Перший Кам’янець-Подільський форум

Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc. => Книги => Тема розпочата: Graf від 13 Лютого 2011, 16:43:40

Голосування
Питання: Ты прачёл Марію Матіос?
Варіант 1: ДА
Варіант 2: НЕТ
Назва: Мария Матиос
Відправлено: Graf від 13 Лютого 2011, 16:43:40
Могилев кагбэ спрашивает

[вложение устарело и удалено Администратором]
Назва: Re: Мария Матиос
Відправлено: nik?-nik! від 13 Лютого 2011, 16:46:39
нет.
но с Вашей подачи, Graf, уже ищу в нэте.
так и запишите в протокол - "с подачи Graf/а" *bugaga*
Назва: Re: Мария Матиос
Відправлено: Graf від 13 Лютого 2011, 16:59:00
Цитата: nik?-nik! від 13 Лютого 2011, 16:46:39
...уже ищу в нэте.

Не найдеш, свисни!

Отправлю бандеролькой ;D
Назва: Re: Мария Матиос
Відправлено: Graf від 14 Лютого 2011, 16:42:21
Книга чистое золото!!! *rooles*

[вложение устарело и удалено Администратором]
Назва: Кулінарні фіґлі
Відправлено: Graf від 26 Лютого 2011, 12:18:12

(http://www.bukvoid.com.ua/img/Figli-Obklad11.jpg)
Всі представлені рецепти «Кулінарних Фіглів», за словами самої Марії, випробувані нею особисто. Вони правдиві, недорогі і розраховані на щоденну сімейну кухню.

Цитувати«Беручи до рук «Кулінарні фіґлі», не забудьте захопити «слинявчик», тому що від цього смачного і життєрадісного читання у вас не раз буде текти слинка з підборіддя - і аж за пазуху. Ну і на здоров´я! Адже такою різною в українській літературі може бути, напевно, тільки вона: трагіком в «Cолодкій Дарусі» або «Мамі Маріці...» і фігляркою й жартівницею в книзі кулінарних рецептів. Насолоджуйтеся смаком українського слова та українських страв від Марії Матіос!»

"...Бідний чоловік! Йому знову доведеться вибирати. Ви думаєте, його більше привабить блиск лаку на Ваших чудових нігтиках, навіть якщо лак із берегів Сени?
Та побий мене кицька лапкою!

Його ласий, тренований зір яструбом упаде на білосніжні вершини ще не баченого, а значить, не підкореного, як сніги Кіліманджаро, торта.
Ви, звичайно, думаєте, що то лише принадна назва і моя вигадка — дамські пальчики?
Аж зовсім ні!
Подивіться на свій мізинний пальчик.
І не забудьте подивитися на кожен пальчик, випечений за моїм рецептом.
Але перед приготуванням цього торта не забудьте ввімкнути легку музику. Саксофон, наприклад. Я дуже люблю саксофон. Його звуки дають великий простір для імпровізацій.
І хоча понад усе я люблю ще й кулінарні імпрові-зи, все ж застерігаю: боронь, Боже, Вас імпровізувати з рецептом цього торта. Інакше вийдуть не пальчики, а тещин язик. Знаєте, є такий вазон, пласке листя якого якраз відповідає суті тещиного язика.
Глядіть мені! Не перелякайте обранця натяком невдалої форми торта — близькою перспективою зустрічі із тещиним язиком, а не Вашими мізинчиками. Отже, дамські пальчики. Беремо каструлю, наливаємо 1,5 склянки води. Додаємо 150 грамів коров'ячого масла. Коли маса закипає, додаємо 1,5 склянки муки, добре розмішуємо і знімаємо з вогню. Чекаємо, поки вистигне. Тоді поступово вливаємо шестеро яєць. Через кулінарний шприц або дірочку в поліетиленовому мішечкові на деко витискаємо тісто довжиною якраз із Ваш мізинець чи вказівний палець. То залежить головним чином від того, як Ви налаштовані на майбутнє із своїм обранцем — манити його мізинчиком чи вказувати вказівним пальцем. Отже, на холодне деко, змащене смальцем, витискаємо тісто у вигляді пальчиків і печемо в не дуже гарячій духовці.
Ого-о-о, скільки тих пальчиків набралося!
Окремо робимо крем. Раджу Вам сметани не шкодувати, бо пальчики добре вбирають крем і, якщо «економити» сметану, торт може вийти сухим. А це, перепрошую, все одно, що суха шкіра жіночої руки.
Отже, сметану (3-4 склянки) змішуємо із двома склянками цукрової пудри. На середину тортівниці кладемо пляшку шампанського, знизу на третину обгорнуту фольгою, а навколо пляшки робимо гірку із пальчиків, обкачаних у кремі.
Хочу Вам сказати, що білий колір торта (зверху крем іще можна посипати білою кокосовою стружкою) якнайкраще пасує до урочистості Вашої першої спільної трапези. Іще хочу сказати, що від солодкості крему і довжини печених пальчиків прямо залежатиме черговість смакування тортом і обціловування кожного Вашого пальчика Вашим візаві. ..." (с)