Міський еколого-натуралістичний учнівської молоді

Автор Aktimel, 21 Серпня 2008, 10:52:32

« попередня тема - наступна тема »

Aktimel

Aktimel

1

[вложение удалено Администратором]

Aktimel

Сорри за качество-фоткал с телефона

Aktimel

...

Aktimel

попужка

105

Дякую, що нагадав:) Побували в ці вихідні з дітьми (давно пора було). Сумно мені завжди дивитись на звірів у неволі. Подивилась на мавпочок, на лисичку, на черепашок - сумно стало до сліз. Я за півкроку до грінпісу, бо вважаю, що якщо вже утримувати диких тварин в зоопарках і "живих куточках", то лише за умови створення для них максимально комфортних і наближених до природних умов (маю ще камінь за пазухою з приводу двох ведмедів, яких утримують гірше, ніж довічно ув"язнених злочинців - в колибі "Ведмідь" і "Фільварки-центр").

Але то так, ліричний відступ. Загалом, діти весело провели час. Ми набрали цілу торбу корму: торбинку пшона для курочок і папужок, банани для мавпочок Жака і Зосі, капустинку і кілька морквин для кроликів та коня. Погодували тварин, самі влаштували міні-пікнічок на пеньках під грушею:) Враження у них супер-позитивні, батькам рекомендую:) Єдине, що у вихідні немає персоналу, лише сторож, так що екскурсія без супроводу і пташки зачинені.

Blacky

Ти за півкроку до Віти і PETA. Грінпіс живою природою не займається. Коли була та голосна справа з конями і Бортком, довелося налагоджувати контакти з уміма природоохорончими організаціями. Грінпіс цікавлять виключно вулкани, заповідники і столітні дуби. Тварин захищає в світі ПЕТА, в Росії Віта, в нас - хіба такі мізантропи як я :о(

Blacky

А сторож й сам екскурсію проведе, і в музей хліба заведе. Мені так проводив і навіть на прощання букет подарував :о).