чомусь зрозуміли правильно.
Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 16:24:36
Але я вказала, що перед еякуляцією незначні порції сперматозоїдів уже можуть виділятися разом зі змазкою - це контролювати неможливо.

Дуже сумнівна думка.

А от якщо потрібна з тих чи інших причин "залізобетонна" контрацепція - це дуже ненадійний метод.

Усі інші дають 100% гарантію?

Діаграма показує ступінь захисту від незапланованої вагітності при різних способах.

coitus interruptus в перекладі - переривання полового акту - на другому місці після презервативів, що б ви там не говорили.[вложение устарело и удалено Администратором]


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 16:30:58
Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу

А що, краще робити це як більшість чоловіків, лише заради себе?

П.С.прохання бути толерантніше і не доходити до образ.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Малек от 15 Июля 2009, 16:49:11
Вот и поговорили... *unsure* *вау, запалюеш*

Цитировать
А що, краще робити це як більшість чоловіків, лише заради себе.
И действительно все таааааааааааааааааак плохо? Тоже есть статистика по этому вопросу?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 16:53:54
Судячи з цієї діаграми, "нє прєдохраняться" - ефективніше, ніж застосовувати спіраль ??? І про гормоналку явно чудернацькі дані. По-моєму, це про щось інше діаграмка...


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 16:55:44
Малек і Luiram мене чомусь зрозуміли правильно.
Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу

Якщо чоловік робить це лише заради себе - то нехай іде дрочити у ванну. "Партнер" - це той, хто думає в першу чергу про свого партнера.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Малек от 15 Июля 2009, 17:06:16
Мда.... я как-то в мужской компании слышала мнение, что женщины о сексе говорят на "кошачьем" языке, намекая на деликатность, свойственную слабому полу...
А тут такое... :-[


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 17:08:18
А просто викреслити (із свідомості) слово "лише", і не ставати в позу "а мнє, лічна, єта ваще пратівна".
Досі в основному жінки ставали в таку позу і виглядали доволі смішно


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 17:14:11
Все-таки темпераменти у партнерів можуть не співпадати: одному хочеться по кілька разів на день, іншому - раз на місяць  "з головою". Тому, як не крути, комусь доведеться заради партнера стримуватись, а іншому - заради партнера робити це трохи частіше, ніж хочеться. Це коли партнер не одноразовий, а "на всю жизнь".


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 17:15:11
Малек і Luiram мене чомусь зрозуміли правильно.
Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу

Якщо чоловік робить це лише заради себе - то нехай іде дрочити у ванну. "Партнер" - це той, хто думає в першу чергу про свого партнера.

Я про це ж і говорив. Для мене задоволення дружини найважливіше.
Сам можу обходитись і без сексу, для мене це не так важливо.
Діаграма дійсно виглядає сумнівно, треба перевірити.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 17:17:33
Дружина знає, що все саме так? І ще не знайшла іншого???


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 17:23:21
Чому вона має шукати іншого, тому що я не фанатію від сексу чи тому що я не ходжу наліво?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: wawawa от 15 Июля 2009, 17:40:11
to Zerkalo А Ви не скажете,чому це жінки уникають перечислених оглядів?Може,тому,що це часто процедури платні,принизливі і абсолютно без користі?А хамське і байдуже ставлення лікарів?Плюс для вагітної просто фізично важко проводити дні в чергах.Нема такого,скажете?Чому тоді мене лікували від дисплазії,якої в мене нема і не було?

Запитання до того лікаря який Вас лікував!


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: wawawa от 15 Июля 2009, 17:46:08
Вважаю, що чоловік, справжній чоловік, повинен вміти відповідати за свої вчинки та контролювати себе у будь-якій ситуації.
Чоловік не повинен покладатись на жіночі способи контрацепції.
Вважаю, що зальот на 99%  - вина чоловіка.

Усі інші способи у тій чи іншій мірі шкодять здоров’ю або накладають певні обмеження, тому мій спосіб не гірший.
Запропонуйте, пане Карпухо, свій, кращий спосіб.


П.С. Зверхлюдині не потрібен буде секс, оскільки вона не буде людиною. Деякі трансгуманісти вже стають асексуалами для боротьби з тваринним у собі. Сам особисто роблю Це лише заради дружини, свої бажання вмію контролювати.

Ваш спосіб не менш шкідливий,як і усі інші.В найпершу чергу для Вас.Тому потрібно вибирати найбільш вигідний для подружньої пари,тому,що аборт найбільш шкідливий для жінки,а чоловік у даному випадку залишається відносно здоровим.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: wawawa от 15 Июля 2009, 17:53:52
А чому у діаграмі немає гормонального методу контрацепції?Він дає 99.99% успіху!А 100% при правильному користуванні.
В Америці практикується перевязка сіменних канатиків у мужчин-альтернатива!


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 18:12:43
Чому вона має шукати іншого, тому що я не фанатію від сексу чи тому що я не ходжу наліво?

А, Ви ж уже майже не людина, а такий собі біоробот. То Вам і не зрозуміти, про що я.
Хоча, якщо у Вас щасливий випадок сім"ї двох флегматичних "тормозів", може це й найкращий спосіб співжиття. Але таких випадків як Ваш - один на трильйон. Всі інші люди щось почувають, і більше, ніж смерті бояться, що кохана людина не відчуває поруч з нею бажання, пристрасті, сексуального потягу, але лише виконує фукцію "бо так треба"


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 18:14:42
Ваш спосіб не менш шкідливий,як і усі інші.В найпершу чергу для Вас.

Чому це для мене він шкідливий?
За вісім років подружнього життя дружина вагітніла 2 рази. Обидва рази заплановано. Весь час, коли вагітність була небажана, використовував цей спосіб (переривання акту). Ніякої шкоди здоров’ю ні я, ні дружина не помітили, тому він нас обох більш ніж влаштовує.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 18:18:49
Сорі, Ви дійсно мабуть праві, коли говорите, що для вашої родини це найкраще. А неправі, коли стверджуєте, що це може стати в нагоді більшості.
Он один мій знайомий вважає, що кращий засіб для миття голови - туалетне мило. Бо він лисий...


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 18:30:07
Чому вона має шукати іншого, тому що я не фанатію від сексу чи тому що я не ходжу наліво?

А, Ви ж уже майже не людина, а такий собі біоробот. То Вам і не зрозуміти, про що я.
Хоча, якщо у Вас щасливий випадок сім"ї двох флегматичних "тормозів", може це й найкращий спосіб співжиття.

Чому ви до мене вчепилися? Не хочу нікого ображати, але Ви ще жодного разу не написали тут нічого по темі, лише чіпляєтесь до чужих слів. Або говоріть по темі, абе не заважайте іншим.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 18:41:57
А по темі я знаю, що я вагітнію лише тоді, коли хочу дитину. От двох хлопців і народила. :) Але це теж дуже індивідуально


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 18:49:20
Це мабуть якась магія - хочу-вагітнію, хочу-ні. Конкретніше говоріть


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 19:04:55
Я правду кажу - абсолютно конкретно. Як це у мене виходить - ні фіга сама не розумію... :)


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 15 Июля 2009, 19:09:32
Я також, не хочу і не вагітнію. Як це у мене виходить - ні фіга не розумію...  :)


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 19:12:08
Ги!!! :)  :)  :)  Ти теж крутий!


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 19:49:53
А по темі я знаю, що я вагітнію лише тоді, коли хочу дитину. От двох хлопців і народила. :) Але це теж дуже індивідуально

Як завагітніти, коли хочеш дитину - питання просте: розслабся - і отримай задоволення ;)  Наша розмова все ж таки про те, як "і рибку з"їсти, і... все решта", але щоб НЕ завагітніти. Ваш улюблений метод?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 15 Июля 2009, 20:00:12
Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Парильщик от 15 Июля 2009, 20:25:58
Про  себе
Метод  вчасно  витягнути  не  підходить  в  принципі.  Тут  ми  з  дружиною  одностайні.  Якщо  так  закінчувати-  краще  не  починати.  І  ще  дружина  плідна  як  українська  земля.  Куди  не  кинь  зерно-  вже  сходить.
Користуємся  свічками  та  презервативами. 


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 21:24:51
Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє

Судячи з кількості абортів, у більшості не виходить просто не хотіти дитини, щоб не завагітніти :(


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 15 Июля 2009, 21:33:00
А просто викреслити (із свідомості) слово "лише", і не ставати в позу "а мнє, лічна, єта ваще пратівна".
Досі в основному жінки ставали в таку позу і виглядали доволі смішно

Дослідження сексологів показали, що неграмотність у контрацепції - одна із вагомих причин, чому у жінок ввечері "болить голова". Ще б пак, якщо за 10 хвилин (ну ладно, півгодини) сумнівного задоволення їй доведеться розгрібати прикрі наслідки: "лікуватися" від вагітності. У покоління наших мам на рахунку кожної жінки могло бути від кількох до більше десятка абортів - і це було нормою сімейного життя!
Яким може бути ставлення жінки до сексу в такому випадку?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Elena от 15 Июля 2009, 22:48:28
не думаю все же, что это"темное и беспросветное" незнание элементарных вещей.  Чаще всего это элементарное  и наплевательское отношение к своему здоровью и надежда, что"пронесет".
По крайней мере, у меня такое общее впечатление...
Куча литературы доступной, есть врачи - какие проблемы?
Дело в нежелании и безответственности. Ровно так, как и рожание детей и не воспитывание их.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Kapnyxa от 15 Июля 2009, 22:58:42
Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу

Up.
Прошу вибачення, але дуже сподобалося.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Swenta от 15 Июля 2009, 23:41:43
мій гінеколог висловлювала думку, що спіраль не нашкодить, якщо підібрати якісну і підходящу конкретній жінці.
У її практиці було 2 випадки ускладнень. Один жінка просто не знімала її надто довго, другий купила сама дорогу але не підходящу.
Що ж до протизаплідних засобів, то всі вони вимагають певної проінформованості і правильного застосування.
неправильно можна користуватися і презервативом і сперміцидами і т.д.
на сперміцидах так і пишуть, що робити і що не робити для ефективності.
На таблетках до речі також пишуть в яких випадках варто перестрахуватись іншими методами.
На крайній випадок є екстремальні гормональні засоби. Хоч не можна часто застосовувати, проте хоч не аборт.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 17 Июля 2009, 09:39:52
Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє

Ви просто не займаєтесь сексом, коли не хочете дитини, вже майже 30 років. Круто, це ж 100% спосіб контрацепції!  *sucks*

Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу

Up.
Прошу вибачення, але дуже сподобалося.

А по темі щось сказати слабо?

Цікава ситуація, ніхто не помічав? Коли створюється нова тема, активність у ній ніяка, але варто комусь вкинути якесь провокаційне висловлювання, одразу усі активізуються, накидаються на "порушника" моралі чи загальноприйнятих норм, починають критикувати, повчати життю, дзьобати, як зграя курей хвору курку.
Хоча до цього нікому з цих "гуру" не вистачало сміливості чи тямки щось сказати в тему.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 17 Июля 2009, 11:41:29
Прикол!!!! Чоловіків, які стверджували, що всі баби - б**яді, (і я, виходить теж в тому числі) зустрічала мульйон. Ви перший, який стверджує, що я - свята! ...Мушу розчарувати: не свята. Просто мій випадок демонструє, що поради у сфері контрацепції кваліфіковано може дати лише лікар - всі людські організми надто індивідуальні


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 17 Июля 2009, 15:32:08
Людські організми настільки індивідуальні, що для кожної людини лише свій, індивідуальний спосіб контрацепції?
Тоді виходить, на світі є мільярди способів?
Якщо у вас особливий спосіб, не з тих, що описала на початку теми Бульбашка Аеро, тоді поділіться, не викручуйтесь.
Якщо так підходити, то мій випадок, наприклад, демонструє, що непотрібні взагалі ніякі кваліфіковані поради у сфері контрацепції.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 17 Июля 2009, 15:55:41
поради у сфері контрацепції кваліфіковано може дати лише лікар -

читати вмієте?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 17 Июля 2009, 16:02:42
Людські організми настільки індивідуальні, що для кожної людини лише свій, індивідуальний спосіб контрацепції?
Тоді виходить, на світі є мільярди способів?
Якщо у вас особливий спосіб, не з тих, що описала на початку теми Бульбашка Аеро, тоді поділіться, не викручуйтесь.
Якщо так підходити, то мій випадок, наприклад, демонструє, що непотрібні взагалі ніякі кваліфіковані поради у сфері контрацепції.


Ви, мабуть, точно не вмієте читати, або не хочете відповідати на прямі питання. Тоді так і скажіть, а не викручуйтесь.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 17 Июля 2009, 16:14:53
Ви тупий чи у Вас манія недовірливості?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: фанат от 17 Июля 2009, 16:30:03
Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє

Просто мій випадок демонструє, що поради у сфері контрацепції кваліфіковано може дати лише лікар - всі людські організми надто індивідуальні

Якщо це все, на що ви спромоглися у темі, то це ще питання, хто тупий.

Я, на відміну від вас, одразу оголосив свій спосіб, хоча і знав, що буде шквал критики. Ви ж досі нічого конкретного не сказали.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: OlalaZhm от 17 Июля 2009, 17:29:17
всьо. устала... краще поговорю з холодильником.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: Брысь от 17 Июля 2009, 18:18:35
" І  ще,  дружина  плідна  як  українська  земля." -

харашо сказал. Смачно!


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 17 Июля 2009, 19:08:37
А чому у діаграмі немає гормонального методу контрацепції?Він дає 99.99% успіху!А 100% при правильному користуванні.
В Америці практикується перевязка сіменних канатиків у мужчин-альтернатива!

Наші чоловіки скорше зроблять собі харакірі, ніж зроблять стерилізацію *dead* Вони мають "пунктик" щодо свого чоловічого достоїнства. І зрештою, праві. В житті по-всякому може скластися. Раптом у 70 ще захочеться народити сина ;)

Така операція виправдана хіба що для чоловіків, які мають дууже багато дітей і не в стані прогодувати більше. Або якщо жінці доводиться робити забагато абортів (але ті себе надто люблять навіть для того, щоб одягнути презерватива). Або для чоловіка, який є носієм серйозних генетичних хвороб, чи психічно хворий.
І спірний пункт, який час від часу обговорюється, - примусова стерилізяція асоціальних чоловіків (алкашів, наркоманів, бомжів).


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 17 Июля 2009, 19:14:41
Додам іще про жіночу стерилізацію - 100% гарантію неплідності. Її роблять (лікар може уточнити) лише жінкам, які мають серйозні протипокази до вагітності за станом здоров"я, або які мають не менше 3 дітей.

Так само час від часу виникають обговорення на тему примусової стерилізації асоціальних жінок (алкоголічок, бомжих, горе-матерів, що здають дітей у дитбудинки, жінок, що роблять багато абортів, а також психічно хворих). Та мабуть, ніхто не візьме на себе відповідальність за подібне рішення. Та й хто визначатиме критерії?


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: 105 от 17 Июля 2009, 19:24:51
Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє

Взагалі-то, справа не в силі думки. Кожна жінка запрограмована на народження дітей, і щомісяця, від менархе до клімаксу, її організм готується до зачаття і створює для цього всі умови. Якщо вона не хвора, якщо немає якихось негативних чинників, а жінка живе статевим життям і не запобігається - НІЩО не перешкодить зачаттю.

Гінекологи вважають, що якщо пара регулярно живе статевим життям і не запобігається, але впродовж 2  років не вагітніє - пара вважається неплідною (умисне вживаю слово "пара", бо причини можуть бути як з боку жінки, так і чоловіка). На сьогодні за допомогою до лікаря радять звертатись навіть після року неплідного сексу.

Тому якщо жінка 30 років регулярно займається сексом і не вагітніє - вона або дуже добре знає свій цикл і чітко визначає плідні-неплідні дні (хоча так - пристрасть тоді ні при чому *unsure*), або щось в її організмі перешкоджає заплідненню. А цих причин - при загальному здоров"ї - може бути скільки завгодно.


Название: Re: Планування сім`ї
Отправлено: wawawa от 20 Июля 2009, 12:20:38
Неплідністю вважається не 2, а 4 роки сумісного життя.На неплідність хворіють і жінки і чоловіки 50\50. Тому перше ніж виясняти причину непліддя - необхідно спочатку обстежувати ЧОЛОВІКА і якщо у нього все в нормі - тоді обстежувати жінку. Багато сімей не можуть завести дитину через цілий ряд обставин, та непоінформованість. Таким парам даються елементарні поради і через місяць - другий вони приходять ставати на облік по вагітності.