Лекарства только по рецептам.

Автор Graf, 24 Листопада 2010, 15:16:03

« попередня тема - наступна тема »

Вы считаете это правильным?

Да, нечего заниматься самолечением
Нет, это только добавит мне проблем
Мне все равно, я не болею

Дмитрик

брєд  *dyatel* завтра почну вживати  ;D
Мы думаем, что убиваем время, а в этот момент оно убивает нас.

ТасяТоп

Запретили какую-то отдельную партию отдельного производителя, как некачественную, и обязали фармацевтов изъять, если такой парацетамол имеется в наличии. А у нас как всегда всё перекрутили на свой манер, будто бы весь запретили! Как-то так :)
Для Мира ты - кто-то, а для кого-то ты - Мир!!!

Luiram

Так, правда, це якась там фірма напартачила. А в новинах про це згадати "забули" *dyatel*
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

трублаини

Цитата: ТасяТоп від 08 Липня 2011, 10:37:25
Запретили какую-то отдельную партию отдельного производителя, как некачественную, и обязали фармацевтов изъять, если такой парацетамол имеется в наличии. А у нас как всегда всё перекрутили на свой манер, будто бы весь запретили! Как-то так :)
Но согласитесь, что лекарства должен назначать только врач. А то принмают все. что хотят. Ну например за антибиотики вы знаете, что они со временем престают действовать потому, что к ним развивается привыкание и вводят все новые и новые антибиотики, но они действуют несколько лет, а потом человеку надо срочно помочь, а лекарство уже не работает.

Graf

Не прошло и два года:
Цитувати

Прем'єр Микола Азаров заявляє про необхідність продажу ліків, крім найелементарніших, за рецептами.


Про це він сказав на засіданні уряду у середу.

Завдання: запровадити європейську практику, коли ліки (окрім, може, самих елементарних) продаються виключно за рецептом", - сказав він.

"85% ліків люди купують без призначення лікаря. Орієнтуючись на поради знайомих або рекламу. Тобто, країна охоплена самолікуванням. Але ж давно встановлено, що сприйняття лікарського засобу організмом доволі індивідуальне", - зазначив він.

"При одній і тій самій хворобі одному пацієнту препарат допомагає, іншому – ні. Потрібне кваліфіковане рішення лікаря, що саме призначити хворому. Тому призначати ліки, особливо у важких випадках, повинні тільки лікарі", - наголосив прем'єр.

Він також зазначив, що уряд починає підготовку до впровадження європейської практики часткової компенсації вартості ліків (в першу чергу "соціальних"), а також введення референтних (тобто, обґрунтованих, справедливих) цін на медикаменти.

"У результаті вартість ліків для населення повинна зменшитись від 20% до 2 разів", - наголосив Азаров.


http://www.pravda.com.ua/news/2012/04/18/6962897/
"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

Elena

В Европе давно маразм с лекарствами по рецептам. Раньше нужны были рецепты даже на витамин Е и Но-шпу. Тут огромные очереди к врачам только для того, чтобы выписать рецепт. Свои пару часов надо отстоять. Особенно жаль бабушек и дедушек-сердечников и с давлением. Они эти лекарства пьют годами и столько намучиться надо для того чтобы врач повторил очередной раз рецепт. Поэтому врачи стараются выписывать максимум упаковок не дешевых лекарств, которые хронически больные должны выкупить себе на запас, истратив при этом практически состояние.

Elena

Скажу Вам больше о медицине в Европе(пт связана),! Кто объяснит мне такую логику, читать внимательно!
6 таблеток анальгина - без рецепта, 10 - по рецепту!. А если хочешь, то покупай по 6 хоть 1000 раз! Это можно!

skarlet

Давно пора відпускати ліки за рецептами. А то завдяки рекламі всі самі собі  (а ще гірше - власним дітям) ставлять діагнози, прописують лікарські препарати, а потім бідкаються, чому ж українські діти такі дохлі!
Моя знайома, ледве її дитина кілька разів кашляне чи засопливить - вже антибіотик їй дає. І жіночку не хвилює, що у дитини може  бути не бактеріальна інфекція, а вірусна, яка антибіотиками не лікується.
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Nata1394

Люди на свой страх и риск идут в аптеку покупать лекарства потому что врачам у нас не доверяют! надеяться на себя! Лекарства по рецептам еще больше порождает взяточную систему! 

skarlet

Цитата: Nata1394 від 19 Квітня 2012, 08:46:24
Лекарства по рецептам еще больше порождает взяточную систему! 

Куди вже більше?!
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Ruslan_V

Nata1394  +1

Для того щоб люди не займалися самолікуванням потрібна довіра людей до лікарів, щоб вони самі йшли до них. А якщо лікар неук та й ще отримує відсоток з фармкомпанії, то питання здоров"я населення то не рішить, лише зменшення витрат на рекламу та збільшення відсотку лікарям а звідси і прибуток для пролобійованих відповідних фармкомпнаній. Систему медосвіти треба покращувати, а не займатися перекладанням кульок з одної лунки в іншу.

Nata1394

не законы надо принимать а работать честно начиная с себя а не искать с кого бы взять как делает наше правительство!!!

Ruslan_V

До речі, хтів би прояснити дещо ситуацію. Моя критика лікарів не стосується абсолютно усіх, це було б несправедливо. З 4-х моїх дітей 2 народжувалося у Кам"янці в місцевому пологовому, 2002р та 2009, і треба надати належне, жодного разу навіть натяку не було на кошти, відношення було людське, хоча рівень оснащення, комфорту гірше немає куди. Зрозуміло що при такому відношенні не віддячити було б верхом цинізму. На моє запитання "Скільки з мене?" Була відповідь:"Якщо дуже хочеш, то скільки можеш" А ось знайомі рожали вперше і в районому пологовому, то за таке ставлення я б купив бейсбольну біту, там намікали конкретно, а батько виявився принциповим, і коли була загроза втратити дитину і відповідно можлива кримінальна відповідальність, тільки тоду зарухались і взагалі звернули увагу. Тому якщо форум читають медики, повторю, що моя критика стосується тільки медичних бізнесменів, які носять білі халати. Всіх інших, які не втратили свою совість ще, вважаю героями, в нинішній час, їм не легко.Але таких, на жаль все менше і менше.

Graf

Цитата: Ruslan_V від 19 Квітня 2012, 09:36:58
До речі, хтів би прояснити дещо ситуацію. Моя критика лікарів не стосується абсолютно усіх, це було б несправедливо...

Как история твоей жизни вяжется к рецептам?
"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

Ruslan_V

Перш ніж допускати лікарів до написання рецептів і всього іншого, потрібно вимагати здачу екзамену по каліграфії письма. Якби таким шрифтом рекламували свої ліки, так ні ж, а ось діагноз написати , то щоб прочитати треба спеціаліста наймати.

Elena

А что латынь кто-то уже отменил при выписании рецепта?

vepryk

Цитата: Nata1394 від 19 Квітня 2012, 08:46:24
Люди  врачам у нас не доверяют!  Лекарства по рецептам еще больше порождает взяточную систему! 
Дохтор на фирменном аптечном бланке пишет рецепт, говорит "ты никуда не ходи, ты вот туда ходи". Сразу растет шкала доверия ;) А когда и аспирин и уголь по рецептам будут - это какая загруженность поликлиник рецепты писать?
Я не клон, чесно, чесно!

Elena

Вот-вот... Будет очередная коррупция!

Horus

Ліки по рецептам актуальні в разі страхової медицини.
А так буде все як в старому кіно:
http://www.youtube.com/watch?v=Fa5H8JtSXhw
клятва Гіппократа від зловживаннь вже давно не спасає.
Згадайте історію Доктора Пі  :o
Оно вам надо?
Лучше соточку и хорошую селёдочку с лучком. И через час любую болезнь как рукой снимет.
Бо інакше: - Они предложат папиросу. Потом жизнь.
Папиросу можно взять, а вот от жизни придется отказаться.
 *вау, запалюеш*
Sol lucet omnibus

Elena

Люди, а-у!!!!!!! Азаров вообще спятил? http://economics.puls.kiev.ua/markets/98846.html#1335546027  В Польше стоимость лекарственных препаратов на 50% покрывается за счет страховки!

Xen

Типичная желтая статья, с выхваченными из контекста фразами.
Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.

Elena

Дай Бог, если так, а то придется туго по европейским ценам.