фотоклуб "ПОГЛЯД"

Автор kIta, 24 Травня 2008, 15:15:26

« попередня тема - наступна тема »

nimacha

.. а это скорее "взгляд в себя"...

[вложение устарело и удалено Администратором]

nimacha

из той же серии...

[вложение устарело и удалено Администратором]

nimacha

#92
...вопрос к ФОТОКЛУБовцам - почему жадничаете и не делитесь своим мастерством (работами) здесь в своей ТЕМЕ. Хотелось бы видеть Ваши работы, трудовые будни и т. д...   ???

nimacha

ПОГЛЯД

[вложение устарело и удалено Администратором]

Zemljak

..вопрос к ФОТОКЛУБовцам - почему жадничаете ....
- Є риск заблокувати світову павутину, а що ж далі?

kIta

 *unsure*

[вложение устарело и удалено Администратором]
характер - это судьба

Митрий

26 червня 2010 року у суботу о 12 годині кам'янець-подільський фотоклуб «Погляд» проводить другу творчу зустріч «ДОСТУПНО ПРО СКЛАДНЕ»
Підлітковий клуб "САТУРН" вул. Данила Галицького, 20
Гість фотоклубу — учасник і дипломант національних та міжнародних конкурсів, член Національної спілки фотохудожників України — хмельницький фотохудожник Анатолій ІВАНОВ
По традиції, зустріч, насамперед, буде присвячена теорії творчого світлярства, але й деякі, суто практичні питання не залишаться по-за увагою.
В першій частині зустрічі, гість нагадає зібранню теоретичні питання попередньої зустрічі: основи психологічного сприйняття фотографії; поняття фотографічної композиції, базові принципи та елементи її побудови.
У другій частині зустрічі слухачам буде представлено комплекс тренувальних вправ для розвитку навиків композиційного бачення як при фотозйомці, так і при обробці фотографій найбільш популярних жанрів.
У третій частині зустрічі гість буде переконувати слухачів у необхідності зйомки у RAW-форматі, розкриє потенційні можливості творчої обробки RAW-файлів. Більшу увагу буде надано переводу кольорового зображення у чорно-біле або ж монохромне з урахуванням композиційного будівництва світлини.
Четверта частина зустрічі буде присвячена найбільш міфологізованій темі — настройці монітора комп'ютера у домашніх умовах. Крім суто теоретичних понять, як-то кольорова температура та інші, будуть дані практичні поради як організувати своє робоче місце по обробці фотографій та підготовці їх до друку.
Наприкінці зустрічі найбільш витривалі слухачі зможуть запитати гостя по любій цікавій їм, що до світлярства, темі.
Як бачите, зустріч планується дуже насиченою. Тривалість зустрічі: 6–7 годин (попередня зустріч тривала майже 10 годин). Філіжанка кави з печивом — гарантована.
На зустріч запрошуються усі небайдужі до фотомистецтва. Поспішайте — є чутки, що пан Анатолій збирається проводити наступні майстер-класи на платній основі. Майте на увазі, що підхід до питань, що пан Анатолій висвітлює, є, в основному, ексклюзивний!
P. S. До речі: персональна виставка світлин пана Анатолія має відбутися у Кам'янці в серпні цього року.
Попередній запис для участі в зустрічі у голови правління фотоклубу «Погляд» пана Юрія Савіна:
тел. 096-450-95-68,
Вхідна оплата 10 грн.
www.poglyad.fotoclub.info