Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
27 Января 2022, 04:50:26
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Медицина в Каменце
| | |-+  Планування сім`ї
Страниц: 1 [2] 3  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Планування сім`ї  (Прочитано 17948 раз)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #30 : 15 Июля 2009, 16:55:44 »

Малек і Luiram мене чомусь зрозуміли правильно.
Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу

Якщо чоловік робить це лише заради себе - то нехай іде дрочити у ванну. "Партнер" - це той, хто думає в першу чергу про свого партнера.
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #31 : 15 Июля 2009, 17:06:16 »

Мда.... я как-то в мужской компании слышала мнение, что женщины о сексе говорят на "кошачьем" языке, намекая на деликатность, свойственную слабому полу...
А тут такое... Обеспокоенный

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #32 : 15 Июля 2009, 17:08:18 »

А просто викреслити (із свідомості) слово "лише", і не ставати в позу "а мнє, лічна, єта ваще пратівна".
Досі в основному жінки ставали в таку позу і виглядали доволі смішно
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #33 : 15 Июля 2009, 17:14:11 »

Все-таки темпераменти у партнерів можуть не співпадати: одному хочеться по кілька разів на день, іншому - раз на місяць  "з головою". Тому, як не крути, комусь доведеться заради партнера стримуватись, а іншому - заради партнера робити це трохи частіше, ніж хочеться. Це коли партнер не одноразовий, а "на всю жизнь".
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #34 : 15 Июля 2009, 17:15:11 »

Малек і Luiram мене чомусь зрозуміли правильно.
Якщо ЦЕ робити лише заради дружини, то краще не ВИсовувать вчасно, а ЗАсовувать це собі в жопу

Якщо чоловік робить це лише заради себе - то нехай іде дрочити у ванну. "Партнер" - це той, хто думає в першу чергу про свого партнера.

Я про це ж і говорив. Для мене задоволення дружини найважливіше.
Сам можу обходитись і без сексу, для мене це не так важливо.
Діаграма дійсно виглядає сумнівно, треба перевірити.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #35 : 15 Июля 2009, 17:17:33 »

Дружина знає, що все саме так? І ще не знайшла іншого???
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #36 : 15 Июля 2009, 17:23:21 »

Чому вона має шукати іншого, тому що я не фанатію від сексу чи тому що я не ходжу наліво?
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #37 : 15 Июля 2009, 17:40:11 »

to Zerkalo А Ви не скажете,чому це жінки уникають перечислених оглядів?Може,тому,що це часто процедури платні,принизливі і абсолютно без користі?А хамське і байдуже ставлення лікарів?Плюс для вагітної просто фізично важко проводити дні в чергах.Нема такого,скажете?Чому тоді мене лікували від дисплазії,якої в мене нема і не було?

Запитання до того лікаря який Вас лікував!
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #38 : 15 Июля 2009, 17:46:08 »

Вважаю, що чоловік, справжній чоловік, повинен вміти відповідати за свої вчинки та контролювати себе у будь-якій ситуації.
Чоловік не повинен покладатись на жіночі способи контрацепції.
Вважаю, що зальот на 99%  - вина чоловіка.

Усі інші способи у тій чи іншій мірі шкодять здоров’ю або накладають певні обмеження, тому мій спосіб не гірший.
Запропонуйте, пане Карпухо, свій, кращий спосіб.

П.С. Зверхлюдині не потрібен буде секс, оскільки вона не буде людиною. Деякі трансгуманісти вже стають асексуалами для боротьби з тваринним у собі. Сам особисто роблю Це лише заради дружини, свої бажання вмію контролювати.

Ваш спосіб не менш шкідливий,як і усі інші.В найпершу чергу для Вас.Тому потрібно вибирати найбільш вигідний для подружньої пари,тому,що аборт найбільш шкідливий для жінки,а чоловік у даному випадку залишається відносно здоровим.
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #39 : 15 Июля 2009, 17:53:52 »

А чому у діаграмі немає гормонального методу контрацепції?Він дає 99.99% успіху!А 100% при правильному користуванні.
В Америці практикується перевязка сіменних канатиків у мужчин-альтернатива!
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #40 : 15 Июля 2009, 18:12:43 »

Чому вона має шукати іншого, тому що я не фанатію від сексу чи тому що я не ходжу наліво?

А, Ви ж уже майже не людина, а такий собі біоробот. То Вам і не зрозуміти, про що я.
Хоча, якщо у Вас щасливий випадок сім"ї двох флегматичних "тормозів", може це й найкращий спосіб співжиття. Але таких випадків як Ваш - один на трильйон. Всі інші люди щось почувають, і більше, ніж смерті бояться, що кохана людина не відчуває поруч з нею бажання, пристрасті, сексуального потягу, але лише виконує фукцію "бо так треба"
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #41 : 15 Июля 2009, 18:14:42 »

Ваш спосіб не менш шкідливий,як і усі інші.В найпершу чергу для Вас.

Чому це для мене він шкідливий?
За вісім років подружнього життя дружина вагітніла 2 рази. Обидва рази заплановано. Весь час, коли вагітність була небажана, використовував цей спосіб (переривання акту). Ніякої шкоди здоров’ю ні я, ні дружина не помітили, тому він нас обох більш ніж влаштовує.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #42 : 15 Июля 2009, 18:18:49 »

Сорі, Ви дійсно мабуть праві, коли говорите, що для вашої родини це найкраще. А неправі, коли стверджуєте, що це може стати в нагоді більшості.
Он один мій знайомий вважає, що кращий засіб для миття голови - туалетне мило. Бо він лисий...
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #43 : 15 Июля 2009, 18:30:07 »

А, Ви ж уже майже не людина, а такий собі біоробот. То Вам і не зрозуміти, про що я.
Хоча, якщо у Вас щасливий випадок сім"ї двох флегматичних "тормозів", може це й найкращий спосіб співжиття.

Чому ви до мене вчепилися? Не хочу нікого ображати, але Ви ще жодного разу не написали тут нічого по темі, лише чіпляєтесь до чужих слів. Або говоріть по темі, абе не заважайте іншим.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #44 : 15 Июля 2009, 18:41:57 »

А по темі я знаю, що я вагітнію лише тоді, коли хочу дитину. От двох хлопців і народила. Улыбка Але це теж дуже індивідуально
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #45 : 15 Июля 2009, 18:49:20 »

Це мабуть якась магія - хочу-вагітнію, хочу-ні. Конкретніше говоріть
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #46 : 15 Июля 2009, 19:04:55 »

Я правду кажу - абсолютно конкретно. Як це у мене виходить - ні фіга сама не розумію... Улыбка
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #47 : 15 Июля 2009, 19:09:32 »

Я також, не хочу і не вагітнію. Як це у мене виходить - ні фіга не розумію...  Улыбка
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #48 : 15 Июля 2009, 19:12:08 »

Ги!!! Улыбка  Улыбка  Улыбка  Ти теж крутий!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #49 : 15 Июля 2009, 19:49:53 »

А по темі я знаю, що я вагітнію лише тоді, коли хочу дитину. От двох хлопців і народила. Улыбка Але це теж дуже індивідуально

Як завагітніти, коли хочеш дитину - питання просте: розслабся - і отримай задоволення Подмигивающий  Наша розмова все ж таки про те, як "і рибку з"їсти, і... все решта", але щоб НЕ завагітніти. Ваш улюблений метод?
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #50 : 15 Июля 2009, 20:00:12 »

Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє
Парильщик
Гость
« Ответ #51 : 15 Июля 2009, 20:25:58 »

Про  себе
Метод  вчасно  витягнути  не  підходить  в  принципі.  Тут  ми  з  дружиною  одностайні.  Якщо  так  закінчувати-  краще  не  починати.  І  ще  дружина  плідна  як  українська  земля.  Куди  не  кинь  зерно-  вже  сходить.
Користуємся  свічками  та  презервативами. 
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #52 : 15 Июля 2009, 21:24:51 »

Судячи з кількості абортів, у більшості не виходить просто не хотіти дитини, щоб не завагітніти Грустный
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #53 : 15 Июля 2009, 21:33:00 »

А просто викреслити (із свідомості) слово "лише", і не ставати в позу "а мнє, лічна, єта ваще пратівна".
Досі в основному жінки ставали в таку позу і виглядали доволі смішно

Дослідження сексологів показали, що неграмотність у контрацепції - одна із вагомих причин, чому у жінок ввечері "болить голова". Ще б пак, якщо за 10 хвилин (ну ладно, півгодини) сумнівного задоволення їй доведеться розгрібати прикрі наслідки: "лікуватися" від вагітності. У покоління наших мам на рахунку кожної жінки могло бути від кількох до більше десятка абортів - і це було нормою сімейного життя!
Яким може бути ставлення жінки до сексу в такому випадку?
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #54 : 15 Июля 2009, 22:48:28 »

не думаю все же, что это"темное и беспросветное" незнание элементарных вещей.  Чаще всего это элементарное  и наплевательское отношение к своему здоровью и надежда, что"пронесет".
По крайней мере, у меня такое общее впечатление...
Куча литературы доступной, есть врачи - какие проблемы?
Дело в нежелании и безответственности. Ровно так, как и рожание детей и не воспитывание их.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #55 : 15 Июля 2009, 22:58:42 »

Up.
Прошу вибачення, але дуже сподобалося.

.
Swenta
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #56 : 15 Июля 2009, 23:41:43 »

мій гінеколог висловлювала думку, що спіраль не нашкодить, якщо підібрати якісну і підходящу конкретній жінці.
У її практиці було 2 випадки ускладнень. Один жінка просто не знімала її надто довго, другий купила сама дорогу але не підходящу.
Що ж до протизаплідних засобів, то всі вони вимагають певної проінформованості і правильного застосування.
неправильно можна користуватися і презервативом і сперміцидами і т.д.
на сперміцидах так і пишуть, що робити і що не робити для ефективності.
На таблетках до речі також пишуть в яких випадках варто перестрахуватись іншими методами.
На крайній випадок є екстремальні гормональні засоби. Хоч не можна часто застосовувати, проте хоч не аборт.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #57 : 17 Июля 2009, 09:39:52 »

Ви просто не займаєтесь сексом, коли не хочете дитини, вже майже 30 років. Круто, це ж 100% спосіб контрацепції!  

Up.
Прошу вибачення, але дуже сподобалося.

А по темі щось сказати слабо?

Цікава ситуація, ніхто не помічав? Коли створюється нова тема, активність у ній ніяка, але варто комусь вкинути якесь провокаційне висловлювання, одразу усі активізуються, накидаються на "порушника" моралі чи загальноприйнятих норм, починають критикувати, повчати життю, дзьобати, як зграя курей хвору курку.
Хоча до цього нікому з цих "гуру" не вистачало сміливості чи тямки щось сказати в тему.
« Последнее редактирование: 17 Июля 2009, 10:06:03 от фанат » Записан
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #58 : 17 Июля 2009, 11:41:29 »

Прикол!!!! Чоловіків, які стверджували, що всі баби - б**яді, (і я, виходить теж в тому числі) зустрічала мульйон. Ви перший, який стверджує, що я - свята! ...Мушу розчарувати: не свята. Просто мій випадок демонструє, що поради у сфері контрацепції кваліфіковано може дати лише лікар - всі людські організми надто індивідуальні
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #59 : 17 Июля 2009, 15:32:08 »

Людські організми настільки індивідуальні, що для кожної людини лише свій, індивідуальний спосіб контрацепції?
Тоді виходить, на світі є мільярди способів?
Якщо у вас особливий спосіб, не з тих, що описала на початку теми Бульбашка Аеро, тоді поділіться, не викручуйтесь.
Якщо так підходити, то мій випадок, наприклад, демонструє, що непотрібні взагалі ніякі кваліфіковані поради у сфері контрацепції.
Страниц: 1 [2] 3  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти