Екологічна акція "Це - моє місто"

Автор 105, 31 Березень 2011, 17:14:35

« попередня тема - наступна тема »

105

НПП "ПОдільські товтри", ГО "Подільське товариство природодослідників і природолюбів" та ГО "Горличка" проводять екологічну акцію до Дня довкілля "Це - моє місто"

Суть акції: влаштувати у публічних місцях (супермаркети, при гарній погоді - по вул.Соборна) ФОТО-ВИСТАВКУ, на якій у фотографіях буде показано екологічні проблеми нашого міста.

У зв"язку з цим пропонуємо до фотографам - професіоналам і любителям: зафіксуйте явища, які, на вашу думку,  порушують гармонію нашого міста (можливо, це сміття, незаконне вирубування дерев, нищення природи, спалювання листя, загазованість повітря тощо). Знімки можуть бути як репортажні, так і постановочні. До кожного знімка бажано зробити підпис або короткий коментар.

Фотографії потрібно надрукувати розміром 20х30 і занести в НПП "Подільські товтри" або передати мені. Кількість фотографій необмежена. Якщо їх буде більше - буде більше місць їх розміщення :)

Мета акції: напряму звернутись до якомога більшої кількості кам"янчан, щоб привернути увагу до навколишнього середовища, особливо напередодні сезону відпочинку на природі. Може, на когось подіє  ::)

[вложение устарело и удалено Администратором]

nik?-nik!

ідея супер!
давайте, пацани та дівчата, клацайте! (в смислі фотіками ;D*rooles*

Luiram

Я не професіонал і фотка не претендує на витвір мистецтва, але бридота рідкісна на схилах каньйону.
Ну, і зелений парканчик падає періодично, а за ним - ... :(

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

105

Ну от, перші знімки вже є. Треба лише роздрукувати - і на виставку ;D

105

Шановні фотографи і нефотографи, чиї очі не в силах спокійно споглядати екологічні катаклізми навколо, не будьте надто скромними - поділіться своїм баченням проблеми з кам"янчанами!!!

Фотографії треба подати до 13 квітня!!!

Лёха

На кожну пам'ятку - свій паркан.

Если вам хватает денег, значит у вас просто не хватает фантазии

Лёха

Мабуть, осідання ґрунту на перехресті Пушкінської та проспетку теж із чогось такого починалось...

Лёха

Це бачить практично кожен турист, що вїжджає у Старе місто.

nik?-nik!

з тим бувшим райунівермагом, взагалі, якась біда... якесь кляте місце. зо два (!) десятки років там нічого путнього не можуть відкрити. а кілька останніх років там просто руїна. і судячи з запустіння, якесь будівництво там скоро не розпочнеться.

dred

1- Скоріше всього відновити цю будівлю не можливо, а попробуй зруйнувати - збереш собі на голову цунамі нарікань різних "цінителів" старовини. впевнений, що добрий десяток маразматиків - писак тільки чекають, щоб хтось почав валити ці руїни.)
2- Відновити або збудуати щось нове то велике капвкладення, а місце там не дуже привабливе для бізнесу.

nik?-nik!

будівля колишнього райунівермагу, на мою думку, не є історичною. най висловлять свою думку ті, хто володіє точною інфою, але це, здається, новобуд 60-х років ХХ ст.
підкреслю ще момент - площадка там з чудовим виглядом на Новий план та каньон - місце для готелю ще краще, ніж в тої самої Клеопатри.
бізнес-центр цілком реальна річ - до центру міста 10 хв. пішки.
це дійсно великі гроші, але, пробачте, на що розраховували ті, хто брав цю ділянку?
паркан страшнючий поставити? *stop* *sucks*  

105

Раймаг дійсно не є пам"яткою і не має цінності в архітектурному плані. тож його спокійно можна було б зруйнувати. Але на жаль, він не просто віддв\аний в оренду, а проданий, тобто є приватною власністю власника мережі "Фуршет". До кризи були шанси, що з ним щось зроблять, після кризи плани накрились мідним тазом. І так добре, що вони хоча б "Ювілейний" довели до ума. А міська влада не в силі якось повпливати на стан раймагу чи примусити власників навести там порядок *unsure*

Luiram

Оце новина! Раніше ж казали, що це власність міста, тільки в довгостроковій оренді *unsure*. Тобто, якщо і почнуть будувати, то виросте нова "Клеопатра"?
Чогось я починаю сумніватись, що це - моє місто :(
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

Zemljak

Декілька років тому пан Бабій на цьому форумі давав відверту інформацію про цей проект.

nik?-nik!