Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Июня 2021, 12:36:18
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Книги
| | |-+  Электронные книги.
Страниц: 1 ... 7 8 [9] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Электронные книги.  (Прочитано 30905 раз)
Дмитрик
Ветеран

репутация +43/-20

Грязный мишка

« Ответ #240 : 18 Октября 2012, 13:22:26 »

Коли не розумієш, про що пише опонент, то треба трохи підівчитись, не?
толку? Дніщу з 46% все одно не докажеш що він неправий. Для прикладу. В темі про танки наглядний приклад.
І я вже працююча людина, по 6-10 годин на день вільного часу менше, щоб вичитувати про успіхи Епла.
Цитата з статті по вашій ссилці:
Продажи Apple iPhone увеличились до 13,5 млн. в третьем квартале, по сравнению с 7 млн. год назад
Сегодня в дополнение к устройствам класса hi-end производители предлагают широкий ассортимент Android-телефонов, ориентированных на множество различных потребительских сегментов. Так, в Украине и России продаются недорогие телефоны по цене от 200 долларов.
Треба розуміти що айфон це фактично 1 телефон з 1-ю ОС. Андроїд це просто ОС, яку ставлять на всі китайо-тайванські телефони. Айфон це, як пише вище, телефон хай-енд класу, Андроїд може бути як дорогим, так і за 200 баксів. І ці дешеві андроїди витісняють не епл з ринку, а прості мобілки, в Україні наприклад Нокію, яка декілька років назад була монополістом на ринку.
Просто Епл задає темп, постійно на один крок спереду. Епл народжує ідеї, патентує їх. От на цьому вона виграє.

А взагалі, купив? Ти унікальний, радуйся.  жжошь, сцуко, я в истерике
На даний час я не потребую пристроїв ні від епла, ні від андроїда. Да, купив книжку на андроїді, бо нічого дешевше такої якості не знайшов. Проте книжка все одно американська, скрипіти вона не може.
Мобілки з сенсором не треба, планшета не треба, плеєра маю, ноутбуки, які пропонує епл, не відповідають моїм вимогам. І на найближчий як мінімум рік, також не бачу потреби що купувати з даної категорії. Причина не в фінансовому стані, просто воно мені нафіг не треба.
Але якби я захтів щось: смартфон, плеєр, планшет, звичайно, пішов би в магазин і поклацав все, епл, андроїд, нокію, подивився би огляди на ютубі. Але щось мені підсказує що в 90% випадків, я купив би цяцьку від епла  Смеющийся

Чого і вам бажаю. Не тупо протестувати "епл гавно, фтопку, нікагда єво в рукі не вазьму!!!", а підходити до вибору розумно.

Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.
Hooke
Ветеран

репутация +50/-2

« Ответ #241 : 18 Октября 2012, 14:07:46 »

В руки брав, не сподобалось. Нокію теж не жалував, хоча 2 роки ходив с 6100.
Страниц: 1 ... 7 8 [9] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти