Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Июня 2021, 13:15:45
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Книги
| | |-+  Увага, конкурс!
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Увага, конкурс!  (Прочитано 930 раз)
VLATKA
Новичок
*

репутация +2/-0
Сообщений: 48


VLATKA


« : 16 Декабря 2011, 23:00:06 »

Таланти, ау!

В Україні оголошено конкурс на неофіційний гімн Євро-2012.

За текст або музику до неофіційного гімну Євро-2012 пропонують 25 тис. у.о.

Радіостанція «Хіт ФМ» та музичний канал М1 при підтримці благочинного фонду Бориса Колесникова розпочинають масштабну всеукраїнську творчу акцію «Єврохіт – пісня для країни, гордість для історії», приурочену до чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Як повідомляє сайт «Подробиці», в конкурсі можуть взяти участь всі громадяни України. У ході акції планують відібрати кращий текст неофіційного гімну Євро-2012 – «єврохіта».

До 15 січня 2012 року охочі можуть надсилати електронною поштою тексти пісень на будь-якій з чотирьох мов – англійській, українській, російській або польській. Обиратиме «єврохіт» для Євро-2012 авторитетне журі, склад якого планують оголосити 18 січня 2012 року.

Під час прес-конференції в Києві директор Фонду Колесникова Марина Деденко повідомила, що для винагороди засновані грошові премії. Автору слів та автору музики, які переможуть у конкурсі, вручать по 25 тис. у.о. Ще 100 тис. у.о. Фонд планує витратити на підготовку відеокліпу до пісні-переможця. Прем’єра «єврохіта» запланована на початок квітня 2012 року.

Новий Єврохіт отримає широку медіа-підтримку: 300 ротацій в ефірі М1, 300 ротацій в ефірі М2 і 300 ротацій на Хіт FM. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті проекту eurohit.com.ua, який запрацює з 21 грудня 2011 року.

Автором же офіційної пісні-гімну Євро-2012 стане німецька поп-співачка Oceana.

За матеріалами: Интерфакс-Украина
« Последнее редактирование: 16 Декабря 2011, 23:14:37 от Kapnyxa » Записан
VLATKA
Новичок
*

репутация +2/-0
Сообщений: 48


VLATKA


« Ответ #1 : 07 Октября 2012, 12:28:06 »

Стартує літконкурс для учнів «Стань письменником!»Від сьогодні письменників розшукуватимуть у школах. Головна родзинка цього конкурсу – його переможці отримають право на пільговий вступ до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Прохання уважно читати Положення, яке публікуємо нижче.ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс учнівської літературної творчості «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!»1. Загальні положення
Всеукраїнський конкурс учнівської літературної творчості «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!» (далі – Конкурс) проводиться згідно з базовими положеннями статутних документів Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


2. Мета Конкурсу
Метою Конкурсу є активізація творчих зусиль юнацтва, утвердження духовно-культурних цінностей як вирішального чинника побудови оптимального сучасного суспільства, активізація виховної, просвітницької та патріотичної роботи серед учнівської молоді, розвиток інтелектуального потенціалу держави, поповнення професійних лав українських письменників, виявлення особливо обдарованих учнів та їх професійна орієнтація на подальше заняття літературною діяльністю шляхом отримання відповідної освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.3. Організація та проведення Конкурсу
3.1. Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна Спілка письменників України. До участі в організації та проведенні Конкурсу можуть залучатися представники інших творчих спілок, громадських та освітянських організацій.
3.2. Конкурс проводиться щорічно в листопаді-грудні. Оголошення результатів Конкурсу – в березні наступного року, напередодні дня народження Тараса Шевченка.
3.3. Для проведення Конкурсу утворюється Організаційний комітет та Журі.
3.4. Склад Оргкомітету та Журі затверджується спільним рішенням організаторів Конкурсу.
3.5. У Конкурсі можуть брати участь учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних і навчальних закладів І-ІІ рівні акредитації.
3.6. Конкурс проводиться з 1 листопада по 31 грудня поточного року за такими номінаціями: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Критика», «Публіцистика», «Переклад» .
3.7. Журі Конкурсу протягом січня та лютого підбиває підсумки, визначає переможців у кожній номінації та рекомендує їх до вступу до університету.
3.8. На Конкурс можуть подаватися різноманітні за жанром оригінальні твори та переклади, тематика, стилістика та техніка виконання яких є довільною. Обсяг обмежується 50 сторінками комп’ютерного набору (100 тисяч знаків). Роботи учасників Конкурсу не рецензуються і не повертаються.
3.9. Протягом п’яти років роботи учасників Конкурсу зберігаються в архіві Київського національного університету імені Тараса Шевченка.4. Переможці Конкурсу
4.1. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та користуються при вступі до університету пільгами, передбаченими для переможців 4-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів.
4.2. Урочиста церемонія оголошення та відзначення переможців відбувається у березні.
4.3. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна Спілка письменників України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та інші організатори сприяють публікації творчих робіт переможців Конкурсу, популяризації їхнього доробку на радіо, телебаченні, в пресі, електронних засобах масової інформації, університетських альманахах літературної творчості «Свій-й-танок» та «Сполучник».
4.4. Роботи з поміткою «Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «СТАНЬ ПИСЬМЕННИКОМ!»» надсилаються за адресою:01601, м. Київ, бульв. Т.Шевченка,14, ауд.117, кафедра теорії літератури, компаративістики і літературної творчості. Електронний варіант приймається за адресою: littvorchist@univ.net.ua.
4.5. У супровідних документах чітко вказується назва роботи, номінація, жанр, прізвище, ім’я та по батькові учасника, дата і місце народження, повна домашня адреса, назва навчального закладу, клас (курс), а також прізвище, ім’я та по батькові вчителя, керівника студії, який його підготував до участі в Конкурсі. Інші відомості та матеріали (фото, додаткові біографічні дані, власні книги та публікації) – за бажанням конкурсанта.
4.6. Перебіг Конкурсу висвітлюється на сайті університету.
4.7. Інформаційну підтримку Конкурсу забезпечують періодичні видання українських письменників «Літературна Україна» та «Українська літературна газета», інші літературно-художні видання.
Записан
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  


Войти

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Рейтинг@Mail.ru