Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
24 Октября 2021, 20:49:41
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Книги
| | |-+  Книги для прочтения
Страниц: 1 ... 11 12 [13] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Книги для прочтения  (Прочитано 80863 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #360 : 09 Ноября 2012, 01:11:30 »

Марія Матіос "Чотири пори життя".
 Моя перша книжка Матіос, казали, що не показова, але я нею задоволена. Мені сподобалася і, мабуть, буду читати Матіос ще.
  Це не книга подій, це книга почуттів, відчуттів -  емоцій, одним словом. Не можна сказати, що подій там немає, ні. Вони є, але всі передані через відчуття головних героїнь так непомітно і плавно, що і не знаєш, коли встиг дізнатися щось, забуваєш, коли  з головою занурився в безодню емоцій і перепустив їх через себе.
  Дві останніх частини - взагалі супер. Чудові образи, яскраві картини - так і уявляю собі розмальовану кімнату в сільській хаті, де є все: і різні пори року, і леви, і зайці...і торти та горілка, серед яких проводиш першу шлюбну ніч Улыбка
  Читаючи останню, про стан смерті,  я навіть трохи боялася - дуже схоже на ті відчуття, які я ніколи не забуду. Не знаю, чи це художній вимисел, чи дійсно була в неї її "перша Смерть", але насправді все майже так, як і описано: ні верху, ні низу, ні кольору, ні форми, тільки страх прозріння, безнадія і розпач.
   А чого варта сцена польоту душі над покинутими тілом, споглядання приготувань до похорону? Хтозна, може, все воно і справді так, якщо початок описано правдиво.
  Важко написати рецензію на емоцію. Можливо, книга занадто жіноча, розрахована  більше якраз на суто жіночу спорідненість, та я б не сказала, що чоловікам буде нецікаво її читати. Просто, мабуть, спийняття буде іншим. Але до прочитання рекомендую однозначно
« Последнее редактирование: 09 Ноября 2012, 01:18:18 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #361 : 09 Ноября 2012, 17:03:25 »

Можешь ТУТ теперь проголосовать  Подмигивающий

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #362 : 10 Декабря 2012, 17:57:24 »

З хвороби теж можна якусь користь для себе мати. Принаймні, прочитала ще пару творів Матіос. Звітую: "Щоденник страченої " мені не пішов, а от "Нація" і "Солодка Даруся" - прекрасно, читала б ще, і вам рекомендую.  Особливо "Націю" Максу Сінтрі, можливо, він щось зрозуміє про нас. Бо там таки правда - що гріха таїти?
"Щоденник страченої" ближче за стилем і змістом до "Чотирьох пір життя", але чомусь такої кількості потоку свідомості мені було забагато. Це не значить, що книга погана, просто в той час - не моя.

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
velorun
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #363 : 25 Ноября 2020, 17:49:24 »

Досить цікаа книга Шантарам, мені свого часу дуже сподобалась
Страниц: 1 ... 11 12 [13] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти