Новостройки в Старом городе

Автор Invisible, 17 Січня 2008, 11:39:57

« попередня тема - наступна тема »

Luiram

Оце вже той випадок, коли я вийду під адміністрацію з транспарантом, бо ні на хвилину не повірила, що після продажу фортеця, яка і так вже надто "відбудована", буде охоронятися якимись там грамотами і залишиться схожою на себе. Це вже перебір... *dead*
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

Aktimel

Анатолій Нестерчук, міський голова Кам'янця-подільського
;D

skarlet

Ага. А Аліса Тохоліс - це та, яка Тихоліз. ;D
Професіоналізм репотертерів з Нового каналу вражає.

І, до речі, канал подав інформацію про продаж пам'яток як цілком позитивну.   :-\
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

kvartal

заплати денег прилично и журналисты позитивно напишут про Джека Потрошителя какой он "позитивный" и чуткий человек...
Я і це початок

Че Гевара

Цитата: Luiram від 28 Квітня 2010, 16:31:13
Оце вже той випадок, коли я вийду під адміністрацію з транспарантом, бо ні на хвилину не повірила, що після продажу фортеця, яка і так вже надто "відбудована", буде охоронятися якимись там грамотами і залишиться схожою на себе. Це вже перебір... *dead*

Уважаемая Luiram, к огромному сожалению таких людей, которые могли бы выйти под администрацию с транспарантом (патриотов города), осталось очень мало. А те, что остались, заняты своими насущными проблемами. Я очень хотел бы в этом заблуждаться. Если и найдется несколько десятков тех, кто выйдет, то я буду в первых их рядах.

Julianna

Цитата: Че Гевара від 27 Квітня 2010, 20:02:20
Мер сказал, что это в Европе нормальная практика, когда замки находятся в частной собственности.
Шо це за властивість така "наша" - находити в Європі самі бредові ідеї і приміняти на собі??? от як чогось нормального повчитись, то не годні! *mad*

Zemljak

Практика напряму залежить від матеріальних інтересів чиновників

tiger

Може зцього щось вийде корисне. А поки що дивитися нам на ці старенькі будинки, які будучи історичними пам"ятками мають тільки таблички на собі "Під охороною держави" - а держава вже й забула про них... Знаю що таке практикується в Нідерландах. Але це не значить, що будинки переходять в приватну власність. Приватник може відремонтувати будинок за свій рахунок але той будинок має бути звідремонтований в тому стилі,якому він був  оригінально збудований. Це по-перше. По-друге, той хто його відремонтував може користуватися тим будинком так довго, поки у держави не виникне бажання забрати його назад, з яких то не було причин. Це факт.

tiger

Вчора приїхала з України! Вражень ціла купа - одні хороші, другі погані... За Старе місто можу сказати тільке те, що була приємно вражена змінами! Не розумію, чому люди нарікають на нові побудови? Останній раз я була у вас в 2006 році, і скажу відверто, саме тоді мені місто дууже не сподобалося, а зараз воно віджило. Так, є ще багато чого робити там, але є дуже гарні початки... та й  нові побудовані приватні будинки не погано вписуються. Як на мене, то краще дивитися на них, ніж на щось старе... Так що, друзі, дарма нарікаєте. Кам"янець жив, живе і буде жити! *Ukraine*

nik?-nik!

у вас, шановна, надто поверхневе бачення проблеми.
зробити при певних вкладеннях "казкове містечко" то діло нехитре.
але це буде не історична памятка, а атракціон для недолугих туристів.

Lina

Цитата: nik?-nik! від 27 Квітня 2011, 08:37:33
але це буде не історична памятка, а атракціон для недолугих туристів.
а кому, як не  туристам цікаве Старе місто? Ви часто бачите в Старій фортеці кам'янчан?
Відгуки одних туристів приведуть в місто інших, а це і розвиток інфраструктури, і яка не яка відбудова історичних пам'яток....
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

georg

Цитуватиі яка не яка відбудова історичних пам'яток....
Скоріше, додаткові квартали псевдоісторичного байраміксу. Бо для бізнесу - простіше і дешевше  роздати відкати і влупити дві клептопатри, ніж культурно відреставрувати одну табачку.
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

bogdansal

Да что в Старом городе восстановили? На фундаментах истории построили жильё в европейском стиле. "Раймаг" - как после бомбёжки фашистами, начали и бросили. Рядом, возле бани церковь, на что похожа? Здание муз. школы  - стены разошлись. Это за годы независимости, да лет 20 назад город намного привлекательнее был, туристы куда пойдут? Только на осмотр участков нуворишей.

dred

95 % туристів приїздять до нас дивитись фортецю. Собори, костьоли, брами стоять на місці і вигляд мають непоганий, а все інше повино просто радувати око туриста гарним виглядом. Універмаг лише б закрити якоюсь сіткою до кращих часів.

Luiram

Цитата: dred від 07 Травня 2011, 20:02:01
Собори, костьоли, брами стоять на місці і вигляд мають непоганий,
...лише інколи (зовсім рідко) падають або горять...але це нічого, головне, аби турист фортецю побачив. *dyatel*
Цитата: dred від 07 Травня 2011, 20:02:01
а все інше повино просто радувати око туриста гарним виглядом.
І зовсім неважливо, що то буде - "Нью-Йорк" у центрі Старого Кам'янця, шестиповерхова "Клеопатра" чи, може, здоровенний супермаркет або аква-парк - лиш би вигляд гарний *dead*

nik?-nik!

ще "+" Луірамці!
люди добренькі, ви що, не розумієте простої істини - не варто робити на території дійсно унікального середньовічного міста Діснейленд!    *mad*
най навіть це прижене сюди натовпи туристів!!
най мене вибачають мої знайомі ресторатори з закладів Старого міста, але такого не повинно бути!
най буде менше дурнуватих турістос, най їдуть в меншій кількості більш розумні дивитись на справді аутентичне Старе місто.
тисячу разів ІМХО!!!

georg

Плюс стопіцот. Діснейленд - аццтой. Краще вже  квартали червоних ліхтарів на Карвасарах -  і ефективно, і історично
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

nik?-nik!

Карвасари клас, але матимемо транспортні трабли...

vepryk

Хтось знає що будується біля домініканок? Почув 3х поверховий готель. Це правда?
Я не клон, чесно, чесно!

Luiram

Поки що з більш-менш достовірної інформації тільки така: http://kampod.at.ua/publ/chi_bude_quot_usmishka_starogo_mista_quot_z_zubami/1-1-0-90

nik?-nik!